Luiza Seklecka

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeutka, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Tytuł magistra psychologii uzyskała w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła 4 letnie całościowe szkolenie do certyfikacji w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła także szkolenie w zakresie Pierwszej Pomocy Psychologicznej oraz Szkołę Treningu Grupowego i Umiejetności Psychospołecznych w Warszawie. Jest także magistrem filologii. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

DOŚWIADCZENIE

Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej. Praktykowała w Szpitalu Miejskim Św. Trójcy w Płocku oraz współpracowała z Rodzinnym Domem Dziecka we Wrocławiu, a także Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Płocku. Prowadziła szkolenia z zakresu stresu, stresu zawodowego, wypalenia zawodowego, treningi interpersonalne oraz treningi umiejetności psychospołecznych.

Zainteresowanie zawodowe

Interesuje ją odkrywanie indywidualnych potrzeb, zrozumienie siebie i swoich wartości, a także rozwijanie swojego potencjału. Specjalizuję się w leczeniu stresu pourazowego, depresji, nerwic, zaburzeń osobowości, zaburzeń lękowych, napadów paniki oraz zaburzeń odżywiania (bulimia, anoreksja), a także DDA/DDD. Wspiera osoby w identyfikowaniu przeszkód na drodze do samorealizacji i towarzyszy w dokonywaniu życiowych zmian.

 

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!