Elwira Adamczyk

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta

WYKSZTAŁCENIE

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, na kierunku polityka społeczna oraz
dyplomowanym pracownikiem socjalnym.

Ukończyła 4-letnie szkolenie umożliwiające certyfikację w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP oraz profesjonalnego szkolenia dla psychoterapeutów Terapii rodzin i par w nurcie systemowym z elementami psychodynamiki w Ośrodku Psychoterapii i Psychiatrii Psycheplus.

W pracy zawodowej stale korzysta z superwizji klinicznej certyfikowanych superwizorów PTP.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenia zawodowe zdobywała pracując z rodzinami zagrożonymi marginalizacją społeczną w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Kompetencje kliniczne natomiast na oddziale całodobowym w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości, Odżywiania w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Prowadziła psychoterapię indywidualną, interwencje kryzysową, psychorysunek oraz konsylia kliniczne.

Równolegle uczestniczyła w wielu szkoleniach dla psychoterapeutów pracujących z osobami uzależnionymi, współuzależnionymi oraz DDA organizowanych przez PRPA.

Aktualnie przyjmuje pacjentów oraz prowadzi terapię grupową w Ośrodku CENTRUM, współpracuje również ze Specjalistyczną Poradnią Rodzinna Szansa w Legionowie.

Zainteresowania zawodowe

Specjalizuje się w terapii zaburzeń odżywiania, terapii DDA (Dorosłe Dziaci Alkoholików) /DDD (Dorosłe Dzieci z domów Dysfunkcjonalnych).

Zajmuje się terapią rodzin i par przeżywających kryzys w relacjach.

Pracuje w nurcie integracyjnym na fundamentach modalności systemowej i psychodynamicznej

 

Tylko Ty możesz zdecydować o zmianie w swoim życiu, A my ci w tym pomożemy!

Psychoterapia pomaga przejąć kontrolę nad sobą i swoim życiem. Dzięki niej zdobędziesz wiele nowych umiejętności, które pozwolą Ci rozwiązać problemy i zwiększyć satysfakcję życiową. Już pierwsza bezpłatna konsultacja to początek drogi do zmiany swojego życia na lepsze.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!