Maja Sokołowska

Psychoterapia 50min
200zł
Psychoterapia ONLINE
200zł

Maja Sokołowska

psychoterapeutka, psycholożka

Wykształcenie

Psycholożka i psychoterapeutka o orientacji integracyjnej. Jest członkinią Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Jest w trakcie całościowego szkolenia w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Odbyła szkolenia poszerzające kompetencje pracy w różnych nurtach m.in. psychoterapia somatyczna – praca z ciałem w Laboratorium Psychoedukacji, Letnia Szkoła Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji, całoroczny trening czujności i uważności (joga, relaksacja, mindfulness) w Laboratorium Psychoedukacji. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Doświadczenie

Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywała jako psychoterapeuta wspomagający na oddziale dziennym w Specjalistycznym Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu. Pracowała jako asystent grupy z niepełnosprawnością w Stowarzyszenie JA-WYBIERAM w Warszawie oraz trener TUS i praktykantka w SOTIS Warszawa.

Zainteresowania

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodych dorosłych.W swojej pracy łączy różne nurty i narzędzia psychoterapeutyczne, dzięki czemu jest w stanie pomóc w efektywnym sposób różnym osobom w szerokiej gamie trudności. Pomaga osobom zmagającymi się z trudnościami w relacjach, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym;  z zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi, osobami z chwiejnym poczuciem własnej wartości, a także z osobami z doświadczeniami przemocy, w obszarze DDA/DDD. Pomaga wychodzić z kryzysów o różnym tle m.in. po stracie kogoś bliskiego, rozstaniach, przeprowadzkach i dużych zmianach, po powrocie zza granicy. Młodych dorosłych wspiera w przezwyciężaniu lęków i niepokojów u progu dorosłego życia.

Psychoterapia 50min
200zł
Psychoterapia ONLINE
200zł
Pani Maja jest empatyczna, potrafi wysłuchać i znaleść odpowiednie rozwiązanie dla potrzebującego, będąc przy tym bardzo sympatyczna i miłą osobą. Bardzo mi pomogła z moimi problemami z którymi się zmagałem i z czystym sumieniem mogę polecić Panią Maję każdemu kto potrzebuje takiej pomocy
MS
Bardzo polecam psychoterapię u Pani Mai. Pełen profesjonalizm, przyjemna atmosfera, wiele trafnych pytań dzięki którym można spojrzeć na własne życie z nowej perspektywy :)
kh
w

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit eiusmod tempor

w