Lidia Muża

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Psycholog i psychoterapeuta o orientacji psychodynamicznej. Jest magistrem psychologii z specjalnością: Neurobiopsychologia – studia ukończyła na Uniwersytecie Gdańskim. Następnie dokształcała się uczestnicząc w wielu szkoleniach i konferencjach m.in. ukończyła kurs Psychotraumatologii organizowany przez Instytut Psychoterapii i Psychotraumatologii „Triada”, akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychotraumatologii. Aktualnie jest studentką czteroletniego studium psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji, które jest rekomendowane przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz jest atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

DOŚWIADCZENIE

Aktualnie pracuje w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na oddziale diagnostyczno-terapeutycznym F10 – zapobiegania nawrotom. Współpracowała ze Specjalistycznym Ośrodkiem Wsparcia dla Ofiar Przemocy oraz Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej, gdzie zajmowała się udzielaniem indywidualnego wsparcia osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej- zmagającymi się z myślami samobójczymi, doświadczającymi przemocy w bliskich relacjach czy żałoby. Uczestniczyła również w interwencjach służb na miejscach zdarzeń traumatycznych. Następnie zajmowała diagnozą trudności rozwojowych i zaburzeń psychicznych u dzieci i młodzieży w Instytucie Pomnik- Centrum Zdrowia Dziecka. Doświadczenie zdobywała także w różnych instytucjach świadczących pomoc psychologiczną m.in. Oświacie pracując jako psycholog w Szkole Podstawowej.

Zainteresowanie zawodowe

Pracuje z dorosłymi oraz młodzieżą i młodymi dorosłymi. Pomaga uporać się z trudnościami w relacjach interpersonalnych – zarówno w bliskich, jak i w zawodowych oraz osobami zmagającymi się z nieprzyjemnymi objawami takimi jak intensywny lęk czy złość, zmianami nastroju czy przewlekłym stresem. Szczególnie interesuje się wpływem zdarzeń traumatycznych na zdrowie psychiczne. Prowadzi psychoterapię dla osób, które doświadczyły sytuacji kryzysowych, wspiera w w przeżywaniu przeżycie straty, zagrożenia zdrowia lub życia czy innej nagłej zmiany. Pomaga młodym dorosłym we wchodzeniu w dorosłe życie. Pracuje także z osobami po doświadczeniach przemocy psychicznej i fizycznej, DDA/DDD oraz osobami z diagnozą CHAD i schizofrenia.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!