Psycholożka i psychoterapeutka o orientacji doświadczeniowej/integracyjnej. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwentka Wydziału Psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Ukończyła czteroletnie Szkole Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Odbyła wiele szkoleń m.in: praca z Krytykiem wewnętrznym, Terapia skoncentrowana na emocjach; Focusing; Kształtowanie kompetencji społecznych z elementami Treningu Zastępowania Agresji i profilaktyki uzależnień, Zaburzenia psychiczne przejawiające się myślami samobójczymi i zachowaniami autodestrukcyjnymi u młodzieży szkolnej; wykorzystanie dialogu motywującego w profilaktyce uzależnień, praca nad zachowaniami autoagresywnymi, myślami i tendencjami samobójczymi. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Zdobywała doświadczenie na Oddziale Psychiatrycznym Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łukowie. Pracowała jako psychoterapeuta GAYA Diagnoza i Terapia oraz w Garwolinie w Przychodni dla młodzieży i osób dorosłych. Przez 12 lat była psychologiem w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym, a także w Borowie udzielając wsparcia psychologicznego adolescentów w sytuacjach trudnych i problemowych; poradnictwa i prowdząc konsultacje psychologiczne, zajęcia socjoterapeutyczne i psychoedukacyjne. Pracowała także jako nauczyciel – psycholożka w Liceum Ogólnokształcącym w Garwolinie.
Zajmuje się pracą z osobami, które cierpią z powodu obniżonego nastroju, lęku, objawów nerwicowych, doświadczają problemów w relacjach z innymi ludźmi, mają obniżone poczucie własnej wartości i brak akceptacji samych siebie. Są niezadowolone z jakości swojego życia albo doświadczają kryzysu w życiu prywatnym lub zawodowym. Mogą mieć trudności w związku, doświadczać bolesnych problemów emocjonalnych i psychicznych albo cierpią na zaburzenia osobowości, nerwice czy zaburzenia lękowe. Osoby doświadczające w przeszłości przemocy, mające doświadczenia DDA/DDD. Pomaga także osobom będących w toksycznych relacjach, po stratach i w żałobie. Wspiera również młodych dorosłych we wchodzenie w dorosłe życie.