Karolina Lea Jarmołowicz

Założyciel i szefowa ośrodka

PIERWSZA BEZPŁATNA KONSULTACJA
Terapia indywidualna i pomoc psychologiczna.
Psychoterapia ONLINE.
Doradztwo zawodowe i coaching.

lea@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Małgorzata Kłoś

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Terapia partnerska / małżeńska 90 min.: 240zł
Psychoterapia ONLINE:150zł
Konsultacja rodzinna 90min.: 240zł

m.klos@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Elwira Adamczyk

psychoterapeuta

Psychoterapia 50min.: 160zł
Terapia partnerska / małżeńska 60 min.: 200zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł
Konsultacja rodzinna 90min.: 280zł

elwira@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Tamara Woźniak

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Psychoterapia ONLINE: 140zł 

tamara@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Katarzyna Wypych

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Dzieci od 2 r.ż.: 150zł 
Psychoterapia ONLINE: 150zł
Konsultacja rodzinna 90min.: 250zł

katarzyna@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Iwona Skwarska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE:150zł

iwona@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Monika Kupis

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Konsultacja rodzinna: 90min : 220zł
Psychoterapia ONLINE 50min.:140zł

monika@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Gabriela Bajor

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE:150zł

gabriela@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Adrian Olesiak

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Terapia partnerska / małżeńska 90min.: 220zł
Psychoterapia ONLINE: 140zł
Psychotherapy and Counseling in English 50min.: 140zł

adrian@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magdalena Śliwowska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE:150zł

magda@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Patrycja Pizoń

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE:150zł

patrycja@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Dominika Ziemba

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Psychoterapia ONLINE: 140zł 
Psychotherapy /Counseling in English 50min.: 150zł

dominika@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Irena Musiałkiewicz

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 160zł
Psychoterapia 50min.: 160zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł

irena@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magdalena Ostapiuk

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 160zł
Psychoterapia 50min.: 160zł
Terapia partnerska / małżeńska 90min.: 280zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł

magdalena@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Edyta Bałdyga

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Psychoterapia ONLINE:140zł

edyta@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magdalena Stefańska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE: 150zł

m.stefanska@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Jolanta Jafernik-Hubert

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 160zł
Psychoterapia 50min.: 160zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł
Psychoterapia grupowa: 100zł

jolanta@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Jaśmina Sola-Kofluk

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 130zł
Psychoterapia 50min.: 130zł
Psychoterapia ONLINE: 130zł

jasmina@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Anna Kardas

psychoterapeuta

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Terapia par 90min.: 240zł
Psychoterapia ONLINE 50min.: 150zł

anna@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Eliza Kopczyńska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Terapia par 90min.: 240zł
Psychoterapia ONLINE 50min.: 140zł

 

eliza@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Justyna Świerzyńska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 160zł
Psychoterapia 50min. od: 160zł

justyna@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Małgorzata Porębska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Psychoterapia ONLINE 50min.: 140zł

malgorzata@osrodek-centrum.pl
SKYPE
Tylko Ty możesz zdecydować o zmianie w swoim życiu, A my ci w tym pomożemy!

Psychoterapia pomaga przejąć kontrolę nad sobą i swoim życiem. Dzięki niej zdobędziesz wiele nowych umiejętności, które pozwolą Ci rozwiązać problemy i zwiększyć satysfakcję życiową. Już pierwsza bezpłatna konsultacja to początek drogi do zmiany swojego życia na lepsze.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!