Magdalena Siembab

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Psycholog i psychoterapeuta o orientacji psychodynamicznej. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Ukończyła czteroletnie Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji, szkolenie rekomendowane przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie (Tworki), gdzie prowadziła terapię indywidualną, grupowa oraz zajęcia warsztatowe (m.in. psychoedukację, trening planowania dnia, zajęcia integracyjne). Współpracowała z Fundacją Ocalenie, prowadzi konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię w ramach Centrum Pomocy Ofiarom Tortur.

Prowadzi psychoterapię także w języku angielskim.

Zainteresowanie zawodowe

Pracuje z dorosłymi zmagającymi się z różnymi problemami interpersonalnymi i emocjonalnymi. Pomaga osobom doświadczającym życiowych kryzysów, strat i trudności w relacjach, a także osobom z zaburzeniami afektywnymi, lękowymi, depresyjnymi, nerwicowymi oraz zaburzeniami osobowości oraz osobami z doświadczeniem objawów psychotycznych. Pomaga osobom w sytuacjach dużych zmian życiowych i kryzysach. Pomaga uporać się z trudnościami w relacjach interpersonalnych – zarówno w bliskich, jak i w zawodowych.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!