Kornelia Zakrzewska-Wirkus

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Ukończyła psychologię międzykulturową w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz 4 letnie szkolenie do certyfikacji w Szkole Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jest doktorem nauk humanistycznych – tytuł ten uzyskała na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła również Uniwersytet w Ratyzbonie w Niemczech z tytułem Magistra Ost-West-Studien. Ukończyła kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży w Ośrodku CBT.EDU

Prowadzi psychoterapię indywidualną w podejściu integracyjnym.

DOŚWIADCZENIE

Zdobywała doświadczenie w pracy z dorosłymi w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w III Klinice Psychiatrycznej, na Oddziałach: F6 (diagnostyczno-terapeutycznym) i F9 (terapeutycznym). Pracowała w Centrum Medycznym LUXMED i Centrum Zdrowia i Psychoterapii jako psycholog-psychoterapeuta, a także w Institut für Kooperations-management w Ratyzbonie przy projektowaniu narzędzi mierzących kompetencje adaptacyjne, a także w ramach projektu badawczego „Akulturacja migrantów w Niemczech”.

Pracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą od 15 roku życia, zmagającymi się z zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi. Pomaga osobom z chwiejnym poczuciem własnej wartości, z problemami w relacjach, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym; z osobami z doświadczeniami w obszarze DDA/DDD. Pomaga wychodzić z kryzysów o różnym tle, m.in. po stracie kogoś bliskiego, rozstaniach, po powrocie zza granicy. Młodych dorosłych wspiera w przezwyciężaniu lęków i niepokojów u progu dorosłego życia.

 

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!