Umów się na wizytę - Online

Wybierz najdogodniejszy dla Ciebie sposób na umówienie wizyty ONLINE: SKYPE, WHATSAPP lub ZOOM

SYSTEM REZERWACJI ONLINE 
Szybko, łatwo i wygodnie
Wybierz terapeutę i zarezerwuj wizytę!

PRZED PIERWSZYM SPOTKANIEM:Najwięcej skorzystasz z naszej pierwszej konsultacji,
jeżeli spróbujesz odpowiedzieć sobie na te pytania:

  1. Na czym polega mój problem?
  2. W jaki sposób ja się przyczyniam do tego, że ten problem występuje w moim życiu?
  3. Czy mam jakiś pomysł dlaczego to robię?

INSTRUKCJA PŁATNOŚCI ONLINE 
Płatność za wizytę ONLINE należy dokonać
przed sesją. Kliknij w ikonę „Zapłać online”

PIERWSZA BEZPŁATNA KONSULTACJA 15 min.

Instrukcja połączenia na wizytę K. Lea Jarmołowicz-Turczynowicz – ZnanyLekarz.pl

KONSULTACJA ONLINE 50min.
Wybierz specjalistę i dokonaj płatności przed konsultacją:

Magdalena Chrapowicka

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia 50min.: 170zł
Psychoterapia ONLINE: 170zł

m.chrapowicka@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Monika Więch

psychoterapeuta

Psychoterapia ONLINE: 160zł

m.wiech@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Katarzyna Matla

psychoterapeuta, psycholog, specjalista psychoterapii uzależnień

Psychoterapia i terapia uzależnień ONLINE 50min: 160zł

k.matla@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Patrycja Pizoń

psychoterapeuta, psycholog

Psychoterapia ONLINE:160zł

patrycja@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Adrian Olesiak

TYLKO ONLINE

Psychoterapia ONLINE: 160zł
Psychotherapy and Counseling in English ONLINE: 160zł                                                                                                  

Terapia partnerska/małżeńska ONLINE 90min.: 240zł
Couples Counselling and Psychotherapy in English: 240zł

adrian@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Dominika Ziemba

TYLKO ONLINE

Psychoterapia 50min. ONLINE: 160zł 
Psychotherapy /Counseling in English ONLINE: 160zł

dominika@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

Agata Peliksza

psychoterapeuta

Psychoterapia ONLINE: 160zł

agata@osrodek-centrum.pl
SKYPE ZAPŁAĆ

PRZED PIERWSZYM SPOTKANIEM:Najwięcej skorzystasz z naszej pierwszej konsultacji,
jeżeli spróbujesz odpowiedzieć sobie na te pytania:

  1. Na czym polega mój problem?
  2. W jaki sposób ja się przyczyniam do tego, że ten problem występuje w moim życiu?
  3. Czy mam jakiś pomysł dlaczego to robię?