Pomagamy dla lepszej jakości życia

Ośrodek CENTRUM został oficjalnie otworzony w 2018 roku. Założycielem jest Karolina Jarmołowicz, która już od prawie 20 lat działa w obszarze pomocowym. Przez połowę tego czasu robiła to wolontaryjnie, jednocześnie pracując w w szeroko rozumianych marketingu i reklamie dla wielu firm i korporacji; a od kilku lat ostatecznie poświęciła się temu bez reszty.

To miejsce powstało z potrzeby serca dlatego każdy jest tu mile widziany. Każda z osób tu pracująca robi to z pasją, a więc towarzyszy nam ogromna empatia, szacunek i otwartość na drugiego człowieka.

Team złożony z doświadczonych terapeutów, psychologów, trenerów, lekarzy i prawników oraz specjalistów z wielu dziedzin, stara się służyć różnorodnym potrzebom i skutecznie pomagać.

Jesteśmy multidyscyplinarnym zespołem profesjonalistów zajmujących się zdrowiem psychicznym, w tym dedykowanym do świadczenia kompleksowych usług i specjalistycznych programów dla pacjentów i ich rodzin.

Jesteśmy ośrodkiem oferującym zarówno psychoterapię, pomoc psychologiczną, jak i doradztwo. Zarówno w trybie indywidualnym, jak i grupowym, w odniesieniu do szerokiej gamy problemów. Oferujemy również zindywidualizowane szkolenia, warsztaty, diagnostykę i usługi doradcze, tak by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

W naszym Ośrodku pomoci leczenie ukierunkowane jest na cel, zindywidualizowane, wspierające, empatyczne i pełne szacunku dla wysiłków jednostki na rzecz zmiany i powrotu do zdrowia.

Ośrodek CENTRUM to miejsce gdzie wspieramy i wzmacniamy naszych klientów oferując rozwiązania w stanach depresji, lęków, nadużyć i stresu, poprzez opiekę wyszkolonego zespołu specjalistów z pasją.

Odkryj naszą ofertę innowacyjnych, etycznych i profesjonalnych usług dla dzieci, młodzieży, rodziców, rodzin, mężczyzn i kobiet.