Magdalena Serbin-Guzy

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Jest w trakcie 4-letniego szkolenia w psychoanalitycznie zorientowanej psychoterapii indywidualnej i grupowej w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Prowadzi psychoterapię pod stała superwizją.

DOŚWIADCZENIE

Na co dzień pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego. Wcześniej pracowała w Mokotowskim Centrum Zdrowia Psychicznego w zespole interwencji kryzysowej, Domu Pomocy Społecznej „Leśny” w Warszawie (o profilu psychiatrycznym) na stanowisku psychologa. Zdobywała doświadczenie w XIII Oddziale Dziennym Szpitala Nowowiejskiego Zaburzeń Nerwicowych (Centrum Psychoterapii); Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym w Szpitalu Wolskim im. dr Anny Gostyńskiej; Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii oraz Akademickim Ośrodku Psychoterapii Uniwersytetu Warszawskiego.

Pracuje z osobami dorosłymi zmagającymi się z trudnościami w relacjach – zarówno w życiu prywatnym, jak i w zawodowym. Także cierpiącymi na zaburzenia depresyjne i lękowe, zaburzenia osobowości i choroby psychiczne. Pomaga osobom z chwiejnym poczuciem własnej wartości, cierpiącymi z powodu braku akceptacji samych siebie, które są niezadowolone z jakości swojego życia, mającymi trudności w nawiązaniu i utrzymaniu satysfakcjonujących relacji z innymi. Pomaga wychodzić z kryzysów o różnym tle. Młodych dorosłych wspiera w przezwyciężaniu lęków i niepokojów u progu dorosłego życia.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!