Aleksandra Kosterkiewicz

Psychoterapia ONLINE
190zł
Psychoterapia 50min
190zł

Aleksandra Kosterkiewicz

psychoterapeutka, psycholożka

Wykształcenie

Psycholożka i psychoterapeutka pracująca w nurcie psychodynamicznym. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, specjalizacja: Psychology in English. Dokształcała się uczestnicząc w wielu szkoleniach i konferencjach m.in. Studium Pomocy i Edukacji Psychologicznej w Ośrodku INTRA, w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach – kurs I stopnia. Aktualnie jest studentką czteroletniego Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji, rekomendowanego przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Doświadczenie

Aktualnie prowadzi psychoterapię osób dorosłych w Poradni Zdrowia Psychicznego przy Wojskowym Instytucie Medycznym – Państwowym Instytucie Badawczym. Doświadczenie zdobywała w różnych instytucjach i organizacjach świadczących pomoc psychologiczną, odbyła staże m.in. na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym w Szpitalu Wolskim im. Anny Gostyńskiej, w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Była również wolontariuszką w Kryzysowym Telefonie Zaufania gdzie udzielała wsparcia osobom w kryzysie, w trudnym położeniu, zmagającym się z myślami samobójczymi. Jako psycholoźka pracowała z dorosłymi, adolescentami oraz dziećmi m.in. w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Apasjonata”, w Stowarzyszeniu MONAR w placówce wspierającej osoby w kryzysie bezdomności, w SPZOZ w Mińsku Mazowieckim gdzie wspierała pacjentów oraz personel szpitala (z oddziałów położniczo-ginekologicznego, chirurgii i interny – w tym pacjentów onkologicznych, pediatrii, SOR).

Zainteresowania

Pracuje z dorosłymi i młodymi dorosłymi z uważnością na ich indywidualne potrzeby. W jej pracy najważniejsza jest relacja terapeutyczna z pacjentem, zrozumienie jego trudności. Pomaga uporać się z trudnościami w relacjach interpersonalnych w zakresie budowania, nawiązania i utrzymania relacji, zarówno prywatnych i zawodowych, a także w relacji intrapersonalnej – pełniejszego zrozumienia siebie i swoich potrzeb. Wspiera osoby zmagające się m.in. z lękiem, depresją, zmianami nastroju, przewlekłym stresem, poczuciem wstydu, brakiem akceptacji, zaburzonym poczuciem własnej wartości, stratą, żałobą, wypaleniem zawodowym, traumatycznymi doświadczeniami w przeszłości. Młodym dorosłym pomaga w procesie wchodzenia w dorosłe życie, towarzysząc w przezwyciężaniu kryzysów. Szczególnie interesuje się tematem stresu zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i zawodowej (zwłaszcza wsparciem osób występujących publicznie, performance anxiety), pracą z osobami z problemem mizofonii i nadwrażliwości słuchowej oraz problemami z głosem. Ostatnio również poszerza swoje kompetencje w zakresie pracy z osobami LGBTQ+ oraz psychologicznej opieki okołoporodowej.

Psychoterapia ONLINE
190zł
Psychoterapia 50min
190zł
Sama czytałam opinie, więc również dzielę się swoimi wrażeniami. Pani Ola potrafi stworzyć bezpieczną, przyjazną atmosferę i wzbudzić zaufanie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Dobra lokalizacja.
Alicja
Bardzo cieszę się ze trafiłam na Panią Aleksandrą i z całego serca polecam!bardzo zaangażowana w pomoc, potrafi bardzo dobrze wysłuchać, a dodatkowo zadaje skuteczne i trafne pytania, które pomagają dojść do sedna problemu.
Agnieszka
Mogę polecić każdemu Pacjentowi, szukającemu bezpiecznej przestrzeni, w której będzie chciał zrozumieć siebie. Otworzyła mi oczy na wiele kwestii w zyciu codziennym, ponieważ wyraża się bardzo precyzyjnie i nigdy mnie nie ocenia. Z zaangażowaniem poświęca tyle czasu na dane zagadnienia, ile trzeba, a przy tym wykazuje się dużą wiedzą. Spotkania zawsze są punktualne, a gabinet robi świetne wrażenie. Polecam!
KS
w

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit eiusmod tempor

w