Wybierz najdogodniejszy dla Ciebie sposób na umówienie wizyty ONLINE: SKYPE, WHATSAPP lub ZOOM

SYSTEM REZERWACJI ONLINE 
Szybko, łatwo i wygodnie
Wybierz terapeutę i zarezerwuj wizytę!

PRZED PIERWSZYM SPOTKANIEM:Najwięcej skorzystasz z naszej pierwszej konsultacji,
jeżeli spróbujesz odpowiedzieć sobie na te pytania:

  1. Na czym polega mój problem?
  2. W jaki sposób ja się przyczyniam do tego, że ten problem występuje w moim życiu?
  3. Czy mam jakiś pomysł dlaczego to robię?

PIERWSZA BEZPŁATNA KONSULTACJA 20 min.

Karolina Jarmołowicz – ZnanyLekarz.pl

KONSULTACJA ONLINE 50min.
Wybierz specjalistę i dokonaj płatności przed konsultacją:

Iwona Skwarska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE:150zł

iwona@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Monika Kupis

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Konsultacja rodzinna: 90min : 220zł
Psychoterapia ONLINE 50min.:140zł

monika@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Tamara Woźniak

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Psychoterapia ONLINE: 140zł 

tamara@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Irena Musiałkiewicz

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 160zł
Psychoterapia 50min.: 160zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł

irena@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Magdalena Śliwowska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE:150zł

magda@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Nataliia Lahodiuk

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Psychoterapia ONLINE: 140zł 
Psichotierapija (психотерапия): 140zł

nataliia@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Dominika Ziemba

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Psychoterapia ONLINE: 150zł 
Psychotherapy /Counseling in English 50min.: 150zł

dominika@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Katarzyna Wypych

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Dzieci od 2 r.ż.: 150zł 
Psychoterapia ONLINE: 150zł
Konsultacja rodzinna 90min.: 250zł

katarzyna@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Małgorzata Kłoś

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Terapia partnerska / małżeńska 90 min.: 240zł
Psychoterapia ONLINE:150zł
Konsultacja rodzinna 90min.: 240zł

m.klos@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Magdalena Ostapiuk

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 160zł
Psychoterapia 50min.: 160zł
Terapia partnerska / małżeńska 90min.: 280zł
Psychoterapia ONLINE: 160zł

magdalena@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Gabriela Bajor

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE:150zł

gabriela@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Adrian Olesiak

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Terapia partnerska / małżeńska 90min.: 220zł
Psychoterapia ONLINE: 150zł
Psychotherapy and Counseling in English 50min.: 150zł

adrian@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Marzena Tomczyk

psycholog, psychoterapeuta

Pomoc psychologiczna 50min.: 130zł
Psychoterapia 50min.: 130zł
Psychoterapia ONLINE 50min.:130zł

marzena@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Jaśmina Sola-Kofluk

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 130zł
Psychoterapia 50min.: 130zł
Psychoterapia ONLINE: 130zł

jasmina@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Patrycja Pizoń

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 150zł
Psychoterapia 50min.: 150zł
Psychoterapia ONLINE:150zł

patrycja@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Anna Kardas

psychoterapeuta

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Terapia par 90min.: 240zł
Psychoterapia ONLINE 50min.: 150zł

anna@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Eliza Kopczyńska

psychoterapeuta, psycholog

Pomoc psychologiczna 50min.: 140zł
Psychoterapia 50min.: 140zł
Terapia par 90min.: 240zł
Psychoterapia ONLINE 50min.: 140zł

 

eliza@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

PRZED PIERWSZYM SPOTKANIEM:Najwięcej skorzystasz z naszej pierwszej konsultacji,
jeżeli spróbujesz odpowiedzieć sobie na te pytania:

  1. Na czym polega mój problem?
  2. W jaki sposób ja się przyczyniam do tego, że ten problem występuje w moim życiu?
  3. Czy mam jakiś pomysł dlaczego to robię?
Tylko Ty możesz zdecydować o zmianie w swoim życiu, A my ci w tym pomożemy!

Psychoterapia pomaga przejąć kontrolę nad sobą i swoim życiem. Dzięki niej zdobędziesz wiele nowych umiejętności, które pozwolą Ci rozwiązać problemy i zwiększyć satysfakcję życiową. Już pierwsza bezpłatna konsultacja to początek drogi do zmiany swojego życia na lepsze.