Magdalena Chrapowicka

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Psycholog i psychoterapeuta o orientacji psychodynamicznej. Jest członkinią Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Ukończyła czteroletnie Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji, szkolenie rekomendowane przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Aktualnie także w trakcie Szkoły Psychoterapii grupowej w Laboratorium Psychoedukacji. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Samodzielnym Wojewódzkim Zespole Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie, w którym prowadzi psychoterapię w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia oraz w Przychodni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Prowadziła psychoterapię oraz terapię grupową w oddziale dziennym dla młodych dorosłych w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii, Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej “Cepelek” oraz Środowiskowym Domu Samopomocy w Łubcu, a także w ośrodkach prywatnych. Zanim została psychoterapeutką współpracowała Polskim Instytutem Sztuki Filmowej w zakresie działań promocyjnych i jako koordynatorka projektów edukacyjnych oraz była pracownikiem dydaktycznym w SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny, prowadząc zajęcia dla studentów psychologii.

Zainteresowanie zawodowe

Pracuje z młodzieżą i dorosłymi zmagającymi się z różnymi problemami interpersonalnymi i emocjonalnymi. Pomaga osobom doświadczającym życiowych kryzysów, strat i trudności w relacjach, a także osobom z zaburzeniami afektywnyi, lękowymi, nerwicowymi oraz zaburzeniami osobowości. Pracuje także z kobietami w okresie okołoporodowym. Pomaga młodym osobom we wchodzeniu w dorosłe życie, a także osobom dorosłym – w sytuacjach dużych zmian życiowych i kryzysach. Pomaga uporać się z trudnościami w relacjach interpersonalnych – zarówno w bliskich, jak i w zawodowych.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!