Irena Musiałkiewicz

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Jest magistrem Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Absolwentka Wydziału Filozofii UKSW.

Ukończyła 4-letnie szkolenie w psychoanalitycznie zorientowanej psychoterapii indywidualnej i grupowej w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” (atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego) i jest w trakcie certyfikacji.

Staż kliniczny odbyła w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Pracowała w Fundacji ITAKA – Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych, z rodzinami osób zaginionych, a także w Zespole Leczenia Środowiskowego w Szpitalu Wolskim.

DOŚWIADCZENIE

Obecnie na stałe pracuje w Szpitalu Wolskim w Warszawie, gdzie głównie pracuje z osobami z osobami z zaburzeniami osobowości, chorymi psychicznie, a także z zaburzeniami lękowymi/nerwicami oraz doświadczeniem psychozy.

Zainteresowania zawodowe

Specjalizuje się w pracy z osobami doświadczającymi lęków, stresu, stanów depresyjnych, mającymi trudności w nawiązaniu i utrzymaniu satysfakcjonujących relacji z innymi, cierpiącymi z powodu zaburzeń osobowości.

Pracuje z osobami mającymi traumatyczne doświadczenia z dzieciństwa, a także takimi którzy zmagają się z brakiem satysfakcji życiowej w życiu dorosłym. Polecana także osobom cierpiącym na choroby psychiczne, zaburzenia osobowości – ze szczególnym uwzględnieniem osobowości narcystycznej, histronicznej i borderline.

Pracuje pod regularną superwizją certyfikowanych superwizorów Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów”.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!