Magdalena Ćwiklińska

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, pedagog

WYKSZTAŁCENIE

Pracuje w podejściu integracyjnym, korzystając z różnych nurtów teoretycznych. Podejście i metody dostosowuje do indywidualnych potrzeb Klientów. Jest w trakcie szkolenia w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jest absolwentką studiów licencjackich na kierunku praca socjalna na Uniwersytecie Łódzkim oraz studiów magisterskich na kierunku pedagogika, specjalizacja studia nad dzieckiem i rodziną na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła wiele szkoleń m.in: Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach I, Dialog Motywujący, praca z osobami doświadczającymi przemocy domowej, praca z osobami stosującymi przemoc domową. Pracuje pod regularną superwizją u certyfikowanych superwizorów.

DOŚWIADCZENIE

Od ponad 6 lat zajmuje się wsparciem dorosłych i młodych dorosłych, którzy doświadczyli przemocy w rodzinie oraz młodzieży z doświadczeniem dorastania w domach dysfunkcyjnych. Wspiera także osoby uzależnione i współuzależnione. Zdobywała doświadczenia w pracy z klientem psychotycznym w Ośrodku Pomocy Społecznej w Warszawie.

Pracuje z osobami dorosłymi i młodymi dorosłymi mającymi trudności w relacjach, którzy doświadczają sytuacji kryzysowych, takich jak radzenie sobie ze stratą, doświadczanie zmian w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wspiera osoby, które doświadczają stanów lękowych i depresyjnych, zmagają się z zaburzeniami lękowymi i rozchwianiem emocjonalnym. Pomaga osobom młodym w wejście w dorosłe funkcjonowanie. Wspiera osoby współuzależnione oraz z doświadczeniami DDA/DDD.

 

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!