Magdalena Ćwiklińska

Psychoterapia 50min
190zł
Psychoterapia ONLINE
190zł

Magdalena Ćwiklińska

psychoterapeutka, pedagożka

Wykształcenie

Pedagożka i psychoterapeutka o orientacji integracyjnej. Jest członkinią Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jest absolwentką studiów licencjackich na kierunku praca socjalna na Uniwersytecie Łódzkim oraz studiów magisterskich na kierunku pedagogika, specjalizacja studia nad dzieckiem i rodziną na Uniwersytecie Warszawskim. Jest w trakcie całościowego szkolenia w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła wiele szkoleń m.in: Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach I, Dialog Motywujący, praca z osobami doświadczającymi przemocy domowej, praca z osobami stosującymi przemoc domową. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Doświadczenie

Od ponad 6 lat zajmuje się wsparciem dorosłych i młodych dorosłych, którzy doświadczyli przemocy w rodzinie oraz młodzieży z doświadczeniem dorastania w domach dysfunkcyjnych. Wspiera także osoby uzależnione i współuzależnione. Zdobywała doświadczenia w pracy z klientem psychotycznym w Ośrodku Pomocy Społecznej w Warszawie.

Zainteresowania

Pracuje z osobami dorosłymi i młodymi dorosłymi mającymi trudności w relacjach, którzy doświadczają sytuacji kryzysowych, takich jak radzenie sobie ze stratą, doświadczanie zmian w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wspiera osoby, które doświadczają stanów lękowych i depresyjnych, zmagają się z zaburzeniami lękowymi i rozchwianiem emocjonalnym. Pomaga osobom młodym w wejście w dorosłe funkcjonowanie. Wspiera osoby współuzależnione oraz z doświadczeniami DDA/DDD.

Psychoterapia 50min
190zł
Psychoterapia ONLINE
190zł
w

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit eiusmod tempor

w