Małgorzata Kłoś

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Jest magistrem psychologii. Ukończyła Uniwersytet SWPS w Warszawie. Obecnie przygotowuje się do certyfikacji – kończy całościowe czteroletniego szkolenie w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie w nurcie systemowym oraz psychodynamicznym, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, pod kierownictwem mgr Iwony Kozłowskiej – Piwowarczyk. Ukończyła dwuletnie szkolenie z muzykoterapii z elementami psychodramy Morenowskiej, pod kierownictwem Dr Elżbiety Galińskiej.

Pracuje pod regularną superwizją certyfikowanych superwizorów PTP.

DOŚWIADCZENIE

Zdobywała doświadczenie w pracy z dorosłymi w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, na oddziale Kliniki Nerwic. Od 12 lat pracuje także z młodzieżą i młodymi dorosłymi w I Społecznym Liceum Ogólnoksztacącym, z Oddziałami Międzynarodowymi IB w Warszawie. Prowadzi również konsultacje dla uczniów, rodziców oraz nauczycieli.

Pracuje z osobami dorosłymi, parami, a także młodzieżą i młodymi dorosłymi oraz rodzinami. Prowadzi terapię rodzinną i terapię par w duecie, jako najbardziej efektywną formę pomocy dla rodzin i par. Pracuje z osobami dorosłymi nad trudnościami z samoakceptacją oraz trudnościach w relacjach, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Specjalizuje się w pracy z rodzinami i parami mającymi trudności w codziennym funkcjonowaniu lub przechodzącymi kryzysy. Pracuje z osobami z doświadczeniami w obszarze DDA/DDD oraz osobowością narcystyczną. Pracuje również z młodymi dorosłymi nad trudnościami w wejście w dorosłe życie,  zaburzeniami lękowymi, depresją oraz problemami kryzysów tożsamości i adolescencji w wejściu w dorosłe rolę.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!