Monika Kupis

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS oraz 4 -letnie całościowe szkolenie z psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, w nurcie systemowym oraz psychodynamicznym. Jest w trakcie ubiegania się o certyfikat w PTP. ​Ukończyła kurs pracy z pacjentem w podejściu poznawczo-behawioralnym na Uniwersytecie SWPS, oraz kurs stosowanej analizy zachowania (ABA) dla dzieci z autyzmem. Spektrum.​Ma certyfikat diagnosty i terapeuty integracji sensorycznej PSTIS (148503).​​​​ Jej praca psychoterapeutyczna regularnie podlega superwizji u certyfikowanych superwizorów PTP.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zawodowe zdobywała odbywając staż w Wojewódzkim Ośrodku Lecznictwa Psychiatrycznego w Toruniu , oraz najpierw odbywając staż, a potem pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych w SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej. Pracowała również w PZP dla Dzieci w SZPZLO Warszawa, Praga-Południe jako psychoterapeuta rodzin i par.​

Pracuje terapeutycznie z dziećmi i młodzieżą, oraz młodymi dorosłymi – głównie z zaburzeniami zachowania, ADHD, Z.A., problemami z koncentracją uwagi, zaburzeniami lękowymi, depresją, zaburzeniami odżywiania, po traumach i urazach związanych np. z żałobą, utratą, odrzuceniem ze strony bliskich osób, oraz problemami kryzysów tożsamości i adolescencji w wejściu w dorosłe rolę. Uczestniczyła w szkoleniach i konferencjach dla psychoterapeutów dotyczących m.in. zaburzeń psychosomatycznych, odżywiania, pracy z traumą zapisaną w ciele, pracy z genogramami rodzinnymi.

Zainteresowania zawodowe

Główny nurt zainteresowań zawodowych w pracy terapeutycznej to integracyjne połączenie myślenia systemowego z psychodynamicznym, oraz poznawczo- behawioralnym. Praca z traumami, żałobą, zaburzeniami psychosomatycznymi, tajemnicami rodzinnymi ,utratami, kryzysami tożsamości , z uświadamianiem przekazów transgeneracyjnych i na ich podstawie docieraniu do głębokich emocji i źródeł dolegliwości psychosomatycznych, ale i również braku satysfakcji w życiu osobistym.

 

Tylko Ty możesz zdecydować o zmianie w swoim życiu, A my ci w tym pomożemy!

Psychoterapia pomaga przejąć kontrolę nad sobą i swoim życiem. Dzięki niej zdobędziesz wiele nowych umiejętności, które pozwolą Ci rozwiązać problemy i zwiększyć satysfakcję życiową. Już pierwsza bezpłatna konsultacja to początek drogi do zmiany swojego życia na lepsze.

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!