Joanna Brych

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeutka, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Ukończyła Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego na kierunku psychologia oraz Akademię Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, specjalność: pedagogika specjalna. Ukończyła ponad 4 letnie szkolenie w psychoanalitycznie zorientowanej psychoterapii indywidualnej i grupowej w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę regularnie superwizuje u certyfikowanych superwizorów.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zawodowe zdobywała m. in.: w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, prowadziła terapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży w Poradni psychologiczno-pedagogicznej w Warszawie. Pracowała w ośrodku leczenia uzależnień, Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii, a także jako psycholog szkolny. Odbyła staże kliniczne w Towarzystwie Przyjaciół Dzieci w Warszawie oraz w Domu Dziecka w Warszawie.

ZAINTERESOWANIA ZAWODOWE

Zajmuje się psychoterapią  osób dorosłych i młodych dorosłych, ich wspieraniem rozwoju osobowości, pracą nad poczuciem własnej wartości, trudnościami w kontaktach z innymi ludźmi. Pomaga osobom z zaburzeniami nastroju, lękami, zaburzeniami depresyjnymi, które przeżywają stratę, doświadczają sytuacji kryzysowych, mają problemy ze snem, nie radzą sobie z silnymi emocjami. Polecana jest także osobom, które cierpią na zaburzenia osobowości.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!