Karolina Lea Jarmołowicz

Psychoterapia 50min
250zł
Psychoterapia ONLINE
250zł
K. Lea Jarmołowicz-Turczynowicz - ZnanyLekarz.pl

Karolina Lea Jarmołowicz

założycielka ośrodka, psycholożka, psychoterapeutka, socjolożka

Wykształcenie

Psycholożka i psychoterapeutka o orientacji integracyjnej, humanistycznej, ale co raz większy nacisk kładzie na myślenie o psychodynamiczne. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Stowarzyszenia INTRA.
Ukończyła ponad 4-letnie całościowe szkolenie w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła także roczny Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Jest doktorantką na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ukończyła szkolenie EFT Externship – Terapia Skoncentrowana na Emocjach do pracy z parami, także ISTDP – Core Training (Intensywna Krótkoterminowa Psychoterapia Dynamiczna wg. metody Jona Fredericksona. Jest magistrem Psychologii, o specjalizacji: Psychologia kliniczna osobowości oraz magistrem Socjologii – ukończyła Wydział Nauk Stosowanych APS w Warszawie. Jest także absolwentką studiów licencjackich o kierunku Pedagogika i Praca Socjalna na Wydziale Pedagogicznym Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, a także ukończyła Psychologię sądową na WSB w Nowym Sączu, umożliwiającą występowanie w charakterze biegłego sądowego. Ma za sobą także specjalizacje: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Szkoliła się w zakresie terapii krótkoterminowej TSR – Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Ukończyła kursy doszkalające w zakresach: ISTDP – krótkoterminowa psychoterapia psychodynamiczna, zaburzenia odżywania, terapia schematów (w tym praca z zaburzeniami osobowości typu borderline i narcystycznej); podstawy seksuologii (w tym zaburzenia seksualne i przestępstwa przeciwko wolności seksualnej i obyczajowości); stres i depresja w życiu prywatnym (w tym zagadnienia wypalenia zawodowego, technik radzenia sobie ze stresem i kryzysami życiowymi) oraz wiele innych. Odbyła roczny staż w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie. Ukończyła wiele szkoleń w tematyce m.in. psychosomatyki, przemocy w rodzinie, pracy z osobami doznającymi przemocy, po doświadczeniach gwałtu i molestowania oraz chorymi na depresję i zaburzenia dwubiegunowe.

Doświadczenie

Zdobywała doświadczenie w pracy terapeutycznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie oraz w pracy interwencyjnej z osobami zgłaszającymi się i przebywającymi w Ośrodku dla Ofiar Przemocy w Rodzinie “DOM”. Prowadziła psychoterapię w ramach NFZ w klinicznej placówce Instytutu Psychologii Zdrowia PTP – Ośrodku Psychoterapii i Promocji Zdrowia „OGRÓD”, a także zajęcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi w Środowiskowym Domu Samopomocy przy Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów. Udzielała pomocy psychologicznej w Stowarzyszeniu na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie realizującym zadanie “Ogólnopolskie Pogotowie na Rzecz Ofiar Przemocy w Rodzinie “Niebieska Linia” oraz w Ośrodku Pomocy Społecznej Warszawa Praga-Południe. Uczestniczyła w organizacji zajęć oraz prowadzeniu terapii psychologicznej, logopedycznej, muzyczno-ruchowej, plastycznej oraz rehabilitacji, dla dzieci z upośledzeniem umysłowym w Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Białej Podlaskiej oraz z dziećmi w Fundacji Ocalenie w Warszawie. Pracowała z dziećmi niepełnosprawnymi umysłowo w Ośrodku pomocowym w Lagos, Nigeria. Bywa konsultantką psychologiczną w programach telewizyjnych. Zanim została psychoterapeutką, przez ponad 15 lat zajmowała się marketingiem, strategią, efektywną komunikacją oraz budowaniem strategii marek i wprowadzaniem ich na polski rynek, a także zarządzaniem zasobami ludzkimi. Pracowała w polskich i międzynarodowych koncernach, agencjach reklamowych oraz mediach. Niewątpliwie to wszechstronne doświadczenie pozwala jej jeszcze lepiej rozumieć  i pracować z osobami doświadczającymi trudów w wielu dziedzinach życia.

Zainteresowania

Pracuje z pacjentami z szerokim spektrum problemów. Pomaga osobom przeżywającym problemy w relacjach, przechodzącym kryzysy osobiste oraz w związkach, a także zmagającym się ze stresem w życiu codziennym. Pracuje z osobami z doświadczeniami DDA/DDD, urazami więzi oraz traumami relacyjnymi. Towarzyszy w budowaniu poczucia własnej wartości oraz pomaga w rozwoju osobistym i budowaniu naturalnej pewności siebie. Zajmuje się problematyką w relacjach osobistych i zawodowych oraz poszerzanie możliwości pełniejszego zrozumienia siebie i swoich potrzeb. Pracuje z osobami, które mają trudności w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi i które chcą rozwijać kompetencje niezbędne w rozstrzyganiu trudnych osobistych kwestii i dokonywaniu wyborów. Pomaga osobom, które doświadczają trudności emocjonalnych lub są w sytuacjach kryzysowych, towarzyszy osobom przeżywającym żałobę po śmierci bliskich, rozstaniach i rozwodach. Wspiera osoby wychodzące z przemocowych i destrukcyjnych relacji. Towarzyszy w uruchamianiu procesów zmian trudnych emocjonalnie, problemów w doświadczeniach życiowych o charakterze rozwojowym, towarzyszy więc w etapie kryzysu wieku średniego i we wchodzeniu w kolejne etapy życia.

Psychoterapia 50min
250zł
Psychoterapia ONLINE
250zł
15-minutowe konsultacje przebiegły bardzo sprawnie. Rozmowa była bardzo konkretna i pani Karolina od razu przypisała mnie do psychoterapeutki w swoim ośrodku, która powinna najlepiej mi pomóc. Podoba mi się taka forma szybkiej kwalifikacji. Dziękuję za taką możliwość! Mam nadzieję, że pomoże mi to znaleźć odpowiednią osobę szybciej niż jak bym miała w ciemno się zapisywać do psychoterapeutów.
Monika Ż.
najlepszy specjalista, na jakiego kiedykolwiek trafiłam! pierwsza, darmowa konsultacja trafiona w dziesiątkę - czułam się dosłownie rozkodowana w mniej niż 15 minut. a dalszy proces terapeutyczny był nie tylko ekstremalnie skuteczny, ale także sama współpraca z panią karoliną była przyjemnością i ogromną, ale to ogromną pomocą. polecam z całego serca każdemu!
kaja
Pani terapeutka jest osobą bardzo empatyczną, życzliwą i wnikliwą. Mam poczucie, że jestem prowadzona przez osobę z ogromym doświadczeniem i wiedzą. Zostałam wysłuchana, zrozumiana i skutecznie poprowadzona w dalszej pracy z samą sobą, co daje poczucie bezpieczeństwa. Serdecznie polecam terapię u Pani Karoliny.
M. O.
Szybka i konkretna rozmowa, zgodna z opisem - zostałam skierowana do konkretnego terapeuty na rozpoczęcie terapii. Pomimo tak krótkiej rozmowy p.Karolina poprzez swoje pytania poruszyla dużo tematów.
Agata
Wspaniała osoba z ogromnym zaangażowaniem w swoją prace, polecam serdecznie!
Anna
Jestem w szoku jak szybko Pani Karolina mnie "przejrzała". Jestem pod wrażeniem ile można prawdy powiedzieć po kilku minutach wizyty.
WF
Pani Karolina bardzo szybko i trafnie postawiła diagnozę / powiedziała szczegółowo jak będzie przebiegać leczenie oraz dała nadzieję na poprawę samopoczucia - bardzo dużo pozytywnej energii! Polecam z ręką na sercu.
Joanna
Od razu poczułem się zrozumiany, choć długo zwlekałem by szukać pomocy bo sam do końca nie wiedziałem jak mam się opisać. Pani Karolina zadała odpowiednie pytania i pomogła mi się wyrazić.
Rob
Fachowość i merytoryka, przekonujaca, konkretna, nie owijajaca w bawelne
AS
Juz podczas pierwszej wizyty czulam sie zaopiekowana i wysluchana.Zdecydowanie polecam !
MG
w

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit eiusmod tempor

w