Wiktoria Kozłowska

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

Wykształcenie:

Magister psychologii obroniony na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, o specjalności psychologia kliniczna. Następnie dokształcała się uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach m.in. organizowała konferencję na Uniwersytecie SWPS o rezyliencji i wzroście potraumatycznym. Aktualnie jest w trakcie czteroletniego Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Doświadczenie:

Doświadczenie kliniczne zdobywała na stażu w Oddziale Diagnostyczno-Terapeutycznym F1 (ogólnopsychiatrycznym zamkniętnym) I Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii, oraz na oddziale Neurologii i Rehabilitacji w Szpitalu Grochowskim. Pracowała w Mobilnym Zespole Wsparcia Społecznego w Mokotowskim Centrum Zdrowia Psychicznego przy Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Na co dzień pracuje w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.  Prowadzi konsultacje, pracuje na telefonie zaufania oraz prowadzi wsparcie krótkoterminowe.

Zainteresowania zawodowe:

Pracuje z dorosłymi, młodzieżą i młodymi dorosłymi. Pomaga osobom przeżywającym trudności w relacjach, przechodzącym kryzysy osobiste oraz zmagającymi się z różnymi objawami takimi jak lęk, złość, uczucie przygnębienia, przewlekły stres. Pracuje z osobami doświadczającymi zaburzeń osobowości, zaburzeń nastroju i lęków. Interesuję się wpływem zdarzeń traumatycznych na zdrowie psychiczne, prowadząc terapię z osobami, które znalazły się w szeroko rozumianym kryzysie.

 

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!