Pomagamy dla lepszej jakości życia

Ośrodek CENTRUM znajduje się w samym sercu miasta: Warszawy i Gdańska. Założycielem jego jest Lea Jarmołowicz, która od prawie 20 lat działa w obszarze pomocowym. Przez połowę tego czasu robiła to wolontaryjnie, jednocześnie pracując w szeroko rozumianych marketingu i reklamie dla wielu firm i korporacji; aby od kilku lat ostatecznie poświęcić się psychoterapii bez reszty.

To miejsce powstało z potrzeby serca dlatego każdy jest tu mile widziany. Każda z osób tu pracująca robi to z pasją, a więc towarzyszy nam ogromna empatia, szacunek i otwartość na drugiego człowieka.

Team złożony z doświadczonych psychoterapeutów, psychologów i trenerów oraz specjalistów z wielu dziedzin, stara się służyć różnorodnym potrzebom i skutecznie pomagać.

Jesteśmy multidyscyplinarnym zespołem profesjonalistów zajmujących się zdrowiem psychicznym, w tym dedykowanym do świadczenia kompleksowych usług i specjalistycznych programów dla pacjentów i ich rodzin.

Jesteśmy ośrodkiem oferującym zarówno psychoterapię, pomoc psychologiczną, jak i doradztwo. Zarówno w trybie indywidualnym, jak i grupowym, w odniesieniu do szerokiej gamy problemów. Oferujemy również zindywidualizowane szkolenia, warsztaty, diagnostykę i usługi doradcze, tak by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

W naszym Ośrodku CENTRUM pomoc i leczenie ukierunkowane jest na cel, a więc zindywidualizowane, wspierające, empatyczne i pełne szacunku dla wysiłków jednostki na rzecz zmiany i powrotu do zdrowia.

Ośrodek CENTRUM to miejsce gdzie wspieramy i wzmacniamy naszych klientów oferując rozwiązania w stanach depresji, lęków, nadużyć i stresu, poprzez opiekę wyszkolonego zespołu specjalistów z pasją.

Odkryj naszą ofertę innowacyjnych, etycznych i profesjonalnych usług dla dzieci, młodzieży, rodziców, rodzin, mężczyzn i kobiet.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!