Weronika Plich

Psychoterapia 50min
220zł
Psychoterapia ONLINE
220zł
Psychoterapia w języku angielskim
240zł
Psychoterapia w języku rosyjskim
240zł

Weronika Plich

psychoterapeutka, psycholożka

Wykształcenie

Psycholożka i psychoterapeutka o orientacji psychodynamicznej/psychoanalitycznej. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła czteroletnie szkolenie w psychoanalitycznie zorientowanej psychoterapii indywidualnej i grupowej w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Skończyła psychologiczne studia podyplomowe posiadające Certificate of Higher Education, Counselling and Counselling Skills na Uniwersytecie Birkbeck w Londynie w Wielkiej Brytanii.
Pracuje pod superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego.

Doświadczenie

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Poradni Leczenia Nerwic Szpitala Nowowiejskiego na oddziale dziennym w Warszawie, w Ośrodku Kształcenia Terapeutów Uzależnień w Broku. Przeprowadzała szkolenie w Pałacu Kultury i Nauki nt. ofiar stalkingu dla funkcjonariuszy policji w ramach współpracy i pracy w NGO. Współpracowała z Urzędem ds. Cudzoziemców. Obecnie współpracuje z Krajowym Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom.

Zainteresowania

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodych dorosłych, którzy doświadczają trudności emocjonalnych, w relacjach z innymi, a także zaburzeń lękowych, stanów depresyjnych oraz nerwicy lękowej. Pomaga w konstruktywnym radzeniu sobie z wyzwaniami i kryzysami życia codziennego oraz świadomym doświadczaniu siebie. Pomaga osobom doświadczającym życiowych kryzysów, strat, a także osobom z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, nerwicowymi oraz zaburzeniami osobowości. Pomaga osobom w sytuacjach dużych zmian życiowych i kryzysach. Pomaga uporać się z trudnościami w relacjach interpersonalnych – zarówno w bliskich, jak i w zawodowych.

Psychoterapia 50min
220zł
Psychoterapia ONLINE
220zł
Psychoterapia w języku angielskim
240zł
Psychoterapia w języku rosyjskim
240zł
Każda wizyta u Pani Weroniki to nowe dobre doświadczenie pomagające w życiu codziennym oraz odkrywające nowe perspektywy w pracy nad swoimi słabościami. Gorąco polecam.
ml
Bardzo polecam! Pani Weronika była bardzo zaangażowana, empatyczna i potrafiła wychwycić kluczowe elementy wpływające na efektywność terapii.
KT
Bardzo duże zaangażowanie, szczegółowe wyjaśniona problematyka tematu z jakim przyszłam. Mogłam bez problemu się wygadać. Profesjonalna pomoc i doradzenie jak sobie pomóc z własnymi emocjami. Dziękuję
Kamila
w

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit eiusmod tempor

w