Psycholożka i psychoterapeutka pracująca w nurcie psychodynamicznym. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Psychologia zdrowia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, ze specjalnością: Psychologia zaburzeń psychicznych i psychosomatycznych. Obecnie jest w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego organizowanego przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne rekomendowanego przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.
Na co dzień pracuje naukowo i dydaktycznie jako asystentka w Zakładzie Psychologii Klinicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie prowadzi zajęcia dla studentów kierunków medycznych z zakresu psychologii, komunikacji oraz radzenia sobie ze stresem. Prowadzi także konsultacje psychologiczne dla studentów i pracowników uczelni.
Doświadczenie kliniczne zdobywała m.in. na Oddziale Psychiatrii Dorosłych w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku, gdzie pracowała z osobami w kryzysach psychicznych, z zaburzeniami osobowości, depresją, zaburzeniami psychotycznymi, CHAD, zaburzeniami odżywiania oraz otępiennymi. Odbyła również kliniczno-naukowy staż w Center for Music in the Brain na Uniwersytecie w Aarhus w Danii, zajmując się badaniami nad wpływem muzyki na leczenie bezsenności. Pracowała także w Ośrodku Leczenia Uzależnień i Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym, wspierając osoby z uzależnieniami chemicznymi i behawioralnymi oraz osoby objęte opieką paliatywną i zakażone wirusami HIV, HPV, HCV. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała na Oddziale Psychiatrycznym Dzieci i Młodzieży WZLP w Olsztynie. Współpracowała również z firmą HR-konsultingową jako rekruterka, konsultantka oraz coach kariery. Pracowała również jako psycholog-terapeuta w Centrum Psychoterapii Ostoja w Gdańsku. Regularnie uczestniczy w działaniach społecznych, szkoleniowych i międzynarodowych konferencjach naukowych promujących psychologię i zdrowie psychiczne. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego.
Pracuje z osobami dorosłymi, młodymi dorosłymi oraz młodzieżą. W swojej pracy wspiera osoby doświadczające kryzysów życiowych, trudności w relacjach interpersonalnych, lęków, depresji oraz traum. Szczególnym obszarem jej zainteresowań jest psychoterapia osób z zaburzeniami osobowości. Bliskie jest jej myślenie psychodynamiczne inspirowane podejściem Otto Kernberga – szczególnie terapia oparta na przeniesieniu oraz praca z nieświadomą dynamiką relacyjną. W relacji terapeutycznej szczególną wagę przywiązuje do stworzenia bezpiecznej przestrzeni, w której pacjent może we własnym tempie eksplorować siebie i własne doświadczenia.