Dorota Konwicka-Blajer

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Ukończyła studia magisterskie z psychologii na SWPS. Jest absolwentką podyplomowego szkolenia “Systemowe rozumienie rodziny” organizowanego w ramach Krakowskiej Fundacji Rozwoju Psychoterapii. Ukończyła 4 letnie szkolenie do certyfikacji w nurcie systemowo – psychodynamicznym w Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin Na Szlaku, posiadające akredytacje Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

W pracy zawodowej stale korzysta z superwizji certyfikowanych superwizorów.

DOŚWIADCZENIE

Ma kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe które zdobywała w m.in. w Środowiskowym Domu Samopomocy dla osób chorujących psychicznie w Ośrodku Pomocy Społecznej dzielnicy Wawer m. st. Warszawy. Prowadziła psychoterapię indywidualna oraz grupową w Stowarzyszeniu OPTA, także Fundacji Mederi w Warszawie. Pracowała także w Stowarzyszeniu Rozwoju Psychoterapii i Psychiatrii Środowiskowej „Azaliowa”. Ukończyła staż w Klinice Psychiatrycznej w szpitalu Nowowiejskim w Warszawie, a także w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu.

Pracuje z osobami dorosłymi, a także parami i rodzinami. Pracuje z osobami dorosłymi, które doświadczają trudności w obszarze emocji,  a także w relacjach – zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Pomaga również w kryzysach życiowych, strat, żałoby oraz trudnościach rodzinnych i z osobami mającymi trudności w obszarze poczucia własnej wartości. Ma doświadczenie pracy z osobami po doświadczeniu psychozy, a także pracuje z zaburzeniami osobowości oraz zaburzeniami lękowymi i nerwicą.

 

 

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!