Wybierz najdogodniejszy dla Ciebie sposób na umówienie wizyty w Warszawie:

SYSTEM REZERWACJI ONLINE 
Szybko, łatwo i wygodnie
Wybierz terapeutę i zarezerwuj wizytę!

lub

ZADZWOŃ pod numer tel. 696 340 609

PRZED PIERWSZYM SPOTKANIEM:Najwięcej skorzystasz z naszej pierwszej konsultacji,
jeżeli spróbujesz odpowiedzieć sobie na te pytania:

  1. Na czym polega mój problem?
  2. W jaki sposób ja się przyczyniam do tego, że ten problem występuje w moim życiu?
  3. Czy mam jakiś pomysł dlaczego to robię?

PIERWSZA BEZPŁATNA KONSULTACJA 20 min.

Karolina Jarmołowicz – ZnanyLekarz.pl

POMOC PSYCHOLOGICZNA i PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA 50min.     |     TERAPIA PAR I MAŁŻEŃSTW 90min.
Wybierz dostępny termin u wybranego specjalisty

Elwira Adamczyk

psychoterapeuta

Psychoterapia 50min.: 160zł
Terapia partnerska / małżeńska 60 min.: 280zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł
Konsultacja rodzinna 90min.: 280zł

elwira@osrodek-centrum.pl

Katarzyna Wypych

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Dzieci od 2 r.ż.: 150zł
Konsultacja rodzinna 90min.: 250zł

katarzyna@osrodek-centrum.pl

Jolanta Jafernik-Hubert

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 160zł
Psychoterapia 50min.: 160zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł
Psychoterapia grupowa: 100zł

jolanta@osrodek-centrum.pl

Irena Musiałkiewicz

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 160zł
Psychoterapia 50min.: 160zł

irena@osrodek-centrum.pl

Magdalena Ostapiuk

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 160zł
Psychoterapia 50min.: 160zł
Terapia partnerska / małżeńska 90min.: 280zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł

magdalena@osrodek-centrum.pl

Gabriela Bajor

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł

gabriela@osrodek-centrum.pl

Iwona Skwarska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł

iwona@osrodek-centrum.pl

Małgorzata Kłoś

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Konsultacja rodzinna 90min.: 220zł

m.klos@osrodek-centrum.pl

Magdalena Śliwowska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł

magda@osrodek-centrum.pl

Magdalena Stefańska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł

m.stefanska@osrodek-centrum.pl

Adrian Olesiak

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Terapia partnerska / małżeńska 90min.: 230zł
Psychoterapia ONLINE: 140zł

adrian@osrodek-centrum.pl

Dominika Ziemba

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Psychoterapia ONLINE: 140zł

dominika@osrodek-centrum.pl

Monika Kupis

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Konsultacja rodzinna: 90min : 260zł

monika@osrodek-centrum.pl

PRZED PIERWSZYM SPOTKANIEM:Najwięcej skorzystasz z naszej pierwszej konsultacji,
jeżeli spróbujesz odpowiedzieć sobie na te pytania:

  1. Na czym polega mój problem?
  2. W jaki sposób ja się przyczyniam do tego, że ten problem występuje w moim życiu?
  3. Czy mam jakiś pomysł dlaczego to robię?
Tylko Ty możesz zdecydować o zmianie w swoim życiu, A my ci w tym pomożemy!

Psychoterapia pomaga przejąć kontrolę nad sobą i swoim życiem. Dzięki niej zdobędziesz wiele nowych umiejętności, które pozwolą Ci rozwiązać problemy i zwiększyć satysfakcję życiową. Już pierwsza bezpłatna konsultacja to początek drogi do zmiany swojego życia na lepsze.