Cennik

Karolina Lea Jarmołowicz-Turczynowicz

Założyciel i szefowa ośrodka

PIERWSZA BEZPŁATNA KONSULTACJA
Terapia indywidualna i pomoc psychologiczna.
Psychoterapia ONLINE.
Doradztwo zawodowe i coaching.

lea@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Małgorzata Kłoś

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 160zł
Terapia partnerska / małżeńska 90 min.: 250zł
Psychoterapia ONLINE:160zł
Konsultacja rodzinna 90min.: 250zł

m.klos@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Nataliia Lahodiuk

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 140zł
Psychoterapia ONLINE: 140zł 
Konsultacja psychologiczna w języku rosyjskim (психологическая консультация) – 150 zł
Psychoterapia w języku rosyjskim (психотерапия) – 150 zł

nataliia@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Kornelia Zakrzewska-Wirkus

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 160zł
Psychoterapia ONLINE: 170zł

kornelia@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Irena Musiałkiewicz

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 170zł
Psychoterapia ONLINE: 170zł

irena@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magda Paczos

psychoterapeuta, psycholog, dietetyk

Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE: 150zł

m.paczos@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Iwona Skwarska

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 160zł
Psychoterapia ONLINE:170zł
Terapia grupowa: 90zł 

iwona@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Monika Kupis

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 140zł
Konsultacja rodzinna: 90min : 220zł
Terapia par: 60min : 160zł
Psychoterapia ONLINE 50min.:150zł 

monika@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Ilona Derewecka

psychoterapeuta, psycholog, coach

Psychoterapia 50min: 160zł

ilona@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Ewa Kielska

psycholog, psychoterapeuta

Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE: 150zł

ewa@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Katarzyna Wypych

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 150zł
Dzieci od 2 r.ż.: 150zł 
Psychoterapia ONLINE: 160zł
Konsultacja rodzinna 90min.: 250zł

katarzyna@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Karolina Malanowska-Kucharczyk

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 160zł
Psychoterapia ONLINE 50min.: 160zł

 

karolina@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magdalena Śliwowska

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 160zł
Psychoterapia ONLINE:170zł

magda@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Sandra Zdzienicka

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł

sandra@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Anna Nowak

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE:150zł

a.nowak@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Maria Pawluś

psycholog, psychoterapeuta

Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE: 150zł

maria@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magdalena Serbin

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł

m.serbin@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magdalena Ostapiuk

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 170zł
Terapia partnerska / małżeńska 90min.: 320zł
Psychoterapia ONLINE: 170zł

magdalena@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Tamara Woźniak

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 140zł
Psychoterapia ONLINE: 140zł 

tamara@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Jolanta Jafernik-Hubert

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 170zł
Psychoterapia ONLINE: 170zł
Psychoterapia grupowa: 100zł

jolanta@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Magdalena Maciąg

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE: 150zł

m.stefanska@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Marta Krenczkowska

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 140zł
Psychoterapia ONLINE: 140zł

marta@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Jaśmina Sola-Kofluk

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 140zł
Psychoterapia ONLINE: 150zł

jasmina@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Marzena Tomczyk

psycholog, psychoterapeuta

Psychoterapia 50min.: 130zł
Psychoterapia ONLINE 50min.:140zł
Psychoterapia par 50min. 90 min: 200zł

marzena@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Eliza Kopczyńska

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE 50min.: 160zł   
Psychotherapy and Counseling in English ONLINE 50min.: 160zł 
Couples Counselling and Psychotherapy in English: 200zł 
Terapia partnerska / małżeńska ONLINE 90min.: 190zł 
Terapia partnerska / małżeńska 60min.: 190zł 

eliza@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Iwona Zarańska

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł 

i.zaranska@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Anna Kardas

psychoterapeuta

Psychoterapia 50min.: 150zł
Terapia par 90min.: 240zł
Psychoterapia ONLINE 50min.: 160zł

anna@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Justyna Świerzyńska

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 160zł
Psychoterapia ONLINE 50min.: 170zł

justyna@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Joanna Brych

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE 50min.: 160zł

 

joanna@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Anna Młudzik-Frankowska

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia ONLINE 50min: 160zł

anna.mf@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Małgorzata Kabacińska-Krzyszkowiak

psychoterapeuta, psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień

Psychoterapia i terapia uzależnień ONLINE 50min: 150zł

malgorzata@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Katarzyna Matla

psychoterapeuta, psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień

Psychoterapia i terapia uzależnień ONLINE 50min: 160zł

k.matla@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Katarzyna Wypych

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 150zł
Dzieci od 2 r.ż.: 150zł 
Psychoterapia ONLINE: 160zł
Konsultacja rodzinna 90min.: 250zł

katarzyna@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Adrian Olesiak

TYLKO ONLINE

Psychoterapia ONLINE: 150zł
Psychotherapy and Counseling in English ONLINE: 150zł                                                                                                  Terapia partnerska/małżeńska ONLINE 90min.: 220zł
Couples Counselling and Psychotherapy in English: 220zł

adrian@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Dominika Ziemba

TYLKO ONLINE

Psychoterapia 50min. ONLINE: 150zł 
Psychotherapy /Counseling in English ONLINE: 150zł

dominika@osrodek-centrum.pl
SKYPE

Patrycja Pizoń

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia ONLINE:160zł

patrycja@osrodek-centrum.pl
SKYPE
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!