Terapia małżeńska w Gdańsku

Terapia małżeńska w Gdańsku w Ośrodku CENTRUM to rodzaj terapii, na który bardzo często zgłaszają się pary będące w konflikcie. Do nieporozumienia najczęściej dochodzi w przypadku uzależnienia np. od alkoholu, pogoni za sukcesem w pracy, zdrady czy ogólnego “wypalenia się”. Wbrew pozorom dzieci to również czynnik, który może negatywnie wpłynąć na relację. Narodziny, ciężka choroba czy wyprowadzka już dorosłej pociechy z domu znacząco (negatywnie) wpływa na rodziców. W naszej placówce bez względu na przyczynę staramy się poprawić relacje między dwojgiem ludzi, a także pomóc w  rozwiązaniu konfliktu. Już dziś serdecznie zachęcamy  do kontaktu!

terapia małżeńska

Skuteczne terapie małżeńskie w Gdańsku – Ośrodek CENTRUM

Nasz Ośrodek CENTRUM w Gdańsku oferuje terapię małżeńską, opierającą się na udzielaniu pomocy psychologicznej. Do najczęściej wybieranych form należą: terapia grupowa, terapia małżeńska, psychoterapia lub terapia systemowa. Warto podkreślić, że problemy małżeńskie to naturalny element związku. Niemniej istotna jest jego siła. Mocny konflikt może pojawić się w każdym wieku, dlatego w naszej placówce pojawiają się pary o bardzo zróżnicowanym stażu związku. Z nami znajdziecie rozwiązanie swoich problemów, ponieważ w każdym przypadku staramy się w maksymalny wesprzeć naszych pacjentów, podchodząc do nich w pełni indywidualnie.

Istotne elementy terapii małżeńskiej w Ośrodku CENTRUM w Gdańsku

Bez względu na wybór terapii, a także przyczynę zgłoszenia do Ośrodka CENTRUM w Gdańsku dążymy do rozmowy, która jest istotnym elementem terapii małżeńskiej. Dbamy o to, aby każda ze stron wysłuchała się wzajemnie i dokładnie. Dzięki temu wspólnie możemy poznać przyczynę kryzysu oraz nieporozumienia. Osiągnięcie sukcesu w wielu przypadkach wiąże się często z długą i trudną drogą, jednak jesteśmy pewni, że warto ją wspólnie przebyć oraz tym samym zażegnać konflikt. Jesteśmy dumni z naszych pacjentów, gdy znajdują konsensus. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu – udzielimy niezbędnych informacji i zaproponujemy dogodny termin pierwszej wizyty.

Terapia małżeńska Gdańsk – nasza lokalizacja: