Przemysław Rosa

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psychotraumatolog

WYKSZTAŁCENIE

Jest na przedostatnim roku czteroletniego szkolenia Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji, rekomendowanego przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończył studia podyplomowe z zakresu psychotraumatologii i studia magisterskie w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jest również absolwentem podyplomowych studiów Szkoły Głównej Handlowej w zakresie Zarządzania Projektami. Ukończył szkolenie z obszaru pracy z parami w metodzie EFT – poziom Externship – z certyfikowaną trenerką EFT z Wielkiej Brytanii: Sandra Taylor. Jest członekiem Naukowego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji certyfikowanych superwizorów. Pracuje w podejściu psychodynamicznym, natomiast czerpie inspirację również z innych nurtów.

DOŚWIADCZENIE

Odbył staż kliniczny w Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii Wojskowego Instytutu Medycznego oraz  w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Współpracował z Fundacją Nagle Sami, dyżurując na telefonie wsparcia dla osób, przeżywających żałobę i stratę bliskich osób. Odbył szereg szkoleń m.in. związanych z pracą z pacjentami w żałobie, pacjentami onkologicznymi, kobietami po poronieniu, seniorami. Prowadził procesy psychoterapeutyczne (indywidualne i grupę wsparcia) w ramach Stowarzyszenia Q Zmianom.
Zanim został psychoterapeutą, przez 14 lat zajmował się badaniami rynku oraz digital marketingiem, na managerskich stanowiskach. Bogate doświadczenie zawodowe pomaga mu w zrozumieniu osób, które borykają się z różnymi trudnościami związanymi z życiem zawodowym.

Zainteresowanie zawodowe

Pomaga osobom doświadczającym strat, żałoby i kryzysów. Wspiera w pokonywaniu trudności związanych z relacjami oraz ważnymi przełomami życiowymi. Pracuje z osobami dorosłymi zmagającymi się z różnymi problemami emocjonalnymi, nerwicą, depresją, zaburzeniami i stanami lękowymi, oraz zaburzeniami osobowości ze szczególnym uwzględnieniem osobowości narcystycznej i borderline. Pomaga osobom borykającym się z niską samooceną i brakiem samoakceptacji.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!