Elwira Adamczyk

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta

WYKSZTAŁCENIE

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, na kierunku polityka społeczna oraz
dyplomowanym pracownikiem socjalnym.

Ukończyła 4-letnie szkolenie umożliwiające certyfikację w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP oraz profesjonalnego szkolenia dla psychoterapeutów Terapii rodzin i par w nurcie systemowym z elementami psychodynamiki w Ośrodku Psychoterapii i Psychiatrii Psycheplus.

W pracy zawodowej stale korzysta z superwizji klinicznej certyfikowanych superwizorów PTP.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenia zawodowe zdobywała pracując z rodzinami zagrożonymi marginalizacją społeczną w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Kompetencje kliniczne natomiast na oddziale całodobowym w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości, Odżywiania w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Prowadziła psychoterapię indywidualną, interwencje kryzysową, psychorysunek oraz konsylia kliniczne.

Równolegle uczestniczyła w wielu szkoleniach dla psychoterapeutów pracujących z osobami uzależnionymi, współuzależnionymi oraz DDA organizowanych przez PRPA.

Aktualnie przyjmuje pacjentów oraz prowadzi terapię grupową w Ośrodku CENTRUM, współpracuje również ze Specjalistyczną Poradnią Rodzinna Szansa w Legionowie.

Zainteresowania zawodowe

Specjalizuje się w terapii zaburzeń odżywiania, terapii DDA (Dorosłe Dziaci Alkoholików) /DDD (Dorosłe Dzieci z domów Dysfunkcjonalnych).

Zajmuje się terapią rodzin i par przeżywających kryzys w relacjach.

Pracuje w nurcie integracyjnym na fundamentach modalności systemowej i psychodynamicznej

 

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!