Magdalena Śliwowska

Psychoterapia 50min
240zł
Psychoterapia ONLINE
240zł

Magdalena Śliwowska

psychoterapeutka, psycholożka

Wykształcenie

Psycholożka i certyfikowana psychoterapeutka o orientacji psychodynamicznej/psychoanalitycznej. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie diagnozy psychologicznej w praktyce klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (obecnie SWPS Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny). Jest absolwentką psychologii ze specjalnością kliniczną w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie (obecnie Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna) w Warszawie. Ukończyła czteroletnie w psychoanalitycznie zorientowanej psychoterapii indywidualnej i grupowej w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” posiadające atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Specjalista posiada Certyfikat Psychoterapeuty indywidualnego i grupowego.
Pracuje pod superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego.

Doświadczenie

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Szpitalu Wolskim im. dr Anny Gostyńskiej na oddziale dziennym oraz całodobowym, a także w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Współpracowała również z fundacją „Można Inaczej”. Pracowała w Powiatowym Centrum Zdrowia w Otwocku, gdzie prowadziła psychoterapię indywidualną i grupową dorosłych w Poradni Zdrowia Psychicznego. Wcześniej w ramach PCZ pomagała pacjentom przebywającym na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej oraz w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym.

Zainteresowania

Specjalizuje się w pracy z osobami mającymi trudności w nawiązaniu i utrzymaniu satysfakcjonujących relacji z innymi, doświadczającymi trudności z powodu swojej orientacji seksualnej, a także osobami nieradzącymi sobie ze stresem dnia codziennego. Pomaga osobom doświadczającym życiowych kryzysów, strat i trudności w relacjach, stanów depresyjnych i lękowych, a także osobom z zaburzeniami afektywnymi, lękowymi, nerwicowymi oraz zaburzeniami osobowości (z szczególnym uwzględnieniem osobowości narcystycznej i borderline) i cierpiącymi na choroby psychiczne. Pomaga młodym osobom we wchodzeniu w dorosłe życie, a także osobom dorosłym – w sytuacjach dużych zmian życiowych i kryzysach. Pomaga uporać się z trudnościami w relacjach interpersonalnych – zarówno w bliskich, jak i w zawodowych. Wyjątkowo polecana jest osobom cierpiącym na choroby psychiczne, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia osobowości oraz silnych rysach osobowości, ze szczególnym uwzględnieniem osobowości narcystycznej.

Psychoterapia 50min
240zł
Psychoterapia ONLINE
240zł
Pani Magda jednak okazała się wyrozumiała,potrafi słuchać i zadawać konkretne pytania. Jestem zadowolona z wizyty i jak najbardziej polecam.
Kasia
Cudowna osoba, świetny specjalista. Doskonałe podejście i kontakt z pacjentem. Od razu wzbudza sympatię. Polecam każdemu, rzadko się trafia na kogoś takiego
aka
Pani Magdalena to osoba pełna empatii, serdeczności i serca do drugiego człowieka. Właściwa osoba na właściwym miejscu.Dzięki psychoterapii zaczęłam dostrzegać siebie, pogodziłam się z przeszłością a moje życie rodzinne stało się dużo lepsze. Bardzo polecam Panią Magdę za jej profesjonalizm i pełne zaangażowanie w moją terapię. Serdecznie dziękuję
AGATA
w

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit eiusmod tempor

w