Tamara Woźniak

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Jest członkiem PTTPB- Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku Psychologia Kliniczna na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku na kierunku Psychoonkologia kliniczna, a także I stopień szkolenia TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach) w ramach Laboratorium Edukacji i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Gdańsku, akredytowane przez PSTTSR. Jest w trakcie 4 letniego szkolenia do certyfikacji w CENTRUM TERAPII POZNAWCZO BEHAWIORALNEJ w Warszawie. Pracuję pod stałą superwizją, należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB). Ukończyła szereg kursów zawodowych m.in. szkolenie z Treningu Umiejętności Społecznych oraz metodyki rozwoju umiejętności psychospołecznych w ramach Uniwersytetu Warszawskiego.

Pracuje pod stałą superwizją.

DOŚWIADCZENIE

Aktualnie pracuje także w Poradni Zdrowia Psychicznego, w Szpitalu CMKP im. Orłowskiego w Warszawie. Doświadczenie zdobywała także w Bródnowskim Szpitalu Psychiatrycznym w Warszawie,  hospicjum Św. Wawrzyńca w Gdyni, a także jako Terapeuta dziecięcy w Pomorskim Ośrodku Terapii Rozwoju. Pracowała także jako Terapeuta/Asystent cień ucznia z zespołem Aspergera, w Szkole Prywatnej Creo Gedania w Gdańsku oraz Terapeuta w Środowiskowym Domu Samopomocy w Ośrodku Pomocy Społecznej dzielnicy Ursus i Terapeuta dziecięcy w ramach współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej na Ochocie.

Zainteresowania zawodowe

Polecana jest szczególnie osobom doświadczającym zaburzeń lękowych, lękowo-depresyjnych i nerwicach oraz zaburzeniach odżywiania, afektywnych, adaptacyjnych i psychosomatycznych. Pracuje z osobami przeżywającymi silny stres spowodowany np. utratą bliskiej osoby, utratą pracy, kryzysem w związku, wypadkiem lub długotrwałą chorobą. Pomaga młodym dorosłym i studentom zmagającym się z zagubieniem życiowym. Wspiera w rozwoju osobistym i pomocy w utrudnionym starcie w dorosłe życie. Pracuje również z osobami, które chcą nadać swojemu życiu lepszą jakość oraz poczuć większą satysfakcję w różnych sferach życia. Pracuje także z osobami doznającymi przemocy oraz sprawcami przemocy.

 

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!