Karolina Lea Jarmołowicz

Założyciel i szefowa ośrodka

PIERWSZA BEZPŁATNA KONSULTACJA
Terapia indywidualna i pomoc psychologiczna.
Psychoterapia ONLINE.
Doradztwo zawodowe i coaching.

lea@osrodek-centrum.pl

Elwira Adamczyk

psychoterapeuta

Psychoterapia 50min.: 160zł
Terapia partnerska / małżeńska 60 min.: 280zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł
Konsultacja rodzinna 90min.: 280zł

elwira@osrodek-centrum.pl

Katarzyna Wypych

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Dzieci od 2 r.ż.: 150zł
Konsultacja rodzinna 90min.: 250zł

katarzyna@osrodek-centrum.pl

Jolanta Jafernik-Hubert

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 160zł
Psychoterapia 50min.: 160zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł
Psychoterapia grupowa: 100zł

jolanta@osrodek-centrum.pl

Irena Musiałkiewicz

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 160zł
Psychoterapia 50min.: 160zł

irena@osrodek-centrum.pl

Magdalena Ostapiuk

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 160zł
Psychoterapia 50min.: 160zł
Terapia partnerska / małżeńska 90min.: 280zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł

magdalena@osrodek-centrum.pl

Gabriela Bajor

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł

gabriela@osrodek-centrum.pl

Iwona Skwarska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł

iwona@osrodek-centrum.pl

Małgorzata Kłoś

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Konsultacja rodzinna 90min.: 220zł

m.klos@osrodek-centrum.pl

Magdalena Śliwowska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł

magda@osrodek-centrum.pl

Magdalena Stefańska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł

m.stefanska@osrodek-centrum.pl

Adrian Olesiak

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Terapia partnerska / małżeńska 90min.: 230zł
Psychoterapia ONLINE: 140zł

adrian@osrodek-centrum.pl

Dominika Ziemba

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Psychoterapia ONLINE: 140zł

dominika@osrodek-centrum.pl

Monika Kupis

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Konsultacja rodzinna: 90min : 260zł

monika@osrodek-centrum.pl

Małgorzata Porębska

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 140zł
Interwencja kryzysowa 50 min.: 140zł

malgorzata@osrodek-centrum.pl

Eliza Kopczyńska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Terapia par 90min.: 240zł

 

eliza@osrodek-centrum.pl

Magdalena Walentynowicz

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 130zł
Psychoterapia 50min. od: 130zł

m.walentynowicz@osrodek-centrum.pl

Jaśmina Sola-Kofluk

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 130zł
Psychoterapia 50min.: 130zł

jasmina@osrodek-centrum.pl

Justyna Świerzyńska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 160zł
Psychoterapia 50min. od: 160zł

justyna@osrodek-centrum.pl
Tylko Ty możesz zdecydować o zmianie w swoim życiu, A my ci w tym pomożemy!

Psychoterapia pomaga przejąć kontrolę nad sobą i swoim życiem. Dzięki niej zdobędziesz wiele nowych umiejętności, które pozwolą Ci rozwiązać problemy i zwiększyć satysfakcję życiową. Już pierwsza bezpłatna konsultacja to początek drogi do zmiany swojego życia na lepsze.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!