Umów się na wizytę - Warszawa

Wybierz najdogodniejszy dla Ciebie sposób na umówienie wizyty w Warszawie:

SYSTEM REZERWACJI ONLINE 
Szybko, łatwo i wygodnie
Wybierz terapeutę i zarezerwuj wizytę!

lub

ZADZWOŃ pod numer tel. 696 340 609

PRZED PIERWSZYM SPOTKANIEM:Najwięcej skorzystasz z naszej pierwszej konsultacji,
jeżeli spróbujesz odpowiedzieć sobie na te pytania:

  1. Na czym polega mój problem?
  2. W jaki sposób ja się przyczyniam do tego, że ten problem występuje w moim życiu?
  3. Czy mam jakiś pomysł dlaczego to robię?

PIERWSZA BEZPŁATNA KONSULTACJA 20 min.

Umów wizytę SKYPE Karolina Jarmołowicz – ZnanyLekarz.pl

POMOC PSYCHOLOGICZNA i PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA 50min.     |     TERAPIA PAR I MAŁŻEŃSTW 90min.
Wybierz dostępny termin u wybranego specjalisty

Iwona Skwarska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE:150zł

iwona@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magdalena Śliwowska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE:150zł

magda@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Monika Kupis

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Konsultacja rodzinna: 90min : 220zł
Psychoterapia ONLINE 50min.:140zł

monika@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Nataliia Lahodiuk

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Psychoterapia ONLINE: 140zł 
Psichotierapija (психотерапия):140zł 

nataliia@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Gabriela Bajor

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE:150zł

gabriela@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Sandra Zdzienicka

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE: 150zł
Dzieci od 8 r.ż.: 150zł

sandra@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Tamara Woźniak

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Psychoterapia ONLINE: 140zł 

tamara@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Katarzyna Wypych

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Dzieci od 2 r.ż.: 150zł 
Psychoterapia ONLINE: 150zł
Konsultacja rodzinna 90min.: 250zł

katarzyna@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Adrian Olesiak

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Terapia partnerska / małżeńska 90min.: 220zł
Psychoterapia ONLINE: 150zł
Psychotherapy and Counseling in English 50min.: 150zł

adrian@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Elwira Adamczyk

psychoterapeuta

Psychoterapia 50min.: 160zł
Terapia partnerska / małżeńska 60 min.: 200zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł
Konsultacja rodzinna 90min.: 280zł

elwira@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magdalena Ostapiuk

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 160zł
Psychoterapia 50min.: 160zł
Terapia partnerska / małżeńska 90min.: 280zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł

magdalena@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Irena Musiałkiewicz

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 160zł
Psychoterapia 50min.: 160zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł

irena@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Małgorzata Kłoś

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Terapia partnerska / małżeńska 90 min.: 240zł
Psychoterapia ONLINE:150zł
Konsultacja rodzinna 90min.: 240zł

m.klos@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Dominika Ziemba

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Psychoterapia ONLINE: 150zł 
Psychotherapy /Counseling in English 50min.: 150zł

dominika@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Patrycja Pizoń

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE:150zł

patrycja@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magdalena Maciąg

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE: 150zł

m.stefanska@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Jolanta Jafernik-Hubert

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 160zł
Psychoterapia 50min.: 160zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł
Psychoterapia grupowa: 100zł

jolanta@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Edyta Bałdyga

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Psychoterapia ONLINE:140zł

edyta@osrodek-centrum.pl
SKYPE

PRZED PIERWSZYM SPOTKANIEM:Najwięcej skorzystasz z naszej pierwszej konsultacji,
jeżeli spróbujesz odpowiedzieć sobie na te pytania:

  1. Na czym polega mój problem?
  2. W jaki sposób ja się przyczyniam do tego, że ten problem występuje w moim życiu?
  3. Czy mam jakiś pomysł dlaczego to robię?