Mateusz Godek

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta

WYKSZTAŁCENIE

Psychoterapeuta o orientacji psychodynamicznej. Aktualnie w trakcie czteroletniego szkolenia Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji, które jest rekomendowane przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Uczestnik dwuletniej Szkoły Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji. Jest magistrem filozofii na UKSW.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywał w Stowarzyszeniu Qzmianom prowadząc psychoterapię indywidualną oraz psychoterapię grupową dla dorosłych oraz młodych dorosłych pacjentów. Doświadczenie klinicznie obejmuje staż na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym Szpitala Bielańskiego w Warszawie. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Zainteresowanie zawodowe

Prowadzi terapię indywidualną i grupową z osobami, które doświadczają zaburzeń lękowych, nerwicowych, depresji, mają trudności w nawiązaniu i utrzymaniu relacji, chcą lepiej poznać i zrozumieć siebie oraz czerpać więcej satysfakcji ze swojego życia. Pomaga osobom mającym kłopoty z samoakceptacją, niskim poczuciem własnej wartości, wypaleniem zawodowym, obniżonym nastrojem, przewlekłym stresem, a także mierzącymi się z trudnościami emocjonalnymi (m.in. zaburzeniami nastroju, lękiem, przeżywaniem i wyrażaniem złości). Wspiera pacjentów w wyzwaniach związanych z życiem zawodowym. Młodym dorosłym pomaga w procesie wchodzenia w dorosłe życie, towarzysząc w przezwyciężaniu kryzysów. Ostatnio również poszerza swoje kompetencje w zakresie Terapii Opartej na Mentalizacji oraz pracy z osobami z problemem uzależnienia.

Prywatnie mąż i ojciec dwóch małych synów.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!