Jan Zdunik

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Jest magistrem psychologii w ramach Kolegium MISH na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, a także ukończył filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim. Ma za sobą także dwuletnią specjalizację terapii rodzin i małżeństw. Obecnie w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego do certyfikacji w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów, akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne .

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zdobywał w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. Prof. Jana Mazurkiewicza w Warszawie, a także w Szpitalu Nowowiejskim oraz w Poradni Rodzinnej przy Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jako wieloletni pracownik naukowy, posiada także doświadczenie w pracy nauczyciela w liceum ogólnokształcącym, gdzie poświęcał się także pracy metodą tutoringu z młodzieżą.

Zainteresowania zawodowe

Specjalizuje się w pracy z pacjentami doświadczającymi trudności w relacjach partnerskich, małżeńskich, rodzinnych i przyjacielskich. Także zmagającymi się z zaburzeniami osobowości. Pomaga także młodym dorosłym wchodzącym w dorosłe życie, mającymi ślady utrat, czy zmagającymi się ze zmianami życiowymi. Pomaga dorosłym z zaburzeniami lękowymi i nerwicą i  zaburzeniami osobowości.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!