Wiktoria Kozłowska

Psychoterapia 50min
180zł
Psychoterapia ONLINE
180zł

Wiktoria Kozłowska

psychoterapeutka, psycholożka

Wykształcenie

Psycholożka i psychoterapeutka o orientacji systemowej/psychodynamicznej. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Absolwentka psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (specjalizacja: psychologia kliniczna) w Warszawie. Następnie dokształcała się uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach m.in. organizowała konferencję na Uniwersytecie SWPS o rezyliencji i wzroście potraumatycznym. Aktualnie jest w trakcie czteroletniego Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Doświadczenie

Doświadczenie kliniczne zdobywała na stażu w Oddziale Diagnostyczno-Terapeutycznym F1 (ogólnopsychiatrycznym zamkniętnym) I Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii, oraz na oddziale Neurologii i Rehabilitacji w Szpitalu Grochowskim. Pracowała w Mobilnym Zespole Wsparcia Społecznego w Mokotowskim Centrum Zdrowia Psychicznego przy Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Na co dzień pracuje w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Prowadzi konsultacje, pracuje na telefonie zaufania oraz prowadzi wsparcie krótkoterminowe.

Zainteresowania

Pracuje z dorosłymi, młodzieżą i młodymi dorosłymi. Pomaga osobom przeżywającym trudności w relacjach, przechodzącym kryzysy osobiste oraz zmagającymi się z różnymi objawami takimi jak lęk, złość, uczucie przygnębienia, przewlekły stres. Pracuje z osobami doświadczającymi zaburzeń osobowości, zaburzeń nastroju i lęków. Interesuję się wpływem zdarzeń traumatycznych na zdrowie psychiczne, prowadząc terapię z osobami, które znalazły się w szeroko rozumianym kryzysie.

Psychoterapia 50min
180zł
Psychoterapia ONLINE
180zł
Pani Wiktoria to bardzo miła, ciepła, empatyczna osoba. Widać że, zależy jej aby pomóc pacjentowi. Serdecznie polecam.
ola
Pierwsza wizyta udana i pozytywny odbiór. Uważne słuchanie daje poczucie, że nie na darmo przyszłam na terapię.
kuba
Pierwsze spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, Pani Wiktoria cierpliwie słuchała, dawała trafne komentarze, nie oceniała. Zdecydowanie polecam.
Dw
w

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit eiusmod tempor

w