
Małgorzata Ziętek
SKYPEWYKSZTAŁCENIE
Tytuł magistra psychologii uzyskała na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Ukończyła 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Odbyła kursy z zakresu Analizy Bioenergetycznej A. Lowena, psychologii egzystencjalnej V. Frankla oraz terapii poprzez las.
Uczestniczy w seminariach psychoanalitycznych w Wiedeńskiej Akademii Psychoanalizy- Wiener Psychoanalytische Akademie.
Prowadzi psychoterapię w języku polskim i niemieckim.
DOŚWIADCZENIE
Posiada ponad 18 -letnie doświadczenie zawodowe. Pracowała jako psycholog i psychoterapeuta w Lubelskim Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych – Sejmik Wojewódzki, w Niepublicznym Zakład Opieki Zdrowotnej w Świdniku, Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury, Centrum Informacyjno – Poradniczym dla Osób Niepełnosprawnych w Gdańsku, Samodzielnym Publicznym Szpital Okręgowy w Zamościu oraz nadal w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Realizowała projekty psychologiczne dla Caritas Archidiecezji Pomorskiej, Fundacji Przyjaciół Integracji oraz Stowarzyszenia ANIMO – Odważ się żyć!
Zainteresowania zawodowe
W procesie terapeutycznym bazuje na relacji zbudowanej na zaufaniu, wolności, szacunku do granic pacjenta, respektując jego gotowość do zmian.
Specjalizuje się w pracy z osobami doświadczającymi problemów emocjonalnych oraz trudności w relacjach osobistych i zawodowych, doświadczających kryzysów egzystencjonalnych i tożsamościowych, także związanych z emigracją. Pomaga osobom doświadczających nadmiarowego stresu, stanów depresyjnych, przechodzących kryzys wieku średniego oraz trudności w budowaniu satysfakcjonujących związków. Pracuje terapeutycznie z osobami dorosłymi z doświadczeniem stanów nerwicowych oraz zaburzeniami nastroju oraz osobami cierpiącymi na zaburzenia osobowości (w tym osobowości narcystycznej i borderline), a także choroby psychiczne.