Współpracujemy z

Nie czekaj i umów się na bezpłatną konsultację.

To miejsce powstało z potrzeby serca, dlatego każdy jest tu mile widziany.

Ośrodek CENTRUM – psychoterapia oraz psycholog

Umów się na PIERWSZĄ BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE

Prowadzi ją osobiście szefowa Ośrodka CENTRUM – Karolina Jarmołowicz. Wspólnie określicie zakres problemowy i omówicie szczegóły terapii. Zdziwisz się, jak wiele na tym spotkaniu możesz zyskać. Spróbuj !

Ośrodek CENTRUM to miejsce, które powstało z potrzeby serca, dlatego każdy jest tu mile widziany.

Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację

Umów wizytę

szybko, łatwo i przyjemnie

Nasi specjaliści

poznaj nas i dowiedz się od nas czegoś

Nasze usługi

sprawdź jak możemy ci pomóc

Nasze miejsce

zobacz jak jest u nas

Nasi specjaliści

Karolina Lea Jarmołowicz-Turczynowicz
Karolina Lea Jarmołowicz-Turczynowicz

Założyciel i szefowa
Ośrodka

SKYPE lea@osrodek-centrum.pl
Magda Paczos
m.paczos@osrodek-centrum.pl

psychoterapeuta, psycholog, dietetyk

Maria Pawluś
maria@osrodek-centrum.pl

psycholog, psychoterapeuta

Ewa Kielska
ewa@osrodek-centrum.pl

psycholog, psychoterapeuta

Iwona Skwarska
iwona@osrodek-centrum.pl

psychoterapeuta, psycholog

Monika Kupis
monika@osrodek-centrum.pl

psychoterapeuta, psycholog

Anna Nowak
a.nowak@osrodek-centrum.pl

psychoterapeuta, psycholog

Tylko Ty możesz zdecydować o zmianie w swoim życiu, A my ci w tym pomożemy!

Psychoterapia pomaga przejąć kontrolę nad sobą i swoim życiem. Dzięki niej zdobędziesz wiele nowych umiejętności, które pozwolą Ci rozwiązać problemy i zwiększyć satysfakcję życiową. Już pierwsza bezpłatna konsultacja to początek drogi do zmiany swojego życia na lepsze.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!