Sandra Zdzienicka

Psychoterapia 50min
220zł
Psychoterapia ONLINE
220zł

Sandra Zdzienicka

psychoterapeutka, psycholożka

Wykształcenie

Psycholożka i psychoterapeutka o orientacji psychodynamicznej. Jest członkinią Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Ukończyła czteroletnie Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła także Szkołę Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w III Klinice Psychiatrycznej, na Otwartym Całodobowym Oddział Diagnostyczno- Terapeutyczny dla zaburzeń depresyjnych, lękowych i zaburzeń snu oraz na Oddziale Depresji i Zaburzeń Lękowych w I Klinice Psychiatrycznej, na Oddziale Zapobiegania Nawrotom. Współpracuje jako psycholożka i psychoterapeutka z Instytutem Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego w Warszawie. Odbywała również staże w Mazowieckim Centrum Psychiatrii „Drewnica”, Ośrodku Terapii dla Dzieci Uniwersytetu Warszawskiego, Fundacji RAZEM oraz w Fundacji Dr. Clown.

Zainteresowania

Pracuje z dziećmi od 3 rż, młodzieżą i dorosłymi zmagającymi się z różnymi problemami interpersonalnymi i emocjonalnymi. Pomaga osobom z zaburzeniami osobowośc, w tym osobowość borderline. Pomaga rodzicom, kobietom w okresie okołoporodowym, a także osobom z niepełnosprawnością fizyczną i pacjentom po doświadczeniu psychozy. Ma doświadczenie w pracy z nastolatkami z zaburzeniami lękowymi oraz zaburzeniami odżywiania, nerwicą i depresją. Pomaga młodym osobom we wchodzeniu w dorosłe funkcjonowanie, a także osobom dorosłym – w sytuacjach dużych zmian życiowych i kryzysach. Pomaga uporać się z trudnościami w relacjach interpersonalnych – zarówno w bliskich, jak i w zawodowych. Pracuje także z osobami w żałobie oraz osobami po utratach, po doświadczeniach przemocy psychicznej i fizycznej. Pasjonuje się zjawiskiem parentyfikacji/odwrócenia ról w rodzinie. Pracuje z dziećmi od 3 rż w szerokiem spektrum trudności. Prowadzi grupy w róznych kategoriach wiekowych i tematycznych oraz różnych trybach.

Psychoterapia 50min
220zł
Psychoterapia ONLINE
220zł
Bardzo cenię sobie że dane mi było trafić na Panią Sandrę. Mam za sobą również nieudane doświadczenia terapeutyczne, a to tutaj dało mi nadzieję i realne podstawy żeby wierzyć w to że nad sobą można pracować przez terapię. Widzę bardzo dużą wartość i zmiany w sobie i mogę szczerze polecić pracę z tą terapeutką. Szczególnie cenię sobie konkretne podejście, empatię, otwartość i bardzo efektywną pomoc w rozłożeniu sytuacji na czynniki pierwsze ze świeżym spojrzeniem.
Marcin
Spotkania z Panią Sandrą bardzo dużo mi pomogły. Przed pójściem na terapię zupełnie nie wierzyłam w to, że cokolwiek może mi pomóc. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na terapię a tym bardziej, że trafiłam na panią Sandrę, która jak najbardziej jest bardzo profesjonalna, wyrozumiała i otwarta na dyskusję nawet jeśli się z czymś nie zgadzałam. Jest bardzo cierpliwa i ciepła. Zdecydowanie polecam! :) Dobrze do mnie dobrana przez szefową ośrodka. Tez polecam żeby nie tracić czasu na samodzielne dopasowywanie. Fajna usługa.
Gosia X
Jestem bardzo zadowolona ze sposobu w jaki prowadzi moją terapię Pani Zdzienicka. Jest jednocześnie serdeczna a przy tym bardzo profesjonalna. Widać, że doskonale wie, jak prowadzić psychoterapię. Wielokrotnie byłem zaskoczona jak swoimi komentarzami trafiała w punkt. Jestem usatysfakcjonowana z dotychczasowej pracy i jej efektów.
kp
w

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit eiusmod tempor

w