Umów się na wizytę - Online

Wybierz najdogodniejszy dla Ciebie sposób na umówienie wizyty ONLINE: SKYPE, WHATSAPP lub ZOOM

SYSTEM REZERWACJI ONLINE 
Szybko, łatwo i wygodnie
Wybierz terapeutę i zarezerwuj wizytę!

PRZED PIERWSZYM SPOTKANIEM:Najwięcej skorzystasz z naszej pierwszej konsultacji,
jeżeli spróbujesz odpowiedzieć sobie na te pytania:

  1. Na czym polega mój problem?
  2. W jaki sposób ja się przyczyniam do tego, że ten problem występuje w moim życiu?
  3. Czy mam jakiś pomysł dlaczego to robię?

PIERWSZA BEZPŁATNA KONSULTACJA 20 min.

Karolina Jarmołowicz – ZnanyLekarz.pl

KONSULTACJA ONLINE 50min.
Wybierz specjalistę i dokonaj płatności przed konsultacją:

Kornelia Zakrzewska-Wirkus

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 160zł
Psychoterapia 50min.: 160zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł

kornelia@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Irena Musiałkiewicz

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 160zł
Psychoterapia 50min.: 160zł
Psychoterapia ONLINE: 170zł

irena@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Monika Kupis

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Konsultacja rodzinna: 90min : 220zł
Terapia par: 60min : 160zł
Psychoterapia ONLINE 50min.:150zł 

monika@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Sandra Zdzienicka

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł

sandra@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Ewa Kielska

psycholog, psychoterapeuta

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE: 150zł

ewa@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Magdalena Śliwowska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 160zł
Psychoterapia 50min.: 160zł
Psychoterapia ONLINE:170zł

magda@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Małgorzata Kłoś

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Terapia partnerska / małżeńska 90 min.: 240zł
Psychoterapia ONLINE:160złh
Konsultacja rodzinna 90min.: 240zł

m.klos@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Joanna Brych

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE 50min.: 160zł

 

joanna@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Iwona Skwarska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE:150zł

iwona@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Anna Młudzik-Frankowska

WYŁĄCZNIE ONLINE

Psychoterapia ONLINE 50min: 160zł

anna.mf@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Katarzyna Wypych

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Dzieci od 2 r.ż.: 150zł 
Psychoterapia ONLINE: 160zł
Konsultacja rodzinna 90min.: 250zł

katarzyna@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Nataliia Lahodiuk

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Psychoterapia ONLINE: 140zł 
Psichotierapija (психотерапия):140zł 

nataliia@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Anna Nowak

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE:150zł

a.nowak@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Magdalena Ostapiuk

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 160zł
Psychoterapia 50min.: 160zł
Terapia partnerska / małżeńska 90min.: 280zł
Psychoterapia ONLINE: 170zł

magdalena@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Adrian Olesiak

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Terapia partnerska / małżeńska 90min.: 220zł
Psychoterapia ONLINE: 150zł
Psychotherapy and Counseling in English 50min.: 150zł

adrian@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Gabriela Bajor

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE:150zł

gabriela@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Tamara Woźniak

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Psychoterapia ONLINE: 150zł 

tamara@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Dominika Ziemba

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Psychoterapia ONLINE: 150zł 
Psychotherapy /Counseling in English 50min.: 150zł

dominika@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Jaśmina Sola-Kofluk

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Psychoterapia ONLINE: 150zł

jasmina@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Marzena Tomczyk

psycholog, psychoterapeuta

Pomoc psychologiczna 50min.: 130zł
Psychoterapia 50min.: 130zł
Psychoterapia ONLINE 50min.:140zł
Psychoterapia par 50min. 90 min: 200zł

marzena@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Eliza Kopczyńska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Terapia par 90min.: 240zł
Psychoterapia ONLINE 50min.: 160zł

 

eliza@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Iwona Zarańska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł 

i.zaranska@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Anna Kardas

psychoterapeuta

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Terapia par 90min.: 240zł
Psychoterapia ONLINE 50min.: 160zł

anna@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Magdalena Maciąg

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE: 150zł

m.stefanska@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Patrycja Pizoń

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE:150zł

patrycja@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

PRZED PIERWSZYM SPOTKANIEM:Najwięcej skorzystasz z naszej pierwszej konsultacji,
jeżeli spróbujesz odpowiedzieć sobie na te pytania:

  1. Na czym polega mój problem?
  2. W jaki sposób ja się przyczyniam do tego, że ten problem występuje w moim życiu?
  3. Czy mam jakiś pomysł dlaczego to robię?