Bezpłatna konsultacja 20 min.

To nasz autorski koncept krótkich spotkań. Konsultację prowadzi osobiście szefowa Ośrodka CENTRUM – Karolina Jarmołowicz. Wspólnie z Tobą określi zakres problematyczny i omówi szczegóły terapii. Zdziwisz sie jak wiele na tym spotkaniu możesz zyskać. Spróbuj !

Rozumiemy, że szukaniu pomocy może towarzyszyć lęk, niepokój, zagubienie … To zrozumiałe. Jak wybrać osobę, której nigdy nie widzieliśmy i opowiedzieć jej o rzeczach do których nawet czasem samym przed sobą cięzko się przyznać?

Poza tym sami często nie wiemy „co robimy źle”, że wciąż jesteśmy w tym samym miejscu. Jak więc wybrać specjalistę od problemu, którego nie potrafimy dokładnie opisać? Czy powinniśmy zwrócić się do psychologa, psychoterapeuty, czy psychiatry, a może coacha?

Rozumiemy tą flustrację, bo specjalistów i usług jest wiele. Dlatego w naszym Ośrodku możesz umówić się najpierw na krótkie spotkanie, abyś mógł świadomie podjąć decyzjęś

Zapraszamy Cię już dziś do Ośrodka CENTRUM – jeżeli masz trudności to nie musisz zostawać z nimi sam. Czekamy na Ciebie !