Weronika Plich

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Ukończyła psychologiczne studia podyplomowe uzyskując Certificate of Higher Education, Counselling and Counselling Skills na Uniwersytecie Birkbeck w Londynie w Wielkiej Brytanii.Jest w trakcie obrony magisterium na Collegium Humanum oraz 4 letniego szkolenia psychoterapeutycznego do certyfikacji w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Szkoła posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuje pod stałą superwizją.

DOŚWIADCZENIE

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Poradni Leczenia Nerwic Szpitala Nowowiejskiego na oddziale dziennym w Warszawie, w Ośrodku Kształcenia Terapeutów Uzależnień w Broku. Przeprowadzała szkolenie w Pałacu Kultury i Nauki nt. ofiar stalkingu dla funkcjonariuszy policji w ramach współpracy i pracy w NGO. Współpracowała z Urzędem ds. Cudzoziemców. Obecnie współpracuje z Krajowym Biurem Przeciwdziałania Narkomanii i Funduszem Rozwiązywania Problemów Hazardowych.

Zainteresowania zawodowe

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodych dorosłych, którzy doświadczają trudności emocjonalnych, w relacjach z innymi, a także zaburzeń lękowych, stanów depresyjnych oraz nerwicy lękowej. Pomaga w konstruktywnym radzeniu sobie z wyzwaniami i kryzysami życia codziennego oraz świadomym doświadczaniu siebie.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!