Psychoterapeutka o orientacji psychodynamicznej/psychoanalitycznej. Studia magisterskie ukończyła na Uniwersytecie Warszawskim w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji. Ukończyła czteroletnie szkolenie w psychoanalitycznie zorientowanej psychoterapii indywidualnej i grupowej w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Szkolenie spełnia wymagania do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty oraz posiada atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jest również absolwentką szkoły podyplomowej Studium Terapii Uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Po trzyletnim szkoleniu prowadzonym w nurcie psychoterapii integracyjnej i odbyciu staży klinicznych w stacjonarnych placówkach leczenia uzależnień uzyskała certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień. Pracuje pod superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego.
Doświadczenie zdobywała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii W Warszawie prowadząc grupę analityczną oraz indywidualne procesy. Aktualnie kieruje pracą zespołu terapeutycznego na oddziale psychiatrycznym w Czarnym Lesie.
Bliskie jej jest myślenie, że aby odzyskać wewnętrzną wolność, należy przywrócić to, co nieświadome. W pracy z pacjentami poszukuje przyczyn ich cierpienia przywołując z nimi wspólnie zarówno najwcześniejsze doświadczenia jak również analizuje aktualne relacje, przeżycia i zachowania. Stoję na stanowisku, że wiedza o sobie i świadomość przeżywanych emocji wpływają na poprawę funkcjonowania jak również wyzwalają zdolność do miłości i troski o innych ludzi. Pracuje z osobami doświadczającymi trudności w relacjach z innymi ludźmi lub związkach, problemów związanych z seksualnością, powtarzających się porażek w życiu osobistym lub zawodowym, dotkliwych strat: śmierci bliskiej osoby lub rozpadu relacji, silnego lęku, obniżonego nastroju, braku nadziei i smutku, dolegliwości cielesnych, które trudno wyjaśnić, natrętnych myśli lub kompulsywnych zachowań, poczucia samotności lub odrzucenia, problemów z wyrażaniem złości, trudności z wyrażaniem własnych potrzeb i stawianiem granic, poczucia braku sensu życia. Bliskie jej jest myślenie, że aby odzyskać wewnętrzną wolność, należy przywrócić to, co nieświadome. W pracy z pacjentami poszukuje przyczyn ich cierpienia przywołując z nimi wspólnie zarówno najwcześniejsze doświadczenia jak również analizuje aktualne relacje, przeżycia i zachowania. Stoję na stanowisku, że wiedza o sobie i świadomość przeżywanych emocji wpływają na poprawę funkcjonowania jak również wyzwalają zdolność do miłości i troski o innych ludzi.