Sandra Zdzienicka

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeutka, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Psycholog i psychoterapeuta o orientacji psychodynamicznej. Ukończyła Psychologie na Uniwersytecie Warszawskim – specjalizacje: psychologia kliniczna dziecka i rodziny oraz psychologia wychowawcza stosowaną. Ukończyła czteroletnie Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, ośrodka rekomendowanego przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła Szkołę Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w III Klinice Psychiatrycznej, na Otwartym Całodobowym Oddział Diagnostyczno- Terapeutyczny dla zaburzeń depresyjnych, lękowych i zaburzeń snu oraz na Oddziale Depresji i Zaburzeń Lękowych w I Klinice Psychiatrycznej, na Oddziale Zapobiegania Nawrotom. Współpracuje jako psycholog i psychoterapeuta z Instytutem Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego w Warszawie. Odbywała również staże w Mazowieckim Centrum Psychiatrii „Drewnica”, Ośrodku Terapii dla Dzieci Uniwersytetu Warszawskiego, Fundacji RAZEM oraz w Fundacji Dr. Clown.

Zainteresowanie zawodowe

Pracuje z dziećmi od 3rz, młodzieżą i dorosłymi zmagającymi się z różnymi problemami interpersonalnymi i emocjonalnymi. Pomaga osobom z zaburzeniami osobowości w tym osobowość borderline i narcystyczna. Pomaga kobietom w okresie okołoporodowym, a także osobom z niepełnosprawnością fizyczną i po doświadczeniach psychozy. Ma doświadczenie w pracy z nastolatkami z zaburzeniami lękowymi oraz zaburzeniami odżywiania, nerwicą i depresją. Pomaga młodym osobom we wchodzeniu w dorosłe życie, a także osobom dorosłym – w sytuacjach dużych zmian życiowych i kryzysach. Pracuje z dziećmi od 2 rż w szerokiem spektrum trudności. Pomaga uporać się z trudnościami w relacjach interpersonalnych – zarówno w bliskich, jak i w zawodowych. Pracuje także z osobami w żałobie oraz osobami po utratach, po doświadczeniach przemocy psychicznej i fizycznej. Pasjonuje się zjawiskiem parentyfikacji/odwrócenia ról w rodzinie.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!