Katarzyna Wypych

Psychoterapia 50min
240zł
Psychoterapia ONLINE
240zł

Katarzyna Wypych

psychoterapeutka, psycholożka

Wykształcenie

Jest certyfikowaną psychoterapeutką. Psycholożka i psychoterapeutka o orientacji doświadczeniowej/integracyjnej. Jest członkinią Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Tytuł magistra psychologii, ze specjalnością Psychologia Kliniczna Dziecka i Rodziny, uzyskała na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła czteroletnie Szkole Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuje pod superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego. Pracuje pod superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziale Psychiatryczny w IV Klinice Psychiatrii i Neurologii, Terapeutycznym Oddziale Dziennym w Warszawie Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży w Zagórzu oraz Akademickim Ośrodku Terapeutycznym Dla Dzieci Uniwersytetu Warszawskiego. Prowadziła psychoterapię indywidualną oraz grupową w prywatnych poradniach, a także publikowała z dziedziny psychologii dziecka i rodziny, wzbogacając warsztat pracy terapeutycznej.

Zainteresowania

Interesuje ją odkrywanie indywidualnych potrzeb, zrozumienie siebie i swoich wartości, a także rozwijanie swojego potencjału. Wspiera osoby w identyfikowaniu przeszkód na drodze do samorealizacji i towarzyszy w dokonywaniu życiowych zmian. Zwraca uwagę na schematy wypracowane w dzieciństwie i ich wpływ na zachowania w dorosłym życiu. Pracuje z dziećmi od 2r.ż. i wspiera rodziców w budowaniu wartościowych i satysfakcjonujących relacji ze swoimi dziećmi. Wspiera dorosłych w budowaniu ról rodzicielskich. Pracuje towarzysząc w przezwyciężaniu kryzysów. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób, które są niezadowolone z jakości swojego życia. Pracuje z osobami dorosłymi, które doświadczają wstydu, zmagają się z brakiem (samo)akceptacji, lękami, depresją, stratą, żałobą, wypaleniem zawodowym, stresem w życiu codziennym, przejawiającymi zaburzenia osobowości. Zajmuje się problematyką w relacjach w życiu zawodowym, relacjach rodzinnych, przyjacielskich i związkach oraz poszerzaniem możliwości pełniejszego zrozumienia siebie i swoich potrzeb. Pracuje z osobami, które mają trudności w budowaniu, nawiązaniu i utrzymaniu, satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi. Pomaga osobom mającym traumatyczne doświadczenia z dzieciństwa, a także po doświadczeniach przemocy psychicznej i fizycznej, DDA/DDD.

Psychoterapia 50min
240zł
Psychoterapia ONLINE
240zł
W ciągu roku wspólnej pracy dzięki zaangażowaniu, empatii oraz ogromnej wiedzy Pani Katarzyny udało mi się przepracować wiele problemów, a także zrozumieć, z czego się one wzięły. Jest to prawdziwa terapeutka z powołania, każda wizyta była przeprowadzona w profesjonalny sposób, co bardzo ułatwiło cały proces. Z całego serca polecam.
Wiktoria
Wspaniała terapeutka, ale przede wszystkim wspaniała osoba. Bardzo pomogła mi z moimi atakami lękowymi, zawsze słuchała mnie i pomagała siebie zrozumieć lepiej. Udało się jej dotrzeć do mnie i moich problemów za co jej dziękuję. Ogromnie polecam wizyty u niej, nie ma chyba bardziej empatycznej i wyrozumiałej osoby.
if
Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Kasi. Co za energia! Jest osobą empatyczną i naprawdę zaangażowaną, nie ocenia lecz próbuje dotrzeć do sedna problemu. Odniosłam wrażenie że czyta moje myśli ukryte gdzieś głęboko. Polecam
Anna G
w

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit eiusmod tempor

w