Kornelia Zakrzewska-Wirkus

Psychoterapia 50min
220zł
Psychoterapia ONLINE
220zł

Kornelia Zakrzewska-Wirkus

psychoterapeutka, psycholożka

Wykształcenie

Psycholożka i psychoterapeutka o orientacji doświadczeniowej/integracyjnej. Jest członkinią Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Ukończyła czteroletnie Szkole Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jest doktorem nauk humanistycznych – tytuł ten uzyskała na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyła również Uniwersytet w Ratyzbonie w Niemczech z tytułem Magistra Ost-West-Studien. Ukończyła również kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży w Ośrodku CBT. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Doświadczenie

Zdobywała doświadczenie w pracy z dorosłymi w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w III Klinice Psychiatrycznej, na Oddziałach: F6 (diagnostyczno-terapeutycznym) i F9 (terapeutycznym). Pracowała w Centrum Medycznym LUXMED i Centrum Zdrowia i Psychoterapii jako psycholożka-psychoterapeutka, a także w Institut für Kooperations-management w Ratyzbonie przy projektowaniu narzędzi mierzących kompetencje adaptacyjne, a także w ramach projektu badawczego „Akulturacja migrantów w Niemczech”.

Zainteresowania

Pracuje z szerokim spectrum pacjentów, zarówno osobami dorosłymi, jak i młodzieżą od 15 roku życia. Pomaga osobom zmagającymi się z trudnościami w relacjach, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym;  z zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi, osobami z chwiejnym poczuciem własnej wartości, a także z osobami z doświadczeniami przemocy, w obszarze DDA/DDD. Pomaga wychodzić z kryzysów o różnym tle m.in. po stracie kogoś bliskiego, rozstaniach, przeprowadzkach i dużych zmianach, po powrocie zza granicy. Młodych dorosłych wspiera w przezwyciężaniu lęków i niepokojów u progu dorosłego życia.

Psychoterapia 50min
220zł
Psychoterapia ONLINE
220zł
Bardzo niechętnie wybierałem się na terapię, ale dopasowanie przez szefowa ośrodka, Pani Kornelii, to strzał w dziesiątkę. Pani Kornelia jest bardzo empatyczną osobą i od razu wzbudziła moje zaufanie. Ogromny profesjonalizm i zrozumienie. Nie mógłbym trafić w ręce lepszego terapeuty :)
tj
Pani Kornelia jest super, bardzo mi pomogła uporać się z traumą po śmierci bliskich osób przez którą długo nie mogłam sobie poradzić z życiem. Pani Kornelia ma super podejście do pacjenta. Odzyskałam siłę aby dalej iść na przód i zawalczyć o lepszą jakość mojego życia. Dziękuje!
izabela
Pani psychoterapeuta jest osobą spokojną i wnikliwą. Czułam się bezpiecznie i swobodnie oraz zaopiekowana. Więcej siebie rozumiem i nie działam tak chaotycznie jak wcześniej.
Wiki
w

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit eiusmod tempor

w