Maja Sokołowska

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

Wykształcenie:

Jest magistrem psychologii. Ukończyła jednolite studia magisterskie z psychologii (ścieżka kliniczna) w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.Jest w trakcie całościowego szkolenia w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Odbyła szkolenia poszerzające kompetencje pracy w różnych nurtach m.in. Psychoterapia somatyczna – praca z ciałem w Laboratorium Psychoedukacji, Letnia Szkoła Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji, całoroczny trening czujności i uważności (joga, relaksacja, mindfulness) w Laboratorium Psychoedukacji.

Doświadczenie:
Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywała jako psychoterapeuta wspomagający na oddziale dziennym w Specjalistycznym Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu. pracował jako asystent grupy z niepełnosprawnością w Stowarzyszenie JA-WYBIERAM w Warszawie oraz trener TUS, praktykantka w SOTIS Warszawa. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji, prowadzonej przez certyfikowaną psychoterapeutkę i superwizora Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Zainteresowanie zawodowe:

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodych dorosłych.W swojej pracy łączy różne nurty i narzędzia psychoterapeutyczne, dzięki czemu jest w stanie pomóc w efektywnym sposób różnym osobom w szerokiej gamie trudności. Pomaga osobom zmagającymi się z trudnościami w relacjach, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym;  z zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi, osobami z chwiejnym poczuciem własnej wartości, a także z osobami z doświadczeniami przemocy, w obszarze DDA/DDD. Pomaga wychodzić z kryzysów o różnym tle m.in. po stracie kogoś bliskiego, rozstaniach, przeprowadzkach i dużych zmianach, po powrocie zza granicy. Młodych dorosłych wspiera w przezwyciężaniu lęków i niepokojów u progu dorosłego życia. Każda osoba jest dla niej ważna, a jej historia, która opiera się na różnych doświadczeniach i narracjach, sprawia, że podchodzi do pracy z ciekawością i empatią.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!