Patrycja Pizoń

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Ukończyła czteroletnie szkolenie Profesjonalnej Szkoły Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia PTP – akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej. Tytuł magistra psychologii ze specjalnością Psychologia Rodziny uzyskała na Uniwersytecie Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie.

DOŚWIADCZENIE

Na co dzień pracuje w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. M. Kaczyńskiego w Lublinie (gdzie zajmuje się diagnozą psychologiczną i udzielaniem pomocy pacjentom oddziału ogólnopsychiatrycznego) oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego w Lublinie.

Prowadzi psychoterapię osób dorosłych w podejściu integracyjnym. Metody pracy dobiera do indywidualnych potrzeb Klienta. Swoją pracę systematycznie poddaje superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Bierze udział w szkoleniach i konferencjach z zakresu diagnozy psychologicznej i psychoterapii.

Zapewnia profesjonalną pomoc w atmosferze akceptacji i poczucia bezpieczeństwa. W swojej pracy kieruje się zasadą, że każdy człowiek jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Zainteresowania zawodowe 

Pracuje z osobami:

  • doświadczającymi zaburzeń lękowych i depresyjnych, żałoby, straty, wypalenia zawodowego,
  • cierpiącymi z powodu traumy, syndromu DDA i DDD, zaburzeń osobowości,
  • doświadczającymi samotności i problemów w relacjach międzyludzkich,
  • cierpiącymi z powodu niskiego poczucia własnej wartości,
  • z diagnozą choroby psychosomatycznej
Tylko Ty możesz zdecydować o zmianie w swoim życiu, A my ci w tym pomożemy!

Psychoterapia pomaga przejąć kontrolę nad sobą i swoim życiem. Dzięki niej zdobędziesz wiele nowych umiejętności, które pozwolą Ci rozwiązać problemy i zwiększyć satysfakcję życiową. Już pierwsza bezpłatna konsultacja to początek drogi do zmiany swojego życia na lepsze.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!