Irena Musiałkiewicz

SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Jest magistrem Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Absolwentka Wydziału Filozofii UKSW.

Obecnie na ostatnim roku 4-letniego szkolenia w psychoanalitycznie zorientowanej psychoterapii indywidualnej i grupowej w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Posiada uprawnienie do posługiwania się statusem „psychoterapeuta w trakcie certyfikacji”. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty i posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Staż kliniczny odbyła w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Pracowała w Fundacji ITAKA – Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych, z rodzinami osób zaginionych, a także w Zespole Leczenia Środowiskowego w Szpitalu Wolskim.

DOŚWIADCZENIE

Obecnie na stałe pracuje w Szpitalu Wolskim w Warszawie, gdzie głównie pracuje z osobami z osobami z zaburzeniami osobowości, chorymi psychicznie, a także z zaburzeniami lękowymi/nerwicami oraz doświadczeniem psychozy.

Specjalizuje się w pracy z osobami doświadczającymi lęków, stresu, mającymi trudności w nawiązaniu i utrzymaniu satysfakcjonujących relacji z innymi, cierpiącymi z powodu zaburzeń osobowości.

Pracuje z osobami mającymi traumatyczne doświadczenia z dzieciństwa, a także takimi którzy zmagają się z brakiem satysfakcji życiowej w życiu dorosłym.

 

Pracuje pod regularną superwizją certyfikowanych superwizorów Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów”.

Tylko Ty możesz zdecydować o zmianie w swoim życiu, A my ci w tym pomożemy!

Psychoterapia pomaga przejąć kontrolę nad sobą i swoim życiem. Dzięki niej zdobędziesz wiele nowych umiejętności, które pozwolą Ci rozwiązać problemy i zwiększyć satysfakcję życiową. Już pierwsza bezpłatna konsultacja to początek drogi do zmiany swojego życia na lepsze.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!