Małgorzata Ziętek

Psychoterapia 50min
230zł
Psychoterapia ONLINE
230zł

Małgorzata Ziętek

psychoterapeutka, psycholożka

Wykształcenie

Psycholożka i psychoterapeutka o orientacji psychodynamicznej/psychoanalitycznej. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwentka studiów magisterskich z psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Ukończyła czteroletnie w psychoanalitycznie zorientowanej psychoterapii indywidualnej i grupowej w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jest w trakcie zaawansowanego szkolenia do uzyskaniu certyfikatu analityka grupowego w Instytucie Analizy Grupowej w Heidelbergu(Niemcy). Prowadzi także terapię w języku niemieckim. Pracuje pod superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego.

Doświadczenie

Posiada ponad 18 -letnie doświadczenie zawodowe. Pracowała jako psycholożka i psychoterapeutka w Lubelskim Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych – Sejmik Wojewódzki, w Niepublicznym Zakład Opieki Zdrowotnej w Świdniku, Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku,  Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury, Centrum Informacyjno – Poradniczym  dla Osób Niepełnosprawnych w Gdańsku, Samodzielnym Publicznym Szpitalu Okręgowym w Zamościu oraz w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Realizowała projekty psychologiczne dla Caritas Archidiecezji Pomorskiej, Fundacji Przyjaciół Integracji.

Zainteresowania

W procesie terapeutycznym bazuje na relacji zbudowanej na zaufaniu, wolności, szacunku do granic pacjenta, respektując jego gotowość do zmian. Pracuje z osobami dorosłymi nad trudnościami z samoakceptacją oraz trudnościach w relacjach, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, które doświadczają niezrozumienia, samotności, lęku, smutku lub złości. Zmagającymi się z kryzysem w relacjach lub przeżywających stratę, doświadczającymi ciągłego stresu lub wypalenia zawodowego, a także chcących lepiej poznać siebie, poprawić swoją jakość życia. Pomaga także osobom w kryzysach życiowych. Dedykowana szczególnie dla osób o osobowości narcystycznej i z zaburzeniami osobowości.

Psychoterapia 50min
230zł
Psychoterapia ONLINE
230zł
Polecam Panią Malgosie. Bardzo dobry specjalista, przyjemna atmosfera podczas spotkań, wyrozumiala. Potrafi pomoc w każdej sytuacji. Polecam z całego serca.
mc
Polecam panią Małgorzatę, jest świetną psychoterapeutą. Miałam obawy przed pierwszą wizytą, ale w trakcie sesji zniknęły. Ciezko bylo mi zaufać, lecz pani Małgosia to empatyczna i miła osoba.Potrafi słuchać,stara się zrozumieć pacjenta. Delikatność, spokój i pełen profesjonalizm.
ab
Polecam, Pani Małgorzata jest profesjonalną terapeutką. Wszystko wymaga czasu, ale widzę światło w tunelu :)
Maks
w

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit eiusmod tempor

w