Katarzyna Wypych

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Tytuł magistra psychologii, ze specjalnością Psychologia Kliniczna Dziecka i Rodziny, uzyskała na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła Szkołę Psychoterapii Intra – 4 letnie szkolenie przygotowujące do certyfikacji, w rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra. Doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziale Psychiatryczny w IV Klinice Psychiatrii i Neurologii, Terapeutycznym Oddziale Dziennym w Warszawie Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży w Zagórzu oraz Akademickim Ośrodku Terapeutycznym Dla Dzieci Uniwersytetu Warszawskiego

DOŚWIADCZENIE

Prowadziła psychoterapię indywidualną oraz grupową w prywatnych poradniach, udział w psychologicznych kampaniach społecznych, a także publikowała z dziedziny psychologii dziecka i rodziny, wzbogacając warsztat pracy terapeutycznej.

Pracuje zarówno z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Posiada doświadczenie w pracy z najmłodszymi (dzieci od 2 r.ż). To bogate doświadczenie w pracy z szerokim przedziałem wiekowym, pozwala jej na szersze zrozumienie trudności zgłaszanych przez klientów w rożnym przedziale wiekowym.

Towarzyszy dzieciom i młodym dorosłym w pracy nad: rozwojem umiejętności społecznych, lękiem społecznym i zaburzeniami lękowymi, agresją, trudnościami w kontrolowaniu potrzeb fizjologicznych, trudnościami w nauce, zaburzeniami uwagi i koncentracji, zaburzeniami łaknienia, konfliktem rywalizacyjnym z rodzeństwem.

Udziela konsultacji rodzicielskich oraz młodymi dorosłymi i młodzieżą w obszarze lęku oraz budowania tożsamości, jak również szukania odpowiedzi na pytania egzystencjalne, tak ważne dla tego okresu życia człowieka.

Do pracy terapeutycznej zaprasza dorosłych, którzy chcą odnaleźć siebie w nowych rolach życiowych oraz znajdują się w sytuacjach kryzysowych, także cierpią na zaburzenia lękowe.

Kieruje się przekonaniem, że każdy kryzys ma charakter rozwojowy  i stanowi olbrzymią szansę na odkrycie oraz wykorzystanie potencjału człowieka. Posiada doświadczenie w pracy z osobami doświadczających takich trudnych stanów jak: zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, nerwice i dolegliwości psychosomatyczne.

Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

Prywatnie jest żoną oraz mamą Neli i Bruna. Uwielbia poznawanie nowych smaków i miejsc, choć podróżowanie z małymi dziećmi jest dla niej nadal wyzwaniem.

Zainteresowanie zawodowe

Interesuje ją odkrywanie indywidualnych potrzeb, zrozumienie siebie i swoich wartości, a także rozwijanie swojego potencjału. Wspiera osoby w identyfikowaniu przeszkód na drodze do samorealizacji i towarzyszy w dokonywaniu życiowych zmian. Zwraca uwagę na schematy wypracowane w dzieciństwie i ich wpływ na zachowania w dorosłym życiu.

 

Tylko Ty możesz zdecydować o zmianie w swoim życiu, A my ci w tym pomożemy!

Psychoterapia pomaga przejąć kontrolę nad sobą i swoim życiem. Dzięki niej zdobędziesz wiele nowych umiejętności, które pozwolą Ci rozwiązać problemy i zwiększyć satysfakcję życiową. Już pierwsza bezpłatna konsultacja to początek drogi do zmiany swojego życia na lepsze.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!