Izabela Marczak

Psychoterapia 50min
190zł
Psychoterapia ONLINE
190zł

Izabela Marczak

psychoterapeutka,

Wykształcenie

Pedagożka i psychoterapeutka o orientacji integracyjnej. Jest członkinią Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła Pedagogikę oraz Psychologię zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia podyplomowe z Psychotraumatologii.
Jest w trakcie czteroletniego całościowego szkolenia w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Doświadczenie

Zdobywała doświadczenia terapeutyczne w pracy z pacjentem psychotycznym w Powiślańskiej Fundacji Społecznej w Warszawie. Była Pedagożką Wojewódzką w Mazowieckiej Wojewódzkiej Komendzie OHP..  Jest twórcą portalu i stowarzyszenia Strefa U – przestrzeni do rozmów o uzależnieniu. Od prawie trzech lat wspiera osoby uzależnione, współuzależnione oraz dorosłych, młodych dorosłych oraz młodzież z doświadczeniem dorastania w domach dysfunkcyjnych. Jest redaktorem publikacji psychologicznych oraz współautorką książki/wywiadu z Michałem Lwem-Starowiczem: “Kochanie czy klikanie”.

Zainteresowania

Pracuje z osobami dorosłymi i młodymi dorosłymi mającymi trudności w relacjach, którzy doświadczają sytuacji kryzysowych, utrat i trudnych zmian, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wspiera osoby, które doświadczają stanów depresyjnych, zmagają się z zaburzeniami lękowymi i rozchwianiem emocjonalnym. Pomaga osobom młodym wkraczać w dorosłe funkcjonowanie. Wspiera osoby współuzależnione, DDA/DDD oraz z doświadczeniem przemocy.

Psychoterapia 50min
190zł
Psychoterapia ONLINE
190zł
Pani Izabela jest bardzo doświadczonym i doskonałym terapeutą, mega empatyczna z indywidualnym podejściem do pacjenta.
Aśka
Psycholog z powołania. Pełna ciepła, zaangażowania, empatii, po prostu ludzka. Polecam wszystkim, którzy chcą wprowadzić zmiany w swoim życiu. Posiada nie tylko wiedzę, ale również "leczącą" osobowość :)
NZ
Fajnie dobrana do mnie osoba. Potrafi zadać pytanie czy powiedzieć zdanie, które pracuje we mnie tygodniami. Jeśli szukasz terapeutki, która poprowadzi Cię do akceptacji i miłości, to dobrze trafiłaś_eś.
MiChał
w

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit eiusmod tempor

w