Katarzyna Sztuka-Krzak

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeutka, psycholog

Wykształcenie:

Magister psychologii Uniwersytetu SWPS o specjalności psychologia kliniczna. Ukończyła 4-letnie szkolenie w psychoanalitycznie zorientowanej psychoterapii indywidualnej i grupowej w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Staż kliniczny odbyła na oddziale ogólnopsychiatrycznym w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie. Pracuje pod regularną superwizją certyfikowanych superwizorów Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów”.

Doświadczenie:

Doświadczenie kliniczne zdobywała na stażach w Poradni Leczenia Nerwic Szpitala Nowowiejskiego, na oddziale psychiatrycznym w Szpitalu Bródnowskim oraz Szpitalu Psychiatrycznym w Pruszkowie. Pracowała w fundacji „Światło Dla Życia” przy programie leczenia zaburzeń odżywiania. Na co dzień pracuje w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Prowadzi psychoterapię indywidualna, grupową oraz koordynuje procesy leczenia. Jest psychologiem wspierającym Zespół Pomocy Poszkodowanym.

Zainteresowanie zawodowe:

Pracuje z pacjentami z szerokim spektrum problemów. Pomaga osobom przeżywającym problemy w relacjach, przechodzącym kryzysy osobiste oraz w związkach, a także zmagającym się ze stresem w życiu codziennym. Zajmuje się problematyką w relacjach osobistych i zawodowych oraz poszerzanie możliwości pełniejszego zrozumienia siebie i swoich potrzeb. Pracuje z osobami, które mają trudności w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi i które chcą rozwijać kompetencje niezbędne w rozstrzyganiu trudnych osobistych kwestii i dokonywaniu wyborów. Specjalizuje się w pracy terapeutycznej z osobami dorosłymi i młodymi dorosłymi doświadczającymi zaburzeń osobowości, zaburzeń nastroju, lęków oraz psychoz (np. w przebiegu schizofrenii).

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!