Małgorzata Kłoś

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Jest magistrem psychologii. Ukończyła Uniwersytet SWPS w Warszawie. Obecnie przygotowuje się do certyfikacji – w trakcie całościowego czteroletniego szkolenia w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie w nurcie systemowym oraz psychodynamicznym, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, pod kierownictwem mgr Iwony Kozłowskiej – Piwowarczyk. Ukończyła dwuletnie szkolenie z muzykoterapii z elementami psychodramy Morenowskiej, pod kierownictwem Dr Elżbiety Galińskiej.

Pracuje pod regularną superwizją certyfikowanych superwizorów PTP.

DOŚWIADCZENIE

Zdobywała doświadczenie w pracy z dorosłymi w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, na oddziale Kliniki Nerwic. Od 12 lat pracuje także z młodzieżą i młodymi dorosłymi w I Społecznym Liceum Ogólnoksztacącym, z Oddziałami Międzynarodowymi IB w Warszawie. Prowadzi konsultacje dla uczniów, rodziców oraz nauczycieli.

Pracuje z osobami dorosłymi, młodzieżą od 15 roku życia i młodymi dorosłymi oraz rodzinami.

Tylko Ty możesz zdecydować o zmianie w swoim życiu, A my ci w tym pomożemy!

Psychoterapia pomaga przejąć kontrolę nad sobą i swoim życiem. Dzięki niej zdobędziesz wiele nowych umiejętności, które pozwolą Ci rozwiązać problemy i zwiększyć satysfakcję życiową. Już pierwsza bezpłatna konsultacja to początek drogi do zmiany swojego życia na lepsze.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!