Bezpłatna konsultacja 20 min.

To nasz autorski koncept krótkich spotkań. Konsultację prowadzi osobiście szefowa Ośrodka CENTRUM – Karolina Jarmołowicz. Wspólnie z Tobą określi zakres problematyczny i omówi szczegóły terapii. Zdziwisz sie jak wiele na tym spotkaniu możesz zyskać. Spróbuj !

Rozumiemy, że szukaniu pomocy może towarzyszyć lęk, niepokój, zagubienie … To zrozumiałe. Jak wybrać osobę, której nigdy nie widzieliśmy i opowiedzieć jej o rzeczach do których nawet czasem samym przed sobą cięzko się przyznać?

Poza tym sami często nie wiemy „co robimy źle”, że wciąż jesteśmy w tym samym miejscu. Jak więc wybrać specjalistę od problemu, którego nie potrafimy dokładnie opisać? Czy powinniśmy zwrócić się do psychologa, psychoterapeuty, czy psychiatry, a może coacha?

Rozumiemy tą flustrację, bo specjalistów i usług jest wiele. Dlatego w naszym Ośrodku możesz umówić się najpierw na krótkie spotkanie, abyś mógł świadomie podjąć decyzjęś

Zapraszamy Cię już dziś do Ośrodka CENTRUM – jeżeli masz trudności to nie musisz zostawać z nimi sam. Czekamy na Ciebie !

Tylko Ty możesz zdecydować o zmianie w swoim życiu, A my ci w tym pomożemy!

Psychoterapia pomaga przejąć kontrolę nad sobą i swoim życiem. Dzięki niej zdobędziesz wiele nowych umiejętności, które pozwolą Ci rozwiązać problemy i zwiększyć satysfakcję życiową. Już pierwsza bezpłatna konsultacja to początek drogi do zmiany swojego życia na lepsze.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!