Małgorzata Kłoś

SKYPE
SPECJALIZACJA: psycholog, psychoterapeutka

WYKSZTAŁCENIE

Jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyła całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie w pracy z dorosłymi zyskała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na oddziale Kliniki Nerwic oraz w placówkach oświatowych. Pracuje w I SLO z Oddziałami Międzynarodowymi IB w Warszawie, prowadzi konsultacje dla uczniów, rodziców, oraz nauczycieli. Była też związana z Młodzieżowym Ośrodkiem Psychoterapii w Warszawie. Od wielu lat współpracuje z Urzędem ds. Cudzoziemców, wspierając uchodźców dotkniętych traumatycznymi doświadczeniami. Regularnie poszerza swoje kompetencje poprzez udział w szkoleniach, wykładach i konferencjach. Swoją prace superwizuje u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego.

Zainteresowania zawodowe

Pracuje w nurcie psychodynamiczno-systemowym, biorąc pod uwagę kontekst rodzinny w relacji z pacjentem indywidualnym. Osobom dorosłym pomaga mierzyć się z trudnościami z samoakceptacją oraz w relacjach, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wspiera osoby z zaburzeniami lękowo-nerwicowymi, depresją, DDD, w procesie żałoby. Pracuje również z młodymi dorosłymi, pomagając im w wejściu w dorosłe życie, w zaburzeniach lękowych, depresją oraz w kryzysie tożsamości i adolescencji. W pracy z parami pomaga w kryzysach w obszarze komunikacji, zaufania, budowania bliskości, a także w sytuacjach okołorozwodowych. Specjalizuje się tez w pracy z parami, a z rodziną pracuje w duecie, co uważa za najbardziej efektywną formę pomocy.

 

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!