Joanna Brych

Psychoterapia 50min
230zł
Psychoterapia ONLINE
230zł

Joanna Brych

psychoterapeutka, psycholożka

Wykształcenie

Psycholożka i psychoterapeutka o orientacji psychodynamiczne/psychoanalitycznejj. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwentka studiów magisterskich z psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Akademię Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, specjalność: pedagogika specjalna. Ukończyła czteroletnie w psychoanalitycznie zorientowanej psychoterapii indywidualnej i grupowej w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuje pod superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego.”

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobywała m. in.: w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, prowadziła terapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży w Poradni psychologiczno-pedagogicznej w Warszawie. Pracowała w ośrodku leczenia uzależnień, Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii, a także jako psycholog szkolny. Odbyła staże kliniczne w Towarzystwie Przyjaciół Dzieci w Warszawie oraz w Domu Dziecka w Warszawie.

Zainteresowania

Zajmuje się psychoterapią  osób dorosłych i młodych dorosłych, ich wspieraniem rozwoju osobowości, pracą nad poczuciem własnej wartości, trudnościami w kontaktach z innymi ludźmi. Polecana jest także osobom, które cierpią na zaburzenia osobowości. Pracuje z osobami dorosłymi nad trudnościami z samoakceptacją oraz trudnościach w relacjach, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Takich które oświadczają niezrozumienia, samotności, lęku, smutku lub złości. Zmagającymi się z kryzysem w relacjach lub przeżywających stratę, doświadczającymi ciągłego stresu lub wypalenia zawodowego, a także chcących lepiej poznać siebie, poprawić swoją jakość życia. Pomaga także osobom w kryzysach życiowych.

Psychoterapia 50min
230zł
Psychoterapia ONLINE
230zł
Prawdziwy specjalista z ludzkim podejściem do pacjenta, potrafi słuchać, doradzać i wspierać. Serdecznie polecam Panią doktor dla zagubionych dusz.
m.p.
O Pani Asi mogę powiedzieć, że jest ciepłą profesjonalną osobą, a przede wszystkim co bardzo mi się podobało holistycznie podchodzącą do problemu. Dzięki niej z cichej myszki stałam się charakterną osobą. Nigdy nie sądziłam, że aż tak odmieni się moje życie po terapii. Polecam z całego serca!
MR
Polecam, Pani Asia podchodzi do klienta z dużym zainteresowaniem, bardzo sprawnie dociera do źródła problemów. Warto :)
WS
w

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit eiusmod tempor

w