Magdalena Ostapiuk

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeutka, psycholog

WYKSZTAŁCENIE 

Jest certyfikowaną psychoterapeutką. Ukończyła psychologię kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz 4 letnie szkolenie do certyfikacji w Szkole Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.  Prowadzi psychoterapię indywidualną w podejściu integracyjnym. Swoją pracę regularnie superwizuje u certyfikowanych superwizorów.

“Psychoterapia jest dla mnie spotkaniem z drugim człowiekiem, otwarciem się na jego doświadczenie i towarzyszeniem mu w odkrywaniu jego własnych uczuć, potrzeb i pragnień, autentycznym byciem z nim w tej podróży, która zbliża go do samego siebie”.

DOŚWIADCZENIE 

Swoje doświadczenie zdobywała w Towarzystwie Pomocy Młodzieży prowadząc terapię indywidualną, w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na Oddziale Zapobiegania Nawrotom oraz w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju.

Zainteresowania zawodowe

Zajmuje się pracą z osobami które cierpią z powodu obniżonego nastroju, lęku, objawów nerwicowych, doświadczają problemów w relacjach z innymi ludźmi, cierpią z powodu obniżonego poczucia własnej wartości, cierpią z powodu braku akceptacji samych siebie, są niezadowolone z jakości swojego życia, doświadczają kryzysu w życiu, w związku, doświadczają bolesnych problemów emocjonalnych i psychicznych, cierpią na zaburzenia osobowości – ze szczególnym uwzględnieniem borderline. Polecana osobom doświadczającym w przeszłości przemocy, mające doświadczenia DDA/DDD. Pomaga także osobom będących w toksycznych relacjach, po stratach i w żałobie.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!