Karolina Jarmołowicz

Karolina Jarmołowicz

Psychoterapeuta, dyrektor ośrodka

Pierwsza konsultacja 20 min.: BEZPŁATNA
Terapia indywidualna,
pomoc psychologiczna 50min.: 160zł
Psychoterapia ONLINE 50min.: 160zł
Doradztwo zawodowe 2h: 300zł

lea@osrodek-centrum.pl

Elwira Adamczyk

Psychoterapeuta

Pomoc psychologiczna 50min.: od 150zł
Terapia partnerska / małżeńska 90 min.: 250zł
Psychoterapia ONLINE 50min.: 150zł
Psychoedukacja 50 min.: od 150zł

elwira@osrodek-centrum.pl

Jolanta Jafernik-Hubert

Psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia indywidualna 50min.: od 150zł
Psychoterapia ONLINE 50min.: 150zł
Psychoedukacja 50 min.: od 150zł
Psychoterapia grupowa: 100zł

jolanta@osrodek-centrum.pl

Magdalena Ostapiuk

Psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia indywidualna 50min.: 150zł
Terapia partnerska / małżeńska 90min.: 260zł
Psychoterapia ONLINE: 150zł
Psychoedukacja 50 min.: 150zł

magdalena@osrodek-centrum.pl

Gabriela Bajor

Psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 130zł
Psychoterapia indywidualna 50min.: od 130zł
Psychoedukacja 50 min.: od 130zł

gabriela@osrodek-centrum.pl

Magdalena Śliwowska

Psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia indywidualna 50min.: od 140zł
Psychoedukacja 50 min. od: 140zł

magda@osrodek-centrum.pl

Irena Musiałkiewicz

Psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia indywidualna 50min.: od 150zł
Psychoedukacja 50 min. od: 150zł

irena@osrodek-centrum.pl

Adrian Olesiak

Psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia indywidualna 50min.: 140zł
Terapia partnerska / małżeńska 90min.: 230zł
Psychoterapia ONLINE: 140zł
Psychoedukacja 50 min.: 140zł

adrian@osrodek-centrum.pl

Dominika Ziemba

Psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia indywidualna 50min.: 140zł
Terapia partnerska / małżeńska 90min.: 230zł
Psychoterapia ONLINE: 140zł
Psychoedukacja 50 min.: 140zł

dominika@osrodek-centrum.pl

Katarzyna Wypych

Psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia indywidualna 50min.: od 140zł
Psychoedukacja 50 min. od: 140zł

Konsultacja rodzinna: 90min : 240zł

katarzyna@osrodek-centrum.pl