Joanna Rosiek-Bryks

Psychoterapia 50min
200zł
Psychoterapia ONLINE
200zł

Joanna Rosiek-Bryks

psychoterapeutka, psycholożka, pedagożka

Wykształcenie

Psycholożka i psychoterapeutka o orientacji psychodynamicznej/psychoanalitycznej. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwentka psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (specjalizacja: psychologia kliniczna) w Warszawie oraz pedagogiki na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyła także studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim z zakresu diagnozy klinicznej dziecka i jego rodziny. Zwiększała swoje kompetencje poprzez liczne kursy i szkolenia w tym m.in Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym czy Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Jest w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej – ostatni stopień specjalistyczny. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuje pod superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego.

Doświadczenie

Kierowała ośrodkiem wsparcia da osób doświadczających przemocy we Wrocławiu. Opracowywała i koordynowała liczne programy profilaktyczne i terapeutyczne m.in program pomocy i oparcia społecznego dla osób chorujących psychicznie w województwie mazowieckim. Pracuje na oddziale dziennym psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży w MCN Warszawie.

Zainteresowania

Pracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą w podejściu psychodynamicznym. Pomaga w problemach związanych z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, trudnościami w relacjach, epizodami depresyjnymi, zaburzeniami lękowymi, osób z trudnościami wynikającymi z diagnozy zaburzeń osobowości. Pomaga wychodzić z kryzysów o różnym tle m.in. po stracie kogoś bliskiego, rozstaniach, przeprowadzkach i dużych zmianach. Młodych dorosłych wspiera w przezwyciężaniu lęków i niepokojów u progu dorosłego życia.

Psychoterapia 50min
200zł
Psychoterapia ONLINE
200zł
Bardzo konkretna Pani Psycholog. Bardzo polecam. Na początku zbiera wywiad, zadaje dużo konkretnych pytań, określa cele i plan działania. Będę polecać :)
MD
Pełen profesjonalizm. Pani Joanna jest spokojna, pełna empatii i przede wszystkim skutecznie diagnozuje. Polecam
Julia
Joanna jest zdecydowanie psychoterapeutą z powołania. Potrafi stworzyć komfortową atmosferę podczas sesji. Przy niej czuję, że jestem w dobrych rękach i wierzę, że z jej pomocą wyjdę na prostą.
Olga
w

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit eiusmod tempor

w