Justyna Gill-Maćkiewicz

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta

WYKSZTAŁCENIE

Ukończyła 4 letnie szkolenie w psychoanalitycznie zorientowanej psychoterapii indywidualnej i grupowej w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jest absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim. Szkoliła się z tematyki: Psychosomatyki w Instytucie Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal, pracy z pacjentem borderline oraz stratą i żałobą w “Fundacji Nagle Sami”. Ukończyła staż w Akademickim Ośrodku Psychoterapii UW w ramach studiów podyplomowych na Wydziale Psychologii UW „Kurs psychoterapii pod superwizją”; zadania: konsultacje i psychoterapia pacjentów Akademickiego Ośrodka Psychoterapii oraz uczestnictwo w superwizji grupowej. Absolwentka Instytut Kultury Polskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych na SGH. Odbyła także szkolenie „The Lighthouse MBT-Parenting Programme”, które przygotowuje do prowadzenia terapii dla rodziców opartej na mentalizacji.

W pracy zawodowej stale korzysta z superwizji certyfikowanych superwizorów.

DOŚWIADCZENIE

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. na Oddziale Psychiatrycznym w Szpitalu Bielańskim, Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym w Centrum Zdrowia Psychicznego Warszawa Wola – Śródmieście oraz w Akademickim Ośrodku Psychoterapii przy Centrum Pomocy Psychologicznej Uniwersytetu Warszawskiego. Pracowała też z dziećmi uchodźców oraz w świetlicy socjoterapeutycznej. Aktualnie pracuje w Poradni Dziecko w Sieci Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, gdzie prowadzi terapię młodzieży i dorosłych.

Ma także ponad 10 letnie doświadczenie w pracy w obszarze komunikacji marketingowej i PR.

Zainteresowania zawodowe

W swojej pracy terapeutycznej pracuję z osobami dorosłymi i młodymi dorosłymi mającymi trudności w relacjach z innymi ludźmi. Także takich którzy doświadczają sytuacji kryzysowych, utrat i trudnych zmian, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wspiera osoby, które doświadczają stanów lękowych i depresyjnych, zmagają się z nerwicą, bezsennością czy rozchwianiem emocjonalnym, a także stanami nerwicowymi i somatyzują. Pomaga osobom młodym w wejście w dorosłe funkcjonowanie.

 

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!