Paulina Szagżdowicz

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta

WYKSZTAŁCENIE

Jest psychoterapeutą o podejściu psychodynamicznym, na przedostatnim roku całościowego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.  Licencjat z pedagogiki ukończyła na Uniwersytecie Jagiellońskim, a  studia magisterskie  na Uniwersytecie Gdańskim.

DOŚWIACZENIE

Przez ponad dekadę jej działalność zawodowa koncentrowała się na wsparciu różnych grup społecznych w sytuacjach kryzysowych. Zdobywała doświadczenie w takich placówkach państwowych m.in. Domu dziecka i FPLN. Aktualnie pracuje w Warszawskim Centrum Pomocy Rodzinie, współpracując z rodzinami zastępczymi.

Zainteresowania zawodowe

Pracuje z osobami dorosłymi mającymi trudności w obszarach relacyjnych zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej. Prowadzi psychoterapię dla osób zmagających się ze zmianami nastroju, z lękiem, zaburzeniami lękowymi czy przewlekłym stresem. Pomaga uporać się ze stratą, żałobą, rozstaniem. Wspiera w rozwoju, osiągnięciu samoakceptacji i w sytuacjach zmiany. Towarzyszy młodym dorosłym we wkraczaniu w dorosłość. Jej podejście cechuje zaangażowanie, empatia oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego pacjenta.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!