Pomagamy dla lepszej jakości życia

Ośrodek CENTRUM znajduje się w samym sercu miasta: Warszawy i Gdańska. Założycielem jego jest Karolina Jarmołowicz, która od prawie 20 lat działa w obszarze pomocowym. Przez połowę tego czasu robiła to wolontaryjnie, jednocześnie pracując w szeroko rozumianych marketingu i reklamie dla wielu firm i korporacji; aby od kilku lat ostatecznie poświęcić się psychoterapii bez reszty.

To miejsce powstało z potrzeby serca dlatego każdy jest tu mile widziany. Każda z osób tu pracująca robi to z pasją, a więc towarzyszy nam ogromna empatia, szacunek i otwartość na drugiego człowieka.

Team złożony z doświadczonych psychoterapeutów, psychologów i trenerów oraz specjalistów z wielu dziedzin, stara się służyć różnorodnym potrzebom i skutecznie pomagać.

Jesteśmy multidyscyplinarnym zespołem profesjonalistów zajmujących się zdrowiem psychicznym, w tym dedykowanym do świadczenia kompleksowych usług i specjalistycznych programów dla pacjentów i ich rodzin.

Jesteśmy ośrodkiem oferującym zarówno psychoterapię, pomoc psychologiczną, jak i doradztwo. Zarówno w trybie indywidualnym, jak i grupowym, w odniesieniu do szerokiej gamy problemów. Oferujemy również zindywidualizowane szkolenia, warsztaty, diagnostykę i usługi doradcze, tak by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

W naszym Ośrodku CENTRUM pomoc i leczenie ukierunkowane jest na cel, a więc zindywidualizowane, wspierające, empatyczne i pełne szacunku dla wysiłków jednostki na rzecz zmiany i powrotu do zdrowia.

Ośrodek CENTRUM to miejsce gdzie wspieramy i wzmacniamy naszych klientów oferując rozwiązania w stanach depresji, lęków, nadużyć i stresu, poprzez opiekę wyszkolonego zespołu specjalistów z pasją.

Odkryj naszą ofertę innowacyjnych, etycznych i profesjonalnych usług dla dzieci, młodzieży, rodziców, rodzin, mężczyzn i kobiet.

Tylko Ty możesz zdecydować o zmianie w swoim życiu, A my ci w tym pomożemy!

Psychoterapia pomaga przejąć kontrolę nad sobą i swoim życiem. Dzięki niej zdobędziesz wiele nowych umiejętności, które pozwolą Ci rozwiązać problemy i zwiększyć satysfakcję życiową. Już pierwsza bezpłatna konsultacja to początek drogi do zmiany swojego życia na lepsze.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!