Katarzyna Krzykowska

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

Wykształcenie

Psycholog, psychoterapeutka o orientacji psychodynamicznej. Absolwentka międzynarodowego kierunku Warsaw International Studies in Psychology na Uniwersytecie Warszawskim, a także studiów podyplomowych z Diagnozy Psychologicznej w Praktyce Klinicznej na SWPS, rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Ukończyła czteroletnie Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji, szkolenie rekomendowane przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zawodowe

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w warszawskim szpitalu psychiatrycznych. Związana była z  „Fundacją Zobacz… JESTEM”, gdzie zajmowała się szeroko rozumianą pomocą dzieciom, młodzieży oraz młodym dorosłym z problemami emocjonalnymi.

Zainteresowania zawodowe

Pracuje z dorosłymi zmagającymi się z różnymi problemami interpersonalnymi i emocjonalnymi. Pomaga osobom doświadczającym życiowych kryzysów, strat i trudności w relacjach, a także osobom z zaburzeniami afektywnymi, lękowymi, depresyjnymi, nerwicowymi oraz zaburzeniami osobowości oraz osobami z doświadczeniem objawów psychotycznych. Również z pacjentami z rozpoznaną schizofrenią, epizodami psychotycznymi, zaburzeniami afektywno-dwubiegunowymi, schizoafektywnymi, zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, zaburzeniami osobowości czy seksualnymi. W czasie terapii z pacjentem stara się mu pomóc w lepszym rozumieniu siebie, poprzez analizowanie i nazywanie powtarzających się wzorców zachowania, które często zakorzenione są w przeszłości

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!