Kornelia Zakrzewska-Wirkus

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeutka, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Ukończyła psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz 4 letnie szkolenie do certyfikacji w Szkole Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jest doktorem nauk humanistycznych – tytuł ten uzyskała na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła również Uniwersytet w Ratyzbonie w Niemczech z tytułem Magistra Ost-West-Studien. Ukończyła kurs psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży w Ośrodku CBT.

Prowadzi psychoterapię indywidualną w podejściu integracyjnym.

DOŚWIADCZENIE

Zdobywała doświadczenie w pracy z dorosłymi w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w III Klinice Psychiatrycznej, na Oddziałach: F6 (diagnostyczno-terapeutycznym) i F9 (terapeutycznym). Pracowała w Centrum Medycznym LUXMED i Centrum Zdrowia i Psychoterapii jako psycholog-psychoterapeuta, a także w Institut für Kooperations-management w Ratyzbonie przy projektowaniu narzędzi mierzących kompetencje adaptacyjne, a także w ramach projektu badawczego „Akulturacja migrantów w Niemczech”.

Pracuje z szerokim spectrum pacjentów, zarówno osobami dorosłymi, jak i młodzieżą od 15 roku życia. Pomaga osobom zmagającymi się z trudnościami w relacjach, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym;  z zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi, osobami z chwiejnym poczuciem własnej wartości, a także z osobami z doświadczeniami przemocy, w obszarze DDA/DDD. Pomaga wychodzić z kryzysów o różnym tle m.in. po stracie kogoś bliskiego, rozstaniach, przeprowadzkach i dużych zmianach, po powrocie zza granicy. Młodych dorosłych wspiera w przezwyciężaniu lęków i niepokojów u progu dorosłego życia.

 

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!