Umów się na wizytę - Warszawa

Wybierz najdogodniejszy dla Ciebie sposób na umówienie wizyty w Warszawie:

SYSTEM REZERWACJI ONLINE 
Szybko, łatwo i wygodnie
Wybierz terapeutę i zarezerwuj wizytę!

lub

ZADZWOŃ pod numer tel. 696 340 609

PRZED PIERWSZYM SPOTKANIEM:Najwięcej skorzystasz z naszej pierwszej konsultacji,
jeżeli spróbujesz odpowiedzieć sobie na te pytania:

  1. Na czym polega mój problem?
  2. W jaki sposób ja się przyczyniam do tego, że ten problem występuje w moim życiu?
  3. Czy mam jakiś pomysł dlaczego to robię?

INSTRUKCJA PŁATNOŚCI ONLINE 
Płatność za wizytę ONLINE należy dokonać
przed sesją. Kliknij w ikonę „Zapłać online”

PIERWSZA BEZPŁATNA KONSULTACJA 15 min.

Umów wizytę SKYPE Instrukcja połączenia na wizytę K. Lea Jarmołowicz-Turczynowicz – ZnanyLekarz.pl

POMOC PSYCHOLOGICZNA i PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA 50min.     |     TERAPIA PAR I MAŁŻEŃSTW 90min.
Wybierz dostępny termin u wybranego specjalisty

Irena Musiałkiewicz

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 180zł
Psychoterapia ONLINE: 180zł

irena@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Iwona Skwarska

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 170zł
Psychoterapia ONLINE:170zł
Terapia grupowa: 90zł 

iwona@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magdalena Śliwowska

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 170zł
Psychoterapia ONLINE:170zł

magda@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Sandra Zdzienicka

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł

sandra@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magdalena Chrapowicka

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 170zł
Psychoterapia ONLINE: 170zł

m.chrapowicka@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Monika Kupis

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 140zł
Konsultacja rodzinna: 90min : 220zł
Terapia par: 60min : 160zł
Psychoterapia ONLINE 50min.:150zł 

monika@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Katarzyna Wypych

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 170zł
Dzieci od 2 r.ż.: 170zł 
Psychoterapia ONLINE: 170zł
Konsultacja rodzinna 90min.: 260zł

katarzyna@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Kornelia Zakrzewska-Wirkus

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 170zł
Psychoterapia ONLINE: 170zł

kornelia@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Małgorzata Kłoś

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 160zł
Terapia partnerska / małżeńska 90 min.: 250zł
Psychoterapia ONLINE:160zł
Konsultacja rodzinna 90min.: 250zł

m.klos@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Luiza Seklecka

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 170zł
Psychoterapia ONLINE: 170zł

luiza@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Karolina Malanowska-Kucharczyk

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 160zł
Psychoterapia ONLINE 50min.: 160zł

 

karolina@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Anna Nowak

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE:150zł

a.nowak@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Maria Pawluś

psycholog, psychoterapeuta

Psychoterapia 50min.: 170zł
Psychoterapia ONLINE: 170zł

maria@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Nataliia Lahodiuk

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 140zł
Psychoterapia ONLINE: 140zł 
Konsultacja psychologiczna w języku rosyjskim (психологическая консультация) – 150 zł
Psychoterapia w języku rosyjskim (психотерапия) – 150 zł

nataliia@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magda Paczos

psychoterapeuta, psycholog, dietetyk

Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE: 150zł

m.paczos@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magdalena Ostapiuk

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 180zł
Terapia partnerska / małżeńska 90min.: 320zł
Psychoterapia ONLINE: 180zł

magdalena@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Jolanta Jafernik-Hubert

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 180zł
Psychoterapia ONLINE: 180zł
Psychoterapia grupowa: 100zł

jolanta@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Ilona Derewecka

psychoterapeuta, psycholog, coach

Psychoterapia 50min: 160zł

ilona@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Jan Zdunik

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 140zł
Terapia par 90min.: 240zł

jan@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Tamara Woźniak

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 140zł
Psychoterapia ONLINE: 140zł 

tamara@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magdalena Serbin

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł

m.serbin@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magdalena Maciąg

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE: 150zł

m.stefanska@osrodek-centrum.pl
SKYPE

PRZED PIERWSZYM SPOTKANIEM:Najwięcej skorzystasz z naszej pierwszej konsultacji,
jeżeli spróbujesz odpowiedzieć sobie na te pytania:

  1. Na czym polega mój problem?
  2. W jaki sposób ja się przyczyniam do tego, że ten problem występuje w moim życiu?
  3. Czy mam jakiś pomysł dlaczego to robię?