Umów się na wizytę - Warszawa

Wybierz najdogodniejszy dla Ciebie sposób na umówienie wizyty w Warszawie:

SYSTEM REZERWACJI ONLINE 
Szybko, łatwo i wygodnie
Wybierz terapeutę i zarezerwuj wizytę!

lub

ZADZWOŃ pod numer tel. 696 340 609

PRZED PIERWSZYM SPOTKANIEM:Najwięcej skorzystasz z naszej pierwszej konsultacji,
jeżeli spróbujesz odpowiedzieć sobie na te pytania:

  1. Na czym polega mój problem?
  2. W jaki sposób ja się przyczyniam do tego, że ten problem występuje w moim życiu?
  3. Czy mam jakiś pomysł dlaczego to robię?

INSTRUKCJA PŁATNOŚCI ONLINE 
Płatność za wizytę ONLINE należy dokonać
przed sesją. Kliknij w ikonę „Zapłać online”

PIERWSZA BEZPŁATNA KONSULTACJA 15 min.

Umów wizytę SKYPE Instrukcja połączenia na wizytę K. Lea Jarmołowicz-Turczynowicz – ZnanyLekarz.pl

POMOC PSYCHOLOGICZNA i PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA 50min.     |     TERAPIA PAR I MAŁŻEŃSTW 90min.
Wybierz dostępny termin u wybranego specjalisty

Karolina Lea Jarmołowicz

Założyciel i szefowa ośrodka, psycholog, dyplomowana psychoterapeuta, socjolog

Psychoterapia indywidualna, terapia par i pomoc psychologiczna.
Terapia par – zapisy: lea@osrodek-centrum.pl

lea@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Katarzyna Wypych

certyfikowana psychoterapeutka, psycholog

Psychoterapia 50min.: 240zł
Dzieci od 2 r.ż.: 240zł 
Psychoterapia ONLINE: 240zł
Konsultacja rodzinna 90min.: 400zł

katarzyna@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magdalena Chrapowicka

dyplomowana psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 210zł
Psychoterapia ONLINE: 210zł

m.chrapowicka@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Irena Musiałkiewicz

dyplomowana psychoterapeutka, psycholog

Psychoterapia 50min.: 220zł
Psychoterapia ONLINE: 220zł

irena@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magdalena Siembab

dyplomowana psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 210zł
Psychoterapia ONLINE: 210zł

m.siembab@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Kornelia Zakrzewska-Wirkus

dyplomowana psychoterapeutka, psycholog

Psychoterapia 50min.: 200zł
Psychoterapia ONLINE: 200zł

kornelia@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Anna Tudek

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 200zł

a.tudek@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Jolanta Jafernik-Hubert

dyplomowana psychoterapeutka, psycholog

Psychoterapia 50min.: 220zł
Psychoterapia ONLINE: 220zł
Psychoterapia grupowa: 130zł

jolanta@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magdalena Ostapiuk

dyplomowana psychoterapeutka, psycholog

Psychoterapia 50min.: 220zł
Terapia partnerska / małżeńska 90min.: 350zł
Psychoterapia ONLINE: 220zł

magdalena@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Sandra Zdzienicka

dyplomowana psychoterapeutka, psycholog

Psychoterapia 50min.: 210zł
Psychoterapia ONLINE: 210zł

sandra@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Anna Grabowska

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 180zł
Psychoterapia ONLINE: 180zł

a.grabowska@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magda Paczos-Furmańska

dyplomowana psychoterapeutka, psycholog, dietetyk

Psychoterapia 50min.: 210zł
Psychoterapia ONLINE: 210zł

m.paczos@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Izabela Marczak

psychoterapeuta, pedagog,

Psychoterapia 50min.: 180zł
Psychoterapia ONLINE: 180zł

izabela@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Lidia Muża

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 190zł

lidia@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Paulina Szagżdowicz

psychoterapeuta

Psychoterapia 50min.: 190zł
Psychoterapia ONLINE: 190zł 

paulina@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Nataliia Lahodiuk

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 190zł
Psychoterapia ONLINE: 190zł 
Konsultacja psychologiczna w języku ukraińskim i rosyjskim (психологическая консультация) – 200 zł
Psychoterapia w języku ukraińskim i rosyjskim (психотерапия) – 200 zł

nataliia@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Przemysław R

psychoterapeuta

Psychoterapia 50min.: 190zł

przemyslaw@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magdalena Śliwowska

psycholog, dyplomowana psychoterapeutka

psychoterapia – 220 zł

magda@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Małgorzata Kłoś

psycholog, dyplomowana psychoterapeutka

Psychoterapia 50min.: 210zł
Psychoterapia ONLINE: 210zł 
Psychoterapia par 90min: 330zł

Psychoterapia par 90min – dwóch specjalistów: 500zł

m.klos@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Weronika Plich

dyplomowana psychoterapeutka, psycholog

Psychoterapia 50min.: 200zł

Pomoc psychologiczna j. rosyjski lub j. angielski – 220zł

weronika@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Julia Olbrycht

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 180zł

julia@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Maria Pawluś

psycholog, psychoterapeuta

Psychoterapia 50min.: 200zł
Psychoterapia ONLINE: 200zł

Terapia rodzinna 90min (zespół dwóch specjalistów): 400zł; spotkania raz w miesiącu

maria@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Dorota Konwicka-Blajer

dyplomowana psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min: 200zł 

Terapia par 50 min: 250zł

dorota@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Justyna Gill-Maćkiewicz

psychoterapeuta

Psychoterapia 50min: 200zł

j.gill@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Jan Zdunik

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 190zł
Terapia par 90min.: 240zł

jan@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magdalena Serbin-Guzy

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 200zł
Psychoterapia 50min.: 200zł

m.serbin@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Anna Teodorowicz

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 200zł
Psychoterapia ONLINE: 200zł

a.teodorowicz@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Katarzyna Wiśniewska

psychoterapeuta

Psychoterapia 50min.: 190zł
Psychoterapia ONLINE: 190zł

k.wisniewska@osrodek-centrum.pl
SKYPE

PRZED PIERWSZYM SPOTKANIEM:Najwięcej skorzystasz z naszej pierwszej konsultacji,
jeżeli spróbujesz odpowiedzieć sobie na te pytania:

  1. Na czym polega mój problem?
  2. W jaki sposób ja się przyczyniam do tego, że ten problem występuje w moim życiu?
  3. Czy mam jakiś pomysł dlaczego to robię?