Monika Kupis

SKYPE
SPECJALIZACJA: psychoterapeuta, psycholog

WYKSZTAŁCENIE

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS oraz 4 -letnie całościowe szkolenie z psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, w nurcie systemowym oraz psychodynamicznym. Jest w trakcie ubiegania się o certyfikat w PTP. ​Ukończyła kurs pracy z pacjentem w podejściu poznawczo-behawioralnym na Uniwersytecie SWPS, oraz kurs stosowanej analizy zachowania (ABA) dla dzieci z autyzmem. Spektrum.​Ma certyfikat diagnosty i terapeuty integracji sensorycznej PSTIS (148503).​​​​ Jej praca psychoterapeutyczna regularnie podlega superwizji u certyfikowanych superwizorów PTP.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zawodowe zdobywała odbywając staż w Wojewódzkim Ośrodku Lecznictwa Psychiatrycznego w Toruniu , oraz najpierw odbywając staż, a potem pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych w SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej. Pracowała również w PZP dla Dzieci w SZPZLO Warszawa, Praga-Południe jako psychoterapeuta rodzin i par.​

Pracuje terapeutycznie z dziećmi i młodzieżą, oraz młodymi dorosłymi – głównie z zaburzeniami zachowania, ADHD, Z.A., problemami z koncentracją uwagi, zaburzeniami lękowymi, depresją, zaburzeniami odżywiania, po traumach i urazach związanych np. z żałobą, utratą, odrzuceniem ze strony bliskich osób, oraz problemami kryzysów tożsamości i adolescencji w wejściu w dorosłe rolę. Uczestniczyła w szkoleniach i konferencjach dla psychoterapeutów dotyczących m.in. zaburzeń psychosomatycznych, odżywiania, pracy z traumą zapisaną w ciele, pracy z genogramami rodzinnymi.

Zainteresowania zawodowe

Główny nurt zainteresowań zawodowych w pracy terapeutycznej to integracyjne połączenie myślenia systemowego z psychodynamicznym, oraz poznawczo- behawioralnym. Praca z traumami, żałobą, zaburzeniami psychosomatycznymi, tajemnicami rodzinnymi ,utratami, kryzysami tożsamości , z uświadamianiem przekazów transgeneracyjnych i na ich podstawie docieraniu do głębokich emocji i źródeł dolegliwości psychosomatycznych, ale i również braku satysfakcji w życiu osobistym.

 

Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!
Możesz zmienić swoje życie na lepsze już dziś.Umów się na pierwszą bezpłatną konsultację!