Cennik

Karolina Lea Jarmołowicz

Założyciel i szefowa ośrodka

PIERWSZA BEZPŁATNA KONSULTACJA
Terapia indywidualna i pomoc psychologiczna.
Psychoterapia ONLINE.
Doradztwo zawodowe i coaching.

lea@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Irena Musiałkiewicz

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 160zł
Psychoterapia 50min.: 160zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł

irena@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Kornelia Zakrzewska-Wirkus

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 160zł
Psychoterapia 50min.: 160zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł

kornelia@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Małgorzata Kłoś

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Terapia partnerska / małżeńska 90 min.: 240zł
Psychoterapia ONLINE:150zł
Konsultacja rodzinna 90min.: 240zł

m.klos@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Anna Młudzik-Frankowska

WYŁĄCZNIE ONLINE

Psychoterapia ONLINE 50min: 160zł

anna@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Tamara Woźniak

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Psychoterapia ONLINE: 140zł 

tamara@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Sandra Zdzienicka

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE: 150zł
Dzieci od 8 r.ż.: 150zł

sandra@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Katarzyna Wypych

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Dzieci od 2 r.ż.: 150zł 
Psychoterapia ONLINE: 150zł
Konsultacja rodzinna 90min.: 250zł

katarzyna@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magdalena Śliwowska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE:150zł

magda@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Monika Kupis

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Konsultacja rodzinna: 90min : 220zł
Terapia par: 60min : 160zł
Psychoterapia ONLINE 50min.:140zł 

monika@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Nataliia Lahodiuk

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Psychoterapia ONLINE: 140zł 
Psichotierapija (психотерапия):140zł 

nataliia@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Elwira Adamczyk

psychoterapeuta

Psychoterapia 50min.: 160zł
Terapia partnerska / małżeńska 60 min.: 200zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł
Konsultacja rodzinna 90min.: 280zł

elwira@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Anna Nowak

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE:150zł

a.nowak@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magdalena Ostapiuk

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 160zł
Psychoterapia 50min.: 160zł
Terapia partnerska / małżeńska 90min.: 280zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł

magdalena@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Iwona Skwarska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE:150zł

iwona@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Gabriela Bajor

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE:150zł

gabriela@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Adrian Olesiak

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Terapia partnerska / małżeńska 90min.: 220zł
Psychoterapia ONLINE: 150zł
Psychotherapy and Counseling in English 50min.: 150zł

adrian@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Dominika Ziemba

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Psychoterapia ONLINE: 150zł 
Psychotherapy /Counseling in English 50min.: 150zł

dominika@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magdalena Maciąg

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE: 150zł

m.stefanska@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Patrycja Pizoń

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE:150zł

patrycja@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Jolanta Jafernik-Hubert

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 160zł
Psychoterapia 50min.: 160zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł
Psychoterapia grupowa: 100zł

jolanta@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Joanna Brych

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE 50min.: 160zł

 

joanna@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Eliza Kopczyńska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Terapia par 90min.: 240zł
Psychoterapia ONLINE 50min.: 140zł

 

eliza@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Iwona Zarańska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE: 150zł 
Psychoterapia 50min. (weekend): 150zł 

i.zaranska@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Anna Kardas

psychoterapeuta

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Terapia par 90min.: 240zł
Psychoterapia ONLINE 50min.: 150zł

anna@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Marzena Tomczyk

psycholog, psychoterapeuta

Pomoc psychologiczna 50min.: 130zł
Psychoterapia 50min.: 130zł
Psychoterapia ONLINE 50min.:130zł
Psychoterapia par 50min. 90 min: 200zł

marzena@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Jaśmina Sola-Kofluk

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Psychoterapia ONLINE: 140zł

jasmina@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Justyna Świerzyńska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 160zł
Psychoterapia 50min. od: 160zł

justyna@osrodek-centrum.pl
SKYPE
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!