Marta Suchorska-Rusak

Psychoterapia ONLINE
220zł

Marta Suchorska-Rusak

psychoterapeutka, psycholożka

Wykształcenie

Psycholoźka i psychoterapeutka o orientacji psychodynamicznej. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwentka studiów magisterskich z psychologii na na Uniwersytecie Opolskim.Czteroletni Całościowy Kurs Psychoterapeutyczny we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.Odbyła wiele dodatkowych kursów i szkoleń i jest również praktykiem w zakresie metod „ Kid’s Skills – Dam Radę oraz I’m Proud of You – Jestem z Ciebie Dumny”. Pracuje pod superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego.

Doświadczenie

Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej m.in. w Wojewódzkim Specjalistycznym Zespole Neuropsychiatrycznym im. Św. Jadwigi Śląskiej w Opolu oraz w NZOZ Przychodni Lekarskej „OTMĘT” w Ośrodku Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Krapkowicach. W pracy zawodowej pomagała osobom w kryzysie w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Opolu. Pracowała także z dziećmi i młodzieżą w Centrum Obsługi Administracyjnej Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Opolu oraz nadal w Domu Dziecka w Chmielowicach. Zajmuje się również diagnostyką dzieci i młodzieży i osób dorosłych.

Zainteresowania

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży. Pomaga osobom poświadczającym trudności w obszarze relacji, doświadczającym nadmiernego lęku, stanów depresyjnych, zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju oraz trudnościami na tle emocjonalnym. Pracuje z osobami z doświadczeniem traumy.Pracuje z osobami dorosłymi nad trudnościami z samoakceptacją oraz trudnościach w relacjach, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Takich które oświadczają niezrozumienia, samotności, lęku, smutku lub złości. Zmagającymi się z kryzysem w relacjach lub przeżywających stratę, doświadczającymi ciągłego stresu lub wypalenia zawodowego, a także chcących lepiej poznać siebie, poprawić swoją jakość życia. Pomaga także osobom w kryzysach życiowych.

Psychoterapia ONLINE
220zł
Bardzo Polecam Panią Martę , ogrom wiedzy i zaangażowania w prace z pacjentem . Wyciągnęła mnie z trudnego stanu emocjonalnego i pomogła poukładać wszystko w głowie na nowo. Pani Marta jest zawsze punktualna i ciepłą osoba. Szczegółowo odpowiada na pytania pacjenta oraz stara się rozwiązać jego problemy. .
KSP
Darzę Panią terapeutkę pełnym zaufaniem, na moich sesjach czuję się bezpiecznie i wiem, że jestem wtedy najważniejsza. Pracujemy od kilku miesięcy i z sesji na sesję poznaję siebie coraz lepiej i pracuję nad nowymi obszarami. Bardzo doceniam profesjonalizm, zaangażowanie i empatię Pani Marty.
Ala
Dzięki rozmową z panią Martą, szczególnie po dzisiejszym wizycie czuję poprawę samopoczucia i taką wewnętrzne lekkość, bo mogłam wyrzucić z siebie swoje niepokoje, dziękuję i polecam, pełen profesjonalizm.
PP
w

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit eiusmod tempor

w