Justyna Świerzyńska

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeutka, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Psycholog i psychoterapeuta o orientacji psychodynamicznej. Ukończyła SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Sopocie oraz Studia Podyplomowe w zakresie psychologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyła 4 letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jest wykładowcą SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Sopocie, gdzie prowadzi zajęcia z Wprowadzenia do psychoterapii psychodynamicznej. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP. Obecnie w trakcie szkolenia w Szkole Psychoterapii Par i Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji.

Zanim rozpoczęła pracę jako psychoterapeutka, ukończyła Prawo na Uniwersytecie Gdańskim i przez 12 lat pracowała w międzynarodowych i polskich korporacjach finansowych (m. in. GE Capital Bank, Raiffeisen Bank), jako menedżer, zajmując się tworzeniem i rozwojem produktów finansowych.

DOŚWIADCZENIE

Pracuje w Centrum Zdrowia Psychicznego Szpitala w Kościerzynie, gdzie pełni funkcję Koordynatora Psychologów, Terapeutów Uzależnień, Terapeutów Zajęciowych i Sekretariatu. Jednocześnie jako psycholog i psychoterapeuta zajmuje się diagnostyką oraz psychoterapią pacjentów Oddziału psychiatrycznego oraz Poradni Zdrowia Psychicznego.

W praktyce klinicznej koncentruje się na terapii zaburzeń osobowości dorosłych i młodzieży, osób doświadczających depresji, lęków, a także doświadczających trudności z powodu swojej orientacji seksualnej czy tożsamości płciowej. Dedykowana szczególnie dla osób o osobowości narcystycznej, OCD oraz osobom mających trudności w relacjach prywatnych i zawodowych. Prowadzi psychoterapię par.

Swoją pracę superwizuje regularnie u certyfikowanych superwizorów.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!