Sandra Zdzienicka

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Psycholog i psychoterapeuta o orientacji psychodynamicznej. Ukończyła Psychologie na Uniwersytecie Warszawskim – specjalizacje: psychologia kliniczna dziecka i rodziny oraz psychologia wychowawcza stosowaną. Ukończyła czteroletnie Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, ośrodka rekomendowanego przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Aktualnie także w trakcie Szkoły Psychoterapii grupowej w Laboratorium Psychoedukacji. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w III Klinice Psychiatrycznej, na Otwartym Całodobowym Oddział Diagnostyczno- Terapeutyczny dla zaburzeń depresyjnych, lękowych i zaburzeń snu oraz na Oddziale Depresji i Zaburzeń Lękowych w I Klinice Psychiatrycznej, na Oddziale Zapobiegania Nawrotom. Współpracuje jako psycholog i psychoterapeuta z Instytutem Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego w Warszawie. Odbywała również staże w Mazowieckim Centrum Psychiatrii „Drewnica”, Ośrodku Terapii dla Dzieci Uniwersytetu Warszawskiego, Fundacji RAZEM oraz w Fundacji Dr. Clown.

Zainteresowanie zawodowe

Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi zmagającymi się z różnymi problemami interpersonalnymi i emocjonalnymi. Pomaga osobom z zaburzeniami osobowości w tym osobowość borderline i narcystyczna. Pomaga kobietom w okresie okołoporodowym, a także osobom z niepełnosprawnością fizyczną i po doświadczeniach psychozy. Ma doświadczenie w pracy z nastolatkami z zaburzeniami lękowymi oraz zaburzeniami odżywiania, nerwicą i depresją. Pomaga młodym osobom we wchodzeniu w dorosłe życie, a także osobom dorosłym – w sytuacjach dużych zmian życiowych i kryzysach. Pomaga uporać się z trudnościami w relacjach interpersonalnych – zarówno w bliskich, jak i w zawodowych. Pracuje także z osobami w żałobie oraz osobami po utratach, po doświadczeniach przemocy psychicznej i fizycznej. Pasjonuje się zjawiskiem parentyfikacji/odwrócenia ról w rodzinie.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!