Magdalena Ostapiuk

Psychoterapia 50min
240zł
Psychoterapia ONLINE
240zł
Terapia par
350zł

Magdalena Ostapiuk

psychoterapeutka, psycholożka

Wykształcenie

Jest certyfikowaną psychoterapeutką. Psycholożka i psychoterapeutka o orientacji doświadczeniowej/integracyjnej. Jest członkinią Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Ukończyła czteroletnie Szkole Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuje pod superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego.

Doświadczenie

Swoje doświadczenie zdobywała w Towarzystwie Pomocy Młodzieży prowadząc terapię indywidualną, w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na Oddziale Zapobiegania Nawrotom oraz w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju.

Zainteresowania

Zajmuje się pracą z osobami które cierpią z powodu obniżonego nastroju, lęku, objawów nerwicowych, doświadczają problemów w relacjach z innymi ludźmi, cierpią z powodu obniżonego poczucia własnej wartości, cierpią z powodu braku akceptacji samych siebie, są niezadowolone z jakości swojego życia, doświadczają kryzysu w życiu, w związku, doświadczają bolesnych problemów emocjonalnych i psychicznych, cierpią na zaburzenia osobowości – ze szczególnym uwzględnieniem borderline. Polecana osobom doświadczającym w przeszłości przemocy, mające doświadczenia DDA/DDD. Pomaga także osobom będących w toksycznych relacjach, po stratach i w żałobie.

Psychoterapia 50min
240zł
Psychoterapia ONLINE
240zł
Terapia par
350zł
Jestem ogromnie wdzięczna za pozytywny wpływ, jaki praca z Panią Magdaleną wywarła na moje samopoczucie oraz jakość moich relacji. Pełne współczucia podejście i wnikliwe wskazówki znacząco zmieniły moje życie, przywracając wiarę w proces terapeutyczny. Z całego serca polecam każdemu, kto szuka wsparcia ,zrozumienia i pięknej energii Dziękuję za pozytywne doświadczenie i zdrowienie !
a.d.
Serdecznie polecam pracę z panią Magdą! Bogata wiedza, wnikliwe podejście do problemów, czułem się wysłuchany w każdym momencie. Trafnie identyfikuje problemy i podczas wizyty działa na nich z tobą. Niesamowita podróż w głąb siebie.
Maciek
Pani Magdalena to wspaniała terapeutka! Jest empatyczna i ciepła. Terapia u p. Magdy przyniosła niesamowite efekty i odmieniła moje życie. Poznałam siebie lepiej i nauczyłam się radzić sobie w trudnych sytuacjach. Z każdej wizyty wychodziłam z czymś nowym, wartościowym. Serdecznie polecam terapię u p. Magdalenę!
Julka K
w

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit eiusmod tempor

w