Justyna Świerzyńska

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Psycholog i psychoterapeuta o orientacji psychodynamicznej. Pracuje w Centrum Zdrowia Psychicznego Szpitala w Kościerzynie, gdzie pełni funkcję Koordynatora Psychologów, Terapeutów Uzależnień, Terapeutów Zajęciowych i Sekretariatu. Jednocześnie jako psycholog i psychoterapeuta zajmuje się diagnostyką oraz psychoterapią pacjentów oddziału psychiatrycznego oraz Poradni Zdrowia Psychicznego.

Ukończyła SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Sopocie oraz Studia Podyplomowe w zakresie psychologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Kwalifikacje psychoterapeutyczne zdobyła w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie – wiodącym w Europie Środkowo-Wschodniej ośrodku kształcenia psychoterapeutów o orientacji psychodynamicznej.

Jest również wykładowcą SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Sopocie, gdzie prowadzi zajęcia z Wprowadzenia do psychoterapii psychodynamicznej.

 

W praktyce klinicznej koncentruje się na terapii zaburzeń osobowości dorosłych i młodzieży, osób doświadczających depresji, lęków, a także doświadczających trudności z powodu swojej orientacji seksualnej czy tożsamości płciowej.

 

Swoją pracę superwizuje regularnie u certyfikowanych superwizorów.

DOŚWIADCZENIE

Zanim rozpoczęła pracę jako psychoterapeutka, ukończyła Prawo na Uniwersytecie Gdańskim i przez 12 lat pracowała w międzynarodowych i polskich korporacjach finansowych (m. in. GE Capital Bank, Raiffeisen Bank), jako menedżer, zajmując się tworzeniem i rozwojem produktów finansowych.

PRYWATNIE

żona, matka 25 letniego syna Michała. Jej pasją są podróże.

Tylko Ty możesz zdecydować o zmianie w swoim życiu, A my ci w tym pomożemy!

Psychoterapia pomaga przejąć kontrolę nad sobą i swoim życiem. Dzięki niej zdobędziesz wiele nowych umiejętności, które pozwolą Ci rozwiązać problemy i zwiększyć satysfakcję życiową. Już pierwsza bezpłatna konsultacja to początek drogi do zmiany swojego życia na lepsze.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!