Julia Olbrycht

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

Wykształcenie:

Psycholog i psychoterapeutka o orientacji psychodynamicznej. Jest magistrem psychologii ze specjalnością: psychologia kliniczna i neuropsychologia. Ukończyła studia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Aktualnie w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego prowadzonego przez Wrocławską Fundację Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii, który jest akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyła szereg kursów i szkoleń, m.in. z zakresu racjonalnej terapii zachowania, coachingu, prowadzenia wywiadu behawioralnego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie:

Doświadczenie kliniczne i psychoterapeutyczne zdobywała na oddziałach neurologicznych i udarowych w Lublinie oraz w Domu Pomocy Społecznej “Rodzinne Gniazdo” w Krośnie. Zawodowo związana z działami HR w instytucjach finansowych. Pracuje w charakterze wykładowcy w Wyższej Szkole Bankowej Merito w Warszawie. Posiada doświadczenie w pracy z osobami mierzącymi się z problemem utraty pracy i innymi wyzwaniami dotyczącymi sfery zawodowej. Aktywnie działała jako wolontariusz w telefonie zaufania dla osób dorosłych. Pracowała z osobami w kryzysie, żałobie, mierzącymi się z lękiem, depresją i chorobami somatycznymi. Jest w trakcie stażu psychoterapeutycznego w Grupie Synapsis w Warszawie, gdzie pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie związane z pracą terapeutyczną.

Zainteresowania zawodowe:

Pracuje z dorosłymi i młodymi dorosłymi. Pomaga uporać się z kryzysami życiowymi, trudnościami w relacjach oraz w sferze emocjonalnej. Prowadzi psychoterapię dla osób cierpiących z powodu depresji, zmagającymi się z lękiem, zaburzeniami nastroju oraz stresem. Pomaga uporać się ze stratą, żałobą, rozstaniem. Wspiera w rozwoju, osiągnięciu samoakceptacji i w sytuacjach zmiany. Towarzyszy młodym dorosłym we wkraczaniu w dorosłość.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!