Psycholożka i psychoterapeutka o orientacji intergracyjnej. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jest absolwentką studiów z psychologii, e specjalnością Psychologia Rodziny uzyskała na Uniwersytecie Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie. Ukończyła 4 letnie szkolenie w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Posiada uprawnienia do wykonywania badań psychologicznych w zakresie psychologii transportu. Brała udział w licznych szkoleniach i konferencjach w zakresie diagnozy psychologicznej, psychiatrii i psychopatologii (organizowane m.in. przez Pracownię Testów Psychologicznych, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, Centrum Edukacji i Biznesu). Pracuje pod superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego.
Doświadczenie kliniczne zdobywa w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. M. Kaczyńskiego w Lublinie na oddziale ogólnopsychiatrycznym, gdzie zajmuje się diagnozą psychologiczną i udzielaniem pomocy pacjentom z różnymi rozpoznaniami klinicznymi. Sporządza również opinie w sprawach karnych dla Sądów i Prokuratur. Dodatkowo prowadzi psychoterapię osób dorosłych w podejściu integracyjnym w Poradni Zdrowia Psychicznego w Lublinie oraz w Ośrodku Centrum w Warszawie. Swoją pracę systematycznie poddaje superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Pracuje z osobami doświadczającymi zaburzeń lękowych i depresyjnych, żałoby, straty, wypalenia zawodowego, cierpiącymi z powodu traumy, mających trudności wynikających z dorastania w domach dysfuknkcyjnych – DDA i DDD, zaburzeń osobowości,
doświadczającymi samotności i problemów w relacjach międzyludzkich,
cierpiącymi z powodu niskiego poczucia własnej wartości,
z diagnozą choroby psychosomatycznej, z diagnozą choroby afektywnej-dwubiegunowej, cierpiącymi z powodu nawracających epizodów psychotycznych.