Psychoterapeutka o orientacji psychodynamicznej. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (specjalność – psychologia kliniczna). Ukończyła 4-letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Krakowie. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Psychodynamiczne Studium Psychoterapii i Socjoterapii Młodzieży. Jest w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej na Uniwersytecie Gdańskim. Swoją pracę regularnie superwizuje u certyfikowanych superwizorów.
Doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziale Psychiatrycznym Dziennym Szpitala Wolskiego. Odbyła staż w Polish Psychologists’ Association w Londynie. Od ponad 4 lat pracuje w Instytutcie – Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Zakładzie Psychologii Zdrowia, gdzie m.in. prowadzi diagnozę psychologiczną dzieci i młodzieży z ryzykiem zaburzeń psychicznych, udziela wsparcia psychologicznego oraz prowadzi psychoedukację dla pacjentów oraz ich rodzin. Pracowała również terapeutycznie w jednej z warszawskich fundacji. Poznała specyfikę pracy środowiskowej z osobami doświadczającymi kryzysu psychicznego w Środowiskowym Domu Samopomocy „Pod Skrzydłami”.
Zajmuje się psychoterapią osób dorosłych i młodych dorosłych oraz młodzieży. Wspiera w rozwoju osobowości, pracą nad poczuciem własnej wartości, trudnościami w kontaktach z innymi ludźmi. Pomaga osobom z zaburzeniami nastroju, stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi, nerwicą natręctw; osobami które przeżywają stratę, doświadczają sytuacji kryzysowych, mają problemy ze snem, nie radzą sobie z silnymi emocjami. Polecana jest także osobom, które cierpią na zaburzenia osobowości, choroby psychiczne. Pracuje z osobami z doświadczeniami DDA/DDD.