Umów się na wizytę - Warszawa

Wybierz najdogodniejszy dla Ciebie sposób na umówienie wizyty w Warszawie:

SYSTEM REZERWACJI ONLINE 
Szybko, łatwo i wygodnie
Wybierz terapeutę i zarezerwuj wizytę!

lub

ZADZWOŃ pod numer tel. 696 340 609

PRZED PIERWSZYM SPOTKANIEM:Najwięcej skorzystasz z naszej pierwszej konsultacji,
jeżeli spróbujesz odpowiedzieć sobie na te pytania:

  1. Na czym polega mój problem?
  2. W jaki sposób ja się przyczyniam do tego, że ten problem występuje w moim życiu?
  3. Czy mam jakiś pomysł dlaczego to robię?

INSTRUKCJA PŁATNOŚCI ONLINE 
Płatność za wizytę ONLINE należy dokonać
przed sesją. Kliknij w ikonę „Zapłać online”

PIERWSZA BEZPŁATNA KONSULTACJA 15 min.

Umów wizytę SKYPE Instrukcja połączenia na wizytę K. Lea Jarmołowicz-Turczynowicz – ZnanyLekarz.pl

POMOC PSYCHOLOGICZNA i PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA 50min.     |     TERAPIA PAR I MAŁŻEŃSTW 90min.
Wybierz dostępny termin u wybranego specjalisty

Magdalena Chrapowicka

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 200zł
Psychoterapia ONLINE: 200zł

m.chrapowicka@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magdalena Siembab

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 190zł
Psychoterapia ONLINE: 190zł

m.siembab@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Irena Musiałkiewicz

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 200zł
Psychoterapia ONLINE: 200zł

irena@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Iwona Skwarska

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 200
Psychoterapia ONLINE: 200zł
Terapia grupowa: 90zł 

iwona@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Katarzyna Wypych

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 190zł
Dzieci od 2 r.ż.: 190zł 
Psychoterapia ONLINE: 190zł
Konsultacja rodzinna 90min.: 300zł

katarzyna@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Kornelia Zakrzewska-Wirkus

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 180zł
Psychoterapia ONLINE: 180zł

kornelia@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Sandra Zdzienicka

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 180zł
Psychoterapia ONLINE: 180zł

sandra@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Monika Kupis

psychoterapeuta, psycholog

psychoterapia 160zł
konsultacja rodzinna: 90min  250zł
terapia par 60min  170zł
psychoterapia ONLINE 160zł

monika@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Małgorzata Kłoś

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 180zł
Terapia partnerska / małżeńska 90 min.: 270zł
Psychoterapia ONLINE:180zł
Konsultacja rodzinna 90min.: 270zł

m.klos@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Anna Teodorowicz

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 160zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł

a.teodorowicz@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Anna Nowak

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 180zł
Psychoterapia ONLINE: 180zł

a.nowak@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Maria Pawluś

psycholog, psychoterapeuta

Psychoterapia 50min.: 180zł
Psychoterapia ONLINE: 180zł

maria@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Weronika Plich

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 160zł

weronika@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magdalena Śliwowska

psychoterapeuta, psycholog

URLOP DO KOŃCA ROKU

magda@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Nataliia Lahodiuk

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE: 150zł 
Konsultacja psychologiczna w języku rosyjskim (психологическая консультация) – 160 zł
Psychoterapia w języku rosyjskim (психотерапия) – 160 zł

nataliia@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magda Paczos

psychoterapeuta, psycholog, dietetyk

Psychoterapia 50min.: 170zł
Psychoterapia ONLINE: 170zł

m.paczos@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Karolina Malanowska-Kucharczyk

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 180zł
Psychoterapia ONLINE 50min.: 180zł

 

karolina@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magdalena Ostapiuk

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 200zł
Terapia partnerska / małżeńska 90min.: 350zł
Psychoterapia ONLINE: 200zł

magdalena@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Dorota Konwicka-Blajer

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min: 180zł 

Pomoc psychologiczna: 180zł

dorota@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Justyna Gill-Maćkiewicz

psychoterapeuta

Psychoterapia 50min: 160zł

j.gill@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Jolanta Jafernik-Hubert

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 200zł
Psychoterapia ONLINE: 200zł
Psychoterapia grupowa: 120zł

jolanta@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Jan Zdunik

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 160zł
Terapia par 90min.: 240zł

jan@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magdalena Serbin

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 170zł
Psychoterapia 50min.: 170zł

m.serbin@osrodek-centrum.pl
SKYPE

PRZED PIERWSZYM SPOTKANIEM:Najwięcej skorzystasz z naszej pierwszej konsultacji,
jeżeli spróbujesz odpowiedzieć sobie na te pytania:

  1. Na czym polega mój problem?
  2. W jaki sposób ja się przyczyniam do tego, że ten problem występuje w moim życiu?
  3. Czy mam jakiś pomysł dlaczego to robię?