Anna Tudek

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Jest absolwentką jednolitych studiów magisterskich z psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Ukończyła Szkołę Psychoterapii humanistyczno-doświadczeniowej w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA (rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne). Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuje w podejściu integracyjnym. Odbyła wiele szkoleń m.in: praca z Krytykiem wewnętrznym, Terapia skoncentrowana na emocjach; Focusing; Kształtowanie kompetencji społecznych z elementami Treningu Zastępowania Agresji i profilaktyki uzależnień, Zaburzenia psychiczne przejawiające się myślami samobójczymi i zachowaniami autodestrukcyjnymi u młodzieży szkolnej; wykorzystanie dialogu motywującego w profilaktyce uzależnień, praca nad zachowaniami autoagresywnymi, myślami i tendencjami samobójczymi. Pracuje pod regularną superwizją u certyfikowanych superwizorów.

DOŚWIADCZENIE

Zdobywała doświadczenie na Oddziale Psychiatrycznym Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łukowie. Pracowała jako psychoterapeuta GAYA Diagnoza i Terapia oraz w Garwolinie w Przychodni dla młodzieży i osób dorosłych. Przez 12 lat była psychologiem w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym, a także w Borowie udzielając wsparcia psychologicznego adolescentów w sytuacjach trudnych i problemowych; poradnictwa i prowdząc konsultacje psychologiczne, zajęcia socjoterapeutyczne i psychoedukacyjne. Pracowała także jako nauczyciel – psycholog w Liceum Ogólnokształcącym w Garwolinie.

Zainteresowania zawodowe

Zajmuje się pracą z osobami które cierpią z powodu obniżonego nastroju, lęku, objawów nerwicowych, doświadczają problemów w relacjach z innymi ludźmi, mają obniżone poczucie własnej wartości i brak akceptacji samych siebie. Są niezadowolone z jakości swojego życia albo doświadczają kryzysu w życiu prywatnym lub zawodowym. Mogą mieć trudności w związku, doświadczać bolesnych problemów emocjonalnych i psychicznych albo cierpią na zaburzenia osobowości, nerwice czy zaburzenia lękowe. Osoby doświadczające w przeszłości przemocy, mające doświadczenia DDA/DDD. Pomaga także osobom będących w toksycznych relacjach, po stratach i w żałobie. Wspiera również młodych dorosłych we wchodzenie w dorosłe życie.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!