Jan Zdunik

Psychoterapia 50min
210zł
Psychoterapia ONLINE
210zł
Terapia par
260zł
Terapia rodzinna 2 specjalistów
400zł

Jan Zdunik

psychoterapeuta, psycholog

Wykształcenie

Psycholog i psychoterapeuta o orientacji psychodynamiczne/psychoanalitycznej/systemowej.Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwent studiów magisterskich z psychologii w ramach Kolegium MISH na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, a także ukończył filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim. Ma za sobą także dwuletnią specjalizację terapii rodzin i małżeństw. Aktualnie kończy czteroletnie w psychoanalitycznie zorientowanej psychoterapii indywidualnej i grupowej w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Pracuje pod superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psycholgicznego i Psychiatrycznego.

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywał w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. Prof. Jana Mazurkiewicza w Warszawie, a także w Szpitalu Nowowiejskim oraz w Poradni Rodzinnej przy Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jako wieloletni pracownik naukowy, posiada także doświadczenie w pracy nauczyciela w liceum ogólnokształcącym, gdzie poświęcał się także pracy metodą tutoringu z młodzieżą.

Zainteresowania

Specjalizuje się w pracy z pacjentami doświadczającymi trudności w relacjach partnerskich, małżeńskich, rodzinnych i przyjacielskich. Pracuje z również z parami i rodzinami. Ma doświadczenie w pracy z osobami zmagającymi się z zaburzeniami osobowości (w tym narcystyczną, borderline), chorobami psychicznymi, w tym także z nerwicą i zaburzeniami lękowymi. Pomaga młodym dorosłym wchodzącym w dorosłe życie, a także dorosłym mającymi ślady utrat, czy zmagającymi się ze zmianami życiowymi, w zagubieniu egzystencjonalnym. Wspiera osoby, które doświadczają stanów lękowych i depresyjnych, zmagają się z nerwicą, bezsennością czy rozchwianiem emocjonalnym, a także stanami nerwicowymi i somatyzują. Pomaga osobom doświadczającym życiowych kryzysów, strat, a także osobom z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, nerwicowymi oraz zaburzeniami osobowości. Pomaga osobom w sytuacjach dużych zmian życiowych i kryzysach. Pomaga uporać się z trudnościami w relacjach interpersonalnych – zarówno w bliskich, jak i w zawodowych.

Psychoterapia 50min
210zł
Psychoterapia ONLINE
210zł
Terapia par
260zł
Terapia rodzinna 2 specjalistów
400zł
Ciężko mi sobie wyobrazić kogoś bardziej profesjonalnego, zaangażowanego i otwartego niż Pan Jan. Ilość wsparcia i poczucia bezpieczeństwa jakie otrzymałem jest nie do przecenienie, a praca jaką wykonaliśmy w trakcie ponad rocznej współpracy była ogromna. Pozwoliło mi to zbudować większość pewność siebie i nauczyć radzić sobie z problemami, które mnie dotknęły. Cieszę się, że podjąłem tę psychoterapię i szczerze polecam Pana Jana jako psychoterapeutę.
Rob
Pan Jan jest bezpośredni oraz kompetentny i uważny i empatyczny. Zachęcam bardzo. Miałam opory iść do mężczyzny, kiedy szefowa ośrodka dobierała specjalistę. Ale to był supr pomysł. Wspaniały profesjonalny terapeuta i ciepły człowiek
Zuza
Gorąco polecam usługi Pana Jana! Profesjonalizm, empatia, zrozumienie i uważność na potrzeby Pacjenta - takimi określeniami z pewnością można opisać każdą wizytę. W procesie terapii jestem już przeszło 1,5 roku, a moje samopoczucie i jakość życia ulegają stałej poprawie.
kk
w

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit eiusmod tempor

w