Julia Olbrycht

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

Wykształcenie:

Psycholog i psychoterapeutka o orientacji psychodynamicznej. Jest magistrem psychologii ze specjalnością: psychologia kliniczna i neuropsychologia. Ukończyła studia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Aktualnie w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego prowadzonego przez Wrocławską Fundację Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii, który jest akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyła szereg kursów i szkoleń, m.in. z zakresu racjonalnej terapii zachowania, coachingu, prowadzenia wywiadu behawioralnego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie:

Doświadczenie kliniczne i psychoterapeutyczne zdobywała na oddziałach neurologicznych i udarowych w Lublinie oraz w Domu Pomocy Społecznej “Rodzinne Gniazdo” w Krośnie. Zawodowo związana z działami HR w instytucjach finansowych. Pracuje w charakterze wykładowcy w Wyższej Szkole Bankowej Merito w Warszawie. Posiada doświadczenie w pracy z osobami mierzącymi się z problemem utraty pracy i innymi wyzwaniami dotyczącymi sfery zawodowej. Aktywnie działała jako wolontariusz w telefonie zaufania dla osób dorosłych. Pracowała z osobami w kryzysie, żałobie, mierzącymi się z lękiem, depresją i chorobami somatycznymi. Jest w trakcie stażu psychoterapeutycznego w Grupie Synapsis w Warszawie, gdzie pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie związane z pracą terapeutyczną.

Zainteresowania zawodowe:

Pracuje z dorosłymi i młodymi dorosłymi. Pomaga uporać się z kryzysami życiowymi, trudnościami w relacjach oraz w sferze emocjonalnej. Prowadzi psychoterapię dla osób cierpiących z powodu depresji, zmagającymi się z lękiem, zaburzeniami nastroju oraz stresem. Pomaga uporać się ze stratą, żałobą, rozstaniem. Wspiera w rozwoju, osiągnięciu samoakceptacji i w sytuacjach zmiany. Towarzyszy młodym dorosłym we wkraczaniu w dorosłość. Pomaga osobom z zaburzeniami lekowymi, nerwicowymi, zaburzeniami rozwojowymi.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!