Joanna Rosiek-Bryks

SKYPE
SPECJALIZACJA: psycholog, psychoterapeuta, pedagog

WYKSZTAŁCENIE

Ukończyła psychologię w specjalności psychologii klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz pedagogikę na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej – ostatni stopień specjalistyczny. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzysza Psychoterapii Psychodynamicznej.  Ukończyła także studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim z zakresu diagnozy klinicznej dziecka i jego rodziny. Zwiększała swoje kompetencje poprzez liczne kursy i szkolenia w tym m.in Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym czy Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

DOŚWIADCZENIE

Kierowała ośrodkiem wsparcia da osób doświadczających przemocy we Wrocławiu. Opracowywała i koordynowała liczne programy profilaktyczne i terapeutyczne m.in program pomocy i oparcia społecznego dla osób chorujących psychicznie w województwie mazowieckim. Pracuje na oddziale dziennym psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży w MCN Warszawie.

Zainteresowanie zawodowe

Pracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą w podejściu psychodynamicznym. Pomaga w problemach związanych z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, trudnościami w relacjach, epizodami depresyjnymi, zaburzeniami lękowymi, osób z trudnościami wynikającymi z diagnozy zaburzeń osobowości. Pomaga wychodzić z kryzysów o różnym tle m.in. po stracie kogoś bliskiego, rozstaniach, przeprowadzkach i dużych zmianach. Młodych dorosłych wspiera w przezwyciężaniu lęków i niepokojów u progu dorosłego życia.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!