Justyna Gill-Maćkiewicz

Psychoterapia 50min
210zł
Psychoterapia ONLINE
210zł

Justyna Gill-Maćkiewicz

psychoterapeutka

Wykształcenie

Psychoterapeutka o orientacji psychodynamicznej/psychoanalitycznej. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła czteroletnie w psychoanalitycznie zorientowanej psychoterapii indywidualnej i grupowej w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Szkoliła się z tematyki: Psychosomatyki w Instytucie Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal, pracy z pacjentem borderline oraz stratą i żałobą w “Fundacji Nagle Sami”. Ukończyła staż w Akademickim Ośrodku Psychoterapii UW w ramach studiów podyplomowych na Wydziale Psychologii UW „Kurs psychoterapii pod superwizją”; zadania: konsultacje i psychoterapia pacjentów Akademickiego Ośrodka Psychoterapii oraz uczestnictwo w superwizji grupowej. Absolwentka Instytut Kultury Polskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych na SGH. Odbyła także szkolenie „The Lighthouse MBT-Parenting Programme”, które przygotowuje do prowadzenia terapii dla rodziców opartej na mentalizacji. Ukończyła stopień podstawowy i zaawansowany szkolenia z Psychoterapii opartej na mentalizacji (MBT – Mentalization Based Treatment)
Pracuje pod superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psycholgicznego i Psychiatrycznego.

Doświadczenie

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. na Oddziale Psychiatrycznym w Szpitalu Bielańskim, Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym w Centrum Zdrowia Psychicznego Warszawa Wola – Śródmieście oraz w Akademickim Ośrodku Psychoterapii przy Centrum Pomocy Psychologicznej Uniwersytetu Warszawskiego. Pracowała też z dziećmi uchodźców oraz w świetlicy socjoterapeutycznej. Aktualnie pracuje w Poradni Dziecko w Sieci Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, gdzie prowadzi terapię młodzieży i dorosłych.

Zainteresowania

W swojej pracy terapeutycznej pracuję z osobami dorosłymi i młodymi dorosłymi mającymi trudności w relacjach z innymi ludźmi. Także takich którzy doświadczają sytuacji kryzysowych, utrat i trudnych zmian, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wspiera osoby, które doświadczają stanów lękowych i depresyjnych, zmagają się z nerwicą, bezsennością czy rozchwianiem emocjonalnym, a także stanami nerwicowymi i somatyzują. Pomaga osobom doświadczającym życiowych kryzysów, strat, a także osobom z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, nerwicowymi oraz zaburzeniami osobowości. Pomaga osobom w sytuacjach dużych zmian życiowych i kryzysach. Pomaga uporać się z trudnościami w relacjach interpersonalnych – zarówno w bliskich, jak i w zawodowych.

Psychoterapia 50min
210zł
Psychoterapia ONLINE
210zł
Wizyta u Pani Justyny przebiegła w miłej atmosferze i przyjemnym otoczeniu. Była to moja pierwsza Wizyta u takiego specjalisty (poza bezpłatna konsultacja kwalifikującą) i z czystym sumieniem mogę polecić ponieważ ja zapewne wrócę jeżeli zaistnieje taka potrzeba.Po wizytach czułam się spokojna, wyciszona. Polecam.
~~
Moja terapia i osiągnięcie celów założonych na pierwszych spotkaniach zajęła mi ponad rok. To był rok nauki rozumienia siebie. Jestem wdzięczna pani psychoterapeutce za poprowadzenie mnie przez ten okres do osiągnięcia celów. Każde spotkanie przebiegało spokojnie, zawsze czułam się bezpiecznie. Polecam wszystkim spotkania z Panią Justyną
lk
Uważne, profesjonalne podejście do pacjenta, życzliwy stosunek oraz jasno sformułowane kwestie do rozwiązania
xx
w

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit eiusmod tempor

w