Terapia małżeńska online

Związek to bardzo wartościowa relacja między dwojgiem ludzi, o którą cały czas trzeba zabiegać. Niestety coraz częściej o tym zapominamy, przez co dochodzi do konfliktów, kryzysu w związku czy nawet separacji i rozstania. Przyczyn nieporozumienia między ludźmi może być wiele: pojawienie się nowych członków rodziny, dążenie do samodoskonalenia poprzez pracę czy wyprowadzenie się dorosłych już dzieci z domu lub uzależnienie od alkoholu jednej z osób. Wspólna praca nad zrozumieniem siebie nawzajem albo próba mediacji w czasie terapii małżeńskiej online w Ośrodku CENTRUM pozwala znaleźć rozwiązanie poprzez odbudowanie relacji oraz zażegnanie powstałego konfliktu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, chętnie pomożemy!

Kiedy udać się na terapię małżeńską do Ośrodka CENTRUM?

Kryzysy w związku często pojawiają się, gdy para decyduje się na wspólne mieszkanie. To czasem moment, kiedy pojawiają się dzieci lub jeden z partnerów straci pracę. Niestety coraz częściej można zaobserwować pogoń za awansem i poprawą komfortu życia na wszystkich płaszczyznach, co przyczynia się do zapominania o najważniejszych wartościach – partnerze, rodzinie, domu i wspólnie spędzonym czasie. Zdarza się także, że jedna z osób w związku zagubi się, pojawią się trudności w komunikacji lub pojawią się negatywne emocje, takie jak odtrącenie, smutek, złość lub poczucie niespełnienia. 

Skuteczność terapii małżeńskiej

Zależy nam na wypracowaniu przebaczenia, które będzie podwaliną do zbudowania związku na nowo. Terapia małżeńska online w Ośrodku CENTRUM ma na celu również zażegnanie kryzysu pary poprzez naukę słuchania drugiej osoby oraz akceptację. Są to fundamenty każdego związku, dzięki którym można uzyskać harmonię. Warto podkreślić, że związek to relacja, w której obie strony powinny czuć się swobodnie, dlatego realizacja własnych celów, rozwój osobisty i zawodowy czy dbanie o własne pasje powinny być włączone w relację. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług online, gdzie skutecznie i profesjonalnie przeprowadzimy dla każdej pary terapię małżeńską!