Magdalena Chrapowicka

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Psycholog i psychoterapeuta o orientacji psychodynamicznej. Jest członkinią Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Ukończyła czteroletnie Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji, szkolenie rekomendowane przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Aktualnie także w trakcie Szkoły Psychoterapii grupowej w Laboratorium Psychoedukacji. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Samodzielnym Wojewódzkim Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie, w którym prowadzi psychoterapię w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia oraz w Przychodni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Prowadziła psychoterapię oraz terapię grupową w oddziale dziennym dla młodych dorosłych w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii, Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej “Cepelek” oraz Środowiskowym Domu Samopomocy w Łubcu, a także w ośrodkach prywatnych. Zanim została psychoterapeutką współpracowała Polskim Instytutem Sztuki Filmowej w zakresie działań promocyjnych i jako koordynatorka projektów edukacyjnych oraz była pracownikiem dydaktycznym w SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny, prowadząc zajęcia dla studentów psychologii.

Zainteresowanie zawodowe

Pracuje z młodzieżą i dorosłymi zmagającymi się z różnymi problemami interpersonalnymi i emocjonalnymi. Pomaga osobom doświadczającym życiowych kryzysów, strat i trudności w relacjach, a także osobom z zaburzeniami afektywnyi, lękowymi, nerwicowymi oraz zaburzeniami osobowości. Pracuje także z kobietami w okresie okołoporodowym. Pomaga młodym osobom we wchodzeniu w dorosłe życie, a także osobom dorosłym – w sytuacjach dużych zmian życiowych i kryzysach. Pomaga uporać się z trudnościami w relacjach interpersonalnych – zarówno w bliskich, jak i w zawodowych.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!