Justyna Radzymińska-Kasprzyk

SKYPE
SPECJALIZACJA: terapeuta uzależnień

Jest specjalistą psychoterapii uzależnień. Pomaga pacjentom pełnoletnim, którzy są uzależnieni lub szkodliwie zażywają alkohol albo środki psychoaktywne. W terapii wspiera rodziny oraz bliskich osób uzależnionych. Pracując jako terapeuta uzależnień do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i towarzyszy mu w zmianach, których doświadcza. Buduję bezpieczną i pełną zaufania relację. W pracy z pacjentem najważniejsze są dla niej empatia, autentyczność i wzajemny szacunek.

Ukończyła Wydział Filozofii na UKSW w Warszawie. Jeste absolwentką Szkoły Specjalistów Psychoterapii i Instruktorów Terapii Uzależnień CARE Brok. Odbyłam szkolenia dla psychoterapeutów uzależnień z Programów Ograniczania Picia (strategie nauki kontrolowania picia). Ukończyła pierwszy stopień TSR (Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach).

Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała na stażu w Ośrodku Terapii Uzależnień w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Pracowała w Poradni Leczenia Uzależnień
i Współuzależnień w Szpitalu Wolskim w Warszawie. Obecnie związana jestem z Oddziałami Dziennymi Terapii Uzależnień WAT w Warszawie pracując jako terapeuta. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i szkoleniach, szukając najlepszych metod pracy z pacjentem. Poddaje swoją pracę stałej i systematycznej superwizji.

Pierwsza sesja ma zawsze charakter konsultacyjny i diagnostyczny.

cyt: “Pracując jako terapeuta uzależnień do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i towarzyszę mu w zmianach, których doświadcza. Buduję bezpieczną i pełną zaufania relację. W pracy z pacjentem najważniejsze są dla mnie empatia, autentyczność i wzajemny szacunek.”

W życiu prywatnym jest mamą dwóch synów: starszy jest młodym dorosłym, młodszy – nastolatkiem. W wolnych chwilach gotuje, gra w badmintona, czyta i spędza czas z przyjaciółmi. Uwielbia długie spacery i wyprawy nad morze.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!