Dorota Konwicka-Blajer

Psychoterapia 50min
210zł
Psychoterapia ONLINE
210zł

Dorota Konwicka-Blajer

psychoterapeutka, psycholożka

Wykształcenie

Psycholożka i psychoterapeutka o orientacji systemowej/psychodynamicznej. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwentka psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (specjalizacja: psychologia kliniczna) w Warszawie. Ukończyła 4 letnie szkolenie do certyfikacji w nurcie systemowo – psychodynamicznym w Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin Na Szlaku, posiadające akredytacje Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jest absolwentką podyplomowego szkolenia “Systemowe rozumienie rodziny” organizowanego w ramach Krakowskiej Fundacji Rozwoju Psychoterapii.
Pracuje pod superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego.

Doświadczenie

Ma kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe które zdobywała w m.in. w Środowiskowym Domu Samopomocy dla osób chorujących psychicznie w Ośrodku Pomocy Społecznej dzielnicy Wawer m. st. Warszawy. Prowadziła psychoterapię indywidualna oraz grupową w Stowarzyszeniu OPTA, także Fundacji Mederi w Warszawie. Pracowała także w Stowarzyszeniu Rozwoju Psychoterapii i Psychiatrii Środowiskowej „Azaliowa”. Ukończyła staż w Klinice Psychiatrycznej w szpitalu Nowowiejskim w Warszawie, a także w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu.

Zainteresowania

Pracuje z osobami dorosłymi, a także parami i rodzinami. Pracuje z osobami dorosłymi, które doświadczają trudności w obszarze emocji, a także w relacjach – zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Pomaga również w kryzysach życiowych, strat, żałoby oraz trudnościach rodzinnych i z osobami mającymi trudności w obszarze poczucia własnej wartości. Ma doświadczenie pracy z osobami po doświadczeniu psychozy, a także pracuje z zaburzeniami osobowości oraz zaburzeniami lękowymi i nerwicą. Polecana jest więc osobom, które mają trudności w obszarze relacyjnym – niezależnie od obszaru, a także doświadczenia nadużyć w relacjach pierwotnych. Prowadzi także terapię rodzinną i terapię par. Pomaga także osobom zmagającymi się z zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi, adaptacyjnymi oraz przejawiającymi zaburzenia osobowości. Pomaga osobom z chwiejnym poczuciem własnej wartości, z problemami w relacjach, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym; z osobami z doświadczeniami w obszarze DDA/DDD.

Psychoterapia 50min
210zł
Psychoterapia ONLINE
210zł
Bardzo przyjazna atmosfera, celne uwagi dające do myślenia. Właściwie miałem wrażenie, że już po 1 wizycie dużo wyniosłem, a Pani psycholog dobrze czyta emocje i sytuacje życiową pacjenta. Polecam.
Przemo
Pani Dorota od pierwszej wizyty rzuciła nowe światło na moje problemy. Jestem po drugiej wizycie i wiem że warto. Co do samej wizyty, punktualnie, podczas mówienia o problemach czuje się słuchany i rozumiany, bez oceniania. Wiele szczegółów wypowiedzi zostaje zauważonych, które mówimy nieświadomie. Pełen profesjonalizm :)
Paweł
Pani Dorota jest niezwykle uważną terapeutką, która tworzy bezpieczną przestrzeń dla swoich pacjentów. Jest bardzo serdeczna i zaangażowana. Od pierwszego spotkania ma się poczucie zaufania, zrozumienia i akceptacji. Czuję się naprawdę zaopiekowana. Zadaje celne pytania i daje trafne uwagi. Zdecydowanie polecam, a Pani Dorocie dziękuję za wsparcie, a szefowej ośrodka za dopasowanie.
MW
w

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit eiusmod tempor

w